Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , Bgrn7 , Bgrn7 , ozanaksu , sake_16 , sake_16 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.739
Cevap
2.720
Favori
21.318.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Yukarıda yazılmış ama tekrar yazayım

1.)Brothers A Tale of Two Sons

2.)Trine Sersi = 1-2-3-4

3.)Unravel 2

4.)Never Alone

Bunlar şiddet içermeyen şirin oyunlar.Ama biraz büyüyünce A Way Out da oynanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 19 Aralık 2020; 14:39:17 >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • makusla06 kullanıcısına yanıt

Lego oyunlarını tavsiye ederim. Oyunda dövüş mekanikleri de var ama dövülen npcler etrafa saçılan para, lego gibi nesnelere dönüşüyorlar. Gameplayine bakarsınız. Aynı ekranda 2 kişi oynanmayı destekliyordu.

• Plague M.D. artık Basitleştirilmiş Çince ve Türkçe olarak oynanabilir

https://store.steampowered.com/app/1423780/Plague_MD/

• Legoların hepsi bitti :)
  • Sızıntıdaki yarış oyunu olan GRID değil, kule savunma oyunu olan Defense Grid adlı oyun. :)
  • Nba 2k21 124 lira olmuş humble'da.Ekstra indirim kazanma yolu var mı arkadaşlar humble'da ?

Birde genel olarak fiyatlar çok uçuk humble'da kur çevirmeleri mi sorunlu ? Bir Nba 2k21 uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 19 Aralık 2020; 16:29:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makusla06 kullanıcısına yanıt

Garfield Kart - Furious Racing ve F1 RACE STARS.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

yaşlanınca metinleri olduğu gibi değilde kendin istediğin gibi okuyabiliyorsun.

zamanı gelince beni hatırlarsın Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Microsoft Store Forza Motorsport 7

anlamadığım

standard 130 küsür -50%

ultimate 80

ama oyunu tanımıyorum ondandır.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/forza-motorsport-7-standard-edition/9n3nk5ww05ht

• bugünün oyunu long dark, liste doğru büyük ihtimal.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

yarının ipucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Aralık 2020; 18:41:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

A Way Out un sonu çok güzeldi ya. Mekanikleri ile hikaye anlatan oyunlar çok değerli benim gözümde. 2 kere oynadığım nadir oyunlardan kendisi.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Oyunun hikayesi sağ olsun. İkinci oynayışta Vincent alıp ilk defa oynayacak bir arkadaşa Leo verince çok daha güzel oluyor  

Tek kişilik bir oyun olsa fena değil de oradaki birlik beraberlik ruhu gidiyor

(A Way Out)

Spoiler,

Saatlerce beraber kaçtığınız, zorluklara göğüs gerdiğiniz insanla birbirinizin boğazına yapışıyorsunuz. Ben bitirince sildim direkt oyunda iki tarafın da yaşadığı 3. bir son olmalıydı.

Edit: Şu linki atmaya gelmiştim bildirim dikkatimi dağıttı Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Ubisoft bu hafta verdiklerini kaçıranlar için tekrar veriyor ve 6.günün oyunu da Anno 1701

https://register.ubisoft.com/happyholidays2020-lastchance/tr-TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 19 Aralık 2020; 18:34:40 >

• epic games'te far cry 5 gold edition'da far cry 3 oyunu dahil mi arkadaşlar? playstation'da gold sürümün yanında far cry 3 te var çünkü (epic yazmamış açıklamaya)
  • A Way Out u ilk oynadığımda;

Spoiler,

ben de 2 tarafın yaşadığı bir son istemiştim. Kötü bir şey yapmaya zorlanmak rahatsız ediciydi ama diğer türlü de herkes o sonu seçer, etkileyiciliği kaybolurdu. 2. oynayışta ise arkadaşım biliyor muydun böyle olacağını diye bana sorunca, ben de evet dedim. O da baya Leo'nun moduna girdi, hiç acımadı Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  2. oynayışım oyunun finaline çok daha uygundu açıkçası.

@b0Ni

Long Dark bedava verilir ise ilk defa bir oyunun bedava verilmesine kızarım. Ben bu oyunu yıllar önce erken erişimde aldım, yıllar geçti hala daha singleplayer tarafının bitiremedi adamlar. Şimdi de görünüşe göre bedava dağıtacaklar. Oyun 2017 de tam çıkış yaptı. Singleplayer kısımlar bölüm bölüm yayıncalancak, 2018 sonuna kadar tamamlanmış olur diyorlardı. Daha 5 bölümden 3 ü yayınlanabildi. En son da korona yüzünden 4.bölüm 2021 e ertelendi diye duymuştum. Şimdi de oyun bedava verilirse cidden şüphelenmeye başlarım bunlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

A Way Out u ilk oynadığımda;

Spoiler,

ben de 2 tarafın yaşadığı bir son istemiştim. Kötü bir şey yapmaya zorlanmak rahatsız ediciydi ama diğer türlü de herkes o sonu seçer, etkileyiciliği kaybolurdu. 2. oynayışta ise arkadaşım biliyor muydun böyle olacağını diye bana sorunca, ben de evet dedim. O da baya Leo'nun moduna girdi, hiç acımadı   2. oynayışım oyunun finaline çok daha uygundu açıkçası.

@b0Ni

Long Dark bedava verilir ise ilk defa bir oyunun bedava verilmesine kızarım. Ben bu oyunu yıllar önce erken erişimde aldım, yıllar geçti hala daha singleplayer tarafının bitiremedi adamlar. Şimdi de görünüşe göre bedava dağıtacaklar. Oyun 2017 de tam çıkış yaptı. Singleplayer kısımlar bölüm bölüm yayıncalancak, 2018 sonuna kadar tamamlanmış olur diyorlardı. Daha 5 bölümden 3 ü yayınlanabildi. En son da korona yüzünden 4.bölüm 2021 e ertelendi diye duymuştum. Şimdi de oyun bedava verilirse cidden şüphelenmeye başlarım bunlardan.

Bende geçen hafta Steam aldım oynanım. Şans :D

• Quiet00 kullanıcısına yanıt
    Dahil oluyor destek ekibiyle iletişime geçince yükleniyor
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Liste doğru çıktı.

Hayaller:Horizon Zero Dawn

Gerçekler:The Long Dark Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 19 Aralık 2020; 19:9:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Liste doğru çıktı.

Hayaller:Horizon Zero Dawn

Gerçekler:The Long Dark  

O liste hayal bile değildi hocam. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

İnsanları yedi kim attıysa o listeyi. Amaç acaba Epic'in vereceği oyunları itibarsızlaştırmak mıydı diye düşünmüyorum da değil. İnsanlar liste fake çıkınca Epic'e küfür etmişler İnstagram'dan sanki Epic o oyunları bedava vermek zorundaymış gibi. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• The Long Dark arkadaşlar ile oynanabiliyor mu? Ayrica Steam ile Epic ayni oyuna girebiliyor mu?
  • Long dark single Player oyun multiplayeri yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.