Şimdi Ara

Babam memlekete gidelim diyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu adam benimde onayımı almak istiyor. Bende diyorum ki "Ben bu durumda hiç doğru bulmuyorum. Tamam milletin çoğu şu dönemde memlekete gidiyor. Fakat bu masraf olarak çok geri döner, ayrıca ben memlekette ilerleyen zamanlarda çok rahat olacağımızı düşünmüyorum" dedim. Sebebi ise zaten bu İstanbul, İzmir, Ankara gibi yerlerden milletin memleketlerine göç etmesidir. E abi virüslü insanlar varsa şayet zaten oralara gidiyor ki bu büyük şehirlerin bir nebze rahatlaması demektir. Ben babama gel uyanık ol biraz gibisine memlekete gitmeyelim diyorum. Fakat adam emekli olmuş ki bir çoğunuzun emekli olmuş babası vardır çoğunun kafa yapısı böyledir. Ben haksız mıyım? arkadaşlar bir şeyler demenizi bekliyorum. Aynı durumda olan var mı?

Memleket: Ordu/Gölköy

• Baban kaç yaşında ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temelli mi?

• o'na bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle
  • evrene pozitif mesaj gönder elbet bir kelebek gelir konar omzuna

şaka bir yana bu çok yönlü bir mesele buradan direk gidin ya da gitmeyin diyemeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: standartlarabidesi

Baban kaç yaşında ?
    tam 50 yaşında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Temelli mi?
    1 aylığına diyor. Fakat ben o 1 aylık sürecin dahada uzayabileceği kanısındayım. Yani bu durum kolay kolay geçmez diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

o'na bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle
    Söyledim. Sen en iyisi İstanbul'da kal biz gidelim dedi.
  • Köy başlangıçta mantıklı geliyor ama etraftaki insanlar dünyadan bihaberse ve hala komşuculuk oynuyorlarsa sıkıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göz-

1 aylığına diyor. Fakat ben o 1 aylık sürecin dahada uzayabileceği kanısındayım. Yani bu durum kolay kolay geçmez diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Git bence ne olacak kırma adami, laptopa film depola, dört beş de kitap al yanına oh

• Gölköy’ün neresi kral?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hafız baba

Gölköy’ün neresi kral?
    Güzelyurt tarafındayız
  • quote:

Git bence ne olacak kırma adami, laptopa film depola, dört beş de kitap al yanına oh

Alıntıları Göster
    Yok benlik bir sıkıntı yok hocam. Ben bizim köyün adamından işkilleniyorum. Sizin oralarda muhabbet nasıldır bilmem. Fakat bizim köyün insanı altımızda mesela araba var diyelim. Şuraya kadar at beni buraya kadar at diye sülük gibi yapışıyorlar. Yani belirli bir süreden sonra yüzsüzlükleri tutuyor. Mutlaka her köyün insanında böyle gariplikler vardır. Ben şu dönemlerde özellikle böyle muhabbetlere gelemeyeceğim için, zaten babamında başı ağrımasın diye pek iyi görmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Göz-

Güzelyurt tarafındayız

Alıntıları Göster
    Güzelyurtun neresi kral?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

Güzelyurtun neresi kral?

Alıntıları Göster
    Bayıralan
  • Ben de ordu persembeliyim koyden yeni geldim koskoca ordu merkez bombostu fidangor vs zaten dukkanlar kepenk kapatmis 3-5 magaza acik baska birsey yok. koyde ise kahvehaneler kapali insanlar sokakta degil. Aslinda gitmek daha mantıklı. Temelli gidiyorsanız birsey diyemem ama virus konusunda gitmeniz mantıklı yollar bombos zaten

• Merak etme kimse kimsenin arabasina bilmiyor hele buyuk sehirden geldiğinizi bilenler baya mesafeli davraniyor tokalasma vs hayatta yapmiyorlar. en azindan benim köyde oyleydi :))

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Merak etme kimse kimsenin arabasina bilmiyor hele buyuk sehirden geldiğinizi bilenler baya mesafeli davraniyor tokalasma vs hayatta yapmiyorlar. en azindan benim köyde oyleydi :))
    Duruyoruz bakalım şuanlık öyle bir durum yok. Ama babamın niyeti var. Zaman gösterecek diyeyim.
  • He iyi bakalım. Akçalıdayım bende 😄

• quote:

Temelli mi?
    Yok Dursunlu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.