Şimdi Ara

Bagaj Kapağı değişmiş araba alınırmı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
45.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek kusur bagaj kapağı deişmiş boya vs başka yerde yok.
    araç vectra 2004

• quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

tek kusur bagaj kapağı deişmiş boya vs başka yerde yok.
    araç vectra 2004

niye alınmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

araç vectra 2004

niye alınmasın
    Aracın dengesi bozulmadıktan sonra isterse heryeri değişmiş olsun benim için farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Aracın dengesi bozulmadıktan sonra isterse heryeri değişmiş olsun benim için farketmez

Alıntıları Göster
    boyalı olsun farketmez değişeni olsun yine farketmez.
    çamurluk tampon hiç önemli değil.
    fakat açılır kapanır parçalarından bagaj kapağı kaput ve kapılardan herhangi biri değişmiş olsun benim için sorun teşkil eder.
    ne olursa olsun ilk fabrikadaki gibi montaja benzemez kanısındayım.
    benim olmazsa olmazım açılır kapanır parçası değişmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

quote:

araç vectra 2004

niye alınmasın
    Bagaj , aracın yürüyen aksamıyla hiç alakası olmayan bir bölgedir ve araçta boya olarak marşpiye ile birlikte en az sorun çıkartacak bölgelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder46

Bagaj , aracın yürüyen aksamıyla hiç alakası olmayan bir bölgedir ve araçta boya olarak marşpiye ile birlikte en az sorun çıkartacak bölgelerdir.

Alıntıları Göster
    millette cidi ciddi cevap verioyo yanlız

bence alınmaz orjinalliği gitmiş o arabanın

• quote:

Orijinalden alıntı: nadirgurece

fakat açılır kapanır parçalarından bagaj kapağı kaput ve kapılardan herhangi biri değişmiş olsun benim için sorun teşkil eder.

torpido kapağını değişsek olur mu nadir
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Alıntıları Göster
    yukarıdan falan tuğla mı düşmüş?

düşmemiş ise arka tampon da değişmiştir

araba iyi serviste onarıldıysa kullanılır ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: lexus

millette cidi ciddi cevap verioyo yanlız

bence alınmaz orjinalliği gitmiş o arabanın

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

yukarıdan falan tuğla mı düşmüş?

düşmemiş ise arka tampon da değişmiştir

araba iyi serviste onarıldıysa kullanılır ;)

Alıntıları Göster
    Lütfen orjinallik manyağı olmayın. Şasi eğilmedikten sonra hiçbişey olmaz istese bütün parçalar değişsin şasi eğilmemişse bişey olmaz. Ama çoğu insanda orjinallik takıntısı var babamda dahil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .brian.

Lütfen orjinallik manyağı olmayın. Şasi eğilmedikten sonra hiçbişey olmaz istese bütün parçalar değişsin şasi eğilmemişse bişey olmaz. Ama çoğu insanda orjinallik takıntısı var babamda dahil...

Alıntıları Göster
    benzin depo kapağı değişmiş arabayı bile almam.
  • quote:

quote:

yok olmaz çukurlu yollarda tıkırtı yapar

• quote:

quote:

quote:

yok olmaz çukurlu yollarda tıkırtı yapar

Alıntıları Göster
    Şasi işlem görmemiş ise araç alınabilir. Zaten o değişen parçalar tampon, bagaj kapağı filan önemsiz dış parçalar. Aracın çalışmasına yürümesine herhangi bir etkileri yok. Oyüzden değişip değişmemesi çok önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Şasi işlem görmemiş ise araç alınabilir. Zaten o değişen parçalar tampon, bagaj kapağı filan önemsiz dış parçalar. Aracın çalışmasına yürümesine herhangi bir etkileri yok. Oyüzden değişip değişmemesi çok önemli değil.

Alıntıları Göster
    yukardan bi cisim düşmüş bagaj kapağının üstüne o yüzden değiştirmişler arka tampon fln orjinal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panmordeczka

yukardan bi cisim düşmüş bagaj kapağının üstüne o yüzden değiştirmişler arka tampon fln orjinal..

Alıntıları Göster
    Yakında "silecek lastiği değişmiş otomobil alınır mı" şeklinde konular açılacak.

Bu kadar orjinallik takıntısı iyi değildir bence.
    Şasisine darbe gelmedikçe, o kadar büyük kaza geçirmemişse, küçük şeylere takılmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Yakında "silecek lastiği değişmiş otomobil alınır mı" şeklinde konular açılacak.

Şasisine darbe gelmedikçe, o kadar büyük kaza geçirmemişse, küçük şeylere takılmayın.

Kesinlikle haklısın. Ona bakılırsa insanoğlu da bazen öyle an oluyor ki ameliyat olmak zorunda kalıyor ve işte orjinallik gidiyor. Bence de şasesi darbe almamışsa değişen bagaj veya ön kaput ya da tampon olsun çok takmamak lazım. İyi bir boyacı tarafından gayet çizgisinde ve muntazam değişmişse bence alınır.
  • quote:

+ 1907

Babamla annemde de var şu orjinallik takıntısı.2003 toyo yaris aracım var annemle ortak kullanıdğım.1 kere araba babamdayken sokak arasında hızlı giden anarşiler çarptı.SAğ ön çamurluk değişti lastik değişti , ön tampon değişti.Annem kaza yaptı bi kere ön tampon boyandı.MOtor kaputunu anahtarla teröristin biri harita yapmıştı orası boyandı.Arka tampon boyalı çiziikten dolayo.Bana benzin çıkışında yine anarşinin biri hızlı şkeilde carptı.Sol arka camurluk boyalı sol arka kapı 3 4 parmak kadar boyalı. Şİmdi de arka tamponun köşelerini park ederken annem sürtmüş , boyatalım diyorum orjinalliğini bozma arabanın diyolarlar Hala orjinallikten bahsediyorlar

Çamurluk değişmiş , tampon değişmiş , kapı boyalıymış banane arkadaş.Tavan boyalı olmadığı sürece , kapılar ve ön kaput değişmediği sürece , şaside eğilme , hasar olmadığı sürece , yürüyen aksamda soru nyoksa o aracı piyasası neyse o fiyatına gider alırım.NE aşağı ne yukarı. Nedir bu orj merakı anlamıyorum.Olacak o kadar , çok normal.SEn çarpmazsan gelir biri çarpar.NE yani yukarıda saydıklarım hariç ufak tefek hasarlı olan aracı çöpemi atmamız gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

+ 1907

Babamla annemde de var şu orjinallik takıntısı.2003 toyo yaris aracım var annemle ortak kullanıdğım.1 kere araba babamdayken sokak arasında hızlı giden anarşiler çarptı.SAğ ön çamurluk değişti lastik değişti , ön tampon değişti.Annem kaza yaptı bi kere ön tampon boyandı.MOtor kaputunu anahtarla teröristin biri harita yapmıştı orası boyandı.Arka tampon boyalı çiziikten dolayo.Bana benzin çıkışında yine anarşinin biri hızlı şkeilde carptı.Sol arka camurluk boyalı sol arka kapı 3 4 parmak kadar boyalı. Şİmdi de arka tamponun köşelerini park ederken annem sürtmüş , boyatalım diyorum orjinalliğini bozma arabanın diyolarlar Hala orjinallikten bahsediyorlar

Çamurluk değişmiş , tampon değişmiş , kapı boyalıymış banane arkadaş.Tavan boyalı olmadığı sürece , kapılar ve ön kaput değişmediği sürece , şaside eğilme , hasar olmadığı sürece , yürüyen aksamda soru nyoksa o aracı piyasası neyse o fiyatına gider alırım.NE aşağı ne yukarı. Nedir bu orj merakı anlamıyorum.Olacak o kadar , çok normal.SEn çarpmazsan gelir biri çarpar.NE yani yukarıda saydıklarım hariç ufak tefek hasarlı olan aracı çöpemi atmamız gerekiyor

Alıntıları Göster
    bu kadar tepki verip, dalga geçmeyin. bagaj kapağının neden değiştiği önemli.

güzel bir araba buldum. tereddütteyim. arkadan vurmuşlar, bagaj kapağı değişmiş. bagaj kapağı değiştirecek kadar bir kaza olmuşsa; insan ister istemez başlığı açan arkadaş gibi çekinceli davranıyor

• vurulmuşta olabilir orjinali bozuksa satarken sıkıntı yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: crayz_atlgan

vurulmuşta olabilir orjinali bozuksa satarken sıkıntı yapar
    Çok zenginiz hepimiz,bagaj kapağı değişince götürüp çöpe atmalı bence herkes arabasını.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.