Şimdi Ara

Babamın süt kardeşinin kızı [Aşık oldum galiba]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene olduğu gibi bu sene de köye geldim annem ve Kardesimle...
    ilk gün burada ck hızlı gecti gitti zaten...
    Ikinci gün kaplıcaya falan gittik. Dönüste nenemler falan da vardi. Annem babamın süt annesine uğrayalim dedi. Bende zaten her sene uğruyordum. Yaşlı insanlar mutlu olur diye düsündüm. Neyse girdik içeri... bu sefer daha önce Görmedigim bi kac insan daha vardi... 2 adam 2 kadın 2 kiz... Kadınlardan birini tanıyordum.

• rezerved
  • sonunu kestirip atma ama
  • Reserved
  • Nikah Düşmez insan halasının kızına aşık olur mu ?
  • Herkes hoşgeldin falan dedi oturduk. Kızlarda bize hoşgeldin dedi. aman Allahım Kücük olan da ne güzellik böyle. renkli gözler beyaz tenli... ck güzeldi. benden 6 yaş küçükmüş ama yaşından ck büyük gösteriyo...
    neyse oturduk yemek yedik çay içtik. çay yetmedi. bizim icin yeniden çay falan yaptılar falan. kızlarla muhabbet ilerledi bizim. kanları da ısındı:-) sanırım :-) en son beraber fotoğraf falan çekindik. annesi babası kızlar seneye bizi
  • Cool Story Series S01E01
  • İptal ettim rezervemi. Sübyancı çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-72 -- 16 Temmuz 2011; 12:11:19 >
  • ankara'ya falan davet ettiler:-) bende dedim tatile bi gün önce başlarım:-) sizde kalırız Bigün. gerekirse sizden de bi kişiyi alıp geliriz köye dedim. tamam falan dediler:-) umarim gitmeden fırsat olur da bi kere daha yanyana geliriz :-)

[cepten yazdığım icin düzensiz oldu kusura bakmayın]
  • My Father's Milker Sister's Daughter @Village

Bu ne ulan!
  • no ss no güven
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neonight

Nikah Düşmez insan halasının kızına aşık olur mu ?

annem de öyle dedi süt amcanın kızına nikah düşmez dedi :(
    dedeme sordum sen alırsan düşer dedi :-)
    ck güzel yaa...
    bugün de yeğenin dügünü var baska köyde... orada neler olacak bakalim xD
  • pedofili alert
  • Yok artık 6 yaş küçük mü? Senin yaş kaçtı hocam?
  • kızların telefonunu isteyebilirdim de fazla muhabbet tez ayrılık getirir düşüncesindeyim :/
  • Pedofili ALERT
  • bir senede kimler...
  • 24 yaşındayım... işin garibi kızın ablası daha samimiydi :-) acaba o da bana mi yazıyo anlamadim...
  • seviyo muyum bilmiyorum ama kızı ck beğendiğim kesin:-) gene karşılaşırsak telefonunu Isteyim bari:-) gecen sene de boş geçmemiştim buralardan :-)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.