Şimdi Ara

BAFTA 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    En Yyi Yönetmen: Alfonso Cuaron- Gravity
    En Yyi Erkek Oyuncu: Chiwetel Ejiofor- 12 Years a Slave
    En Yyi Kadyn Oyuncu: Cate Blanchett- Blue Jasmine
    En Yyi Yardymcy Erkek Oyuncu: Barkhad Adbi- Captain Phillips
    En Yyi Yardymcy Kadyn Oyuncu: Jennifer Lawrence- American Hustle
    En Yyi Yngiliz Filmi: Gravity
    En Orijinal Senaryo: American Hustle
    En Yyi Uyarlama Senaryo: Philomena
    En Yyi Animasyon Filmi: Frozen
    En Yyi Sinematografi: Gravity
    En Yyi Belgesel: The Act of Killing
    En Yyi Yabancy Film: The Great Beauty
    En Yyi Prodüksiyon Tasarymy: The Great Gatsby
    En Yyi Görsel Efekt: Gravity
    En Yyi Makyaj ve Saç: American Hustle
    En Yyi Kostüm Tasarymy: The Great Gatsby
    En Yyi Ses: Gravity
    En Yyi Müzik: Gravity

Cate im Oscar da alirsin insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurotrip -- 17 Şubat 2014; 16:29:41 >

• Cate Blanchett'in en iyi kadın oyuncu almasına sevindim , hak etti de. Ne Gravity'ymiş arkadaş 6 ödül almış . Tırt bir film bana kalırsa . Tamam en iyi görsel efekti anlarım da çok abarttılar . E nede olsa kendi filmleri dayamışlar Gravity'e ödülleri . En iyi oyuncu da Matthew McConaughey varken Chiwetel Ejiofor'e gitmesi ilginç olmuş . Jennifer L. Golden Globe'dan sonra burda da almış en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü pek dişli rakibi olmaması da bunda etkili . 12 years a slave filminin sırf konusundan dolayı aldığını düşünüyorum ödülün hep de öyle olmuştur .
  • Kraliçem ödülleri topladı bu sene. Haketti de.
  • Bu Gravity bu kadar iyi bir film mi ya , sinemada izleyemediğime pişman oldum bak şimdi , nete düşsede tv den izlerim bari , bakalım dedikleri kadar varmıymış
  • Nete düştü indirebilirsin . Çok fazla beklentin olmasın ben beğenmedim ama senin hoşuna gidebilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGÖ

Nete düştü indirebilirsin . Çok fazla beklentin olmasın ben beğenmedim ama senin hoşuna gidebilir .

Çoğu kişinin dediği gibi sadece görüntü güzelliğinden ibaretse pek hoşuma gideceğini sanmam ama bakıcam artık , haftaya izlerim muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

quote:

Orijinalden alıntı: MGÖ

Nete düştü indirebilirsin . Çok fazla beklentin olmasın ben beğenmedim ama senin hoşuna gidebilir .

Çoğu kişinin dediği gibi sadece görüntü güzelliğinden ibaretse pek hoşuma gideceğini sanmam ama bakıcam artık , haftaya izlerim muhtemelen

Film 1.5 saat ama yine de sıkıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGÖ -- 17 Şubat 2014; 15:42:14 >
  • En İyi Erkek Oyuncu: Chiwetel Ejiofor- 12 Years a Slave
  • 12 Years a Slave çok iyi filmdi ya , ödülü haketti sonuna kadar.
    Gravity de güzeldi ama 6 ödül bana çok geldi:) sonu kotu bıttı
  • gravity abartmışlarda abartmışlar :)
  • Gravityi çok mu abartmislar bana mı öyle geliyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu Gravity bu kadar iyi bir film mi ya , sinemada izleyemediğime pişman oldum bak şimdi , nete düşsede tv den izlerim bari , bakalım dedikleri kadar varmıymış

Bende sözde sinemada izleyecektim.Sandra Bullock için Ama öyle kaldı.Hala izlemiş değilim.Bugün halledeyim şu izleme işini en iyisi Ayrıca Cate B.'i sevmiyorum nedense.Ödüllerin gittiği 2 film için sevindim.2'sinide ayrıntılı biliyorum ama izlemiş değilim.Gasby'ide koydum sıraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

quote:

Bu Gravity bu kadar iyi bir film mi ya , sinemada izleyemediğime pişman oldum bak şimdi , nete düşsede tv den izlerim bari , bakalım dedikleri kadar varmıymış

Bende sözde sinemada izleyecektim.Sandra Bullock için Ama öyle kaldı.Hala izlemiş değilim.Bugün halledeyim şu izleme işini en iyisi Ayrıca Cate B.'i sevmiyorum nedense.Ödüllerin gittiği 2 film için sevindim.2'sinide ayrıntılı biliyorum ama izlemiş değilim.Gasby'ide koydum sıraya.

15gb lık 1080p indirdim bu hafta izleyecem bakalım o kadar güzelmiymiş görüntü konusunda , konu olarak pek birşey beklemiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.