Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13331. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 31 Misafir (3 Mobil) - 36 Masaüstü7 Mobil3 Android
5 sn
349.763
Cevap
2.719
Favori
21.320.155
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Green Hell , Raft , Stranded Deep , Scum , Escape The Pasific, Conan Exiles , Mist Survival

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Rockstar: Tr dil getirecektim, baktım 30 milyon fakir slav bile oyunu alıyor 80 milyon fakir türk almıyor, çeviri falan yok, 300 lira, hadi yine doları 5 aldım iyisiniz.

YADA

Araba alacaktım, baktım her şeyi tam, ama koltuk deri değil, para falan yok, gittim çaldım satıcıdan.

İstediğin yorumu yap isterse 10 lira olsun yine almam. Alt yazı koymak artık lüks değil şarttır. Bunu bilerek yapmayan adamın da oyununu almam. Siz ne sanıyorsunuz biz paramızı sanki sokakta buluyoruz. Türkçe dünyada 150 milyona yakın konuşulma oranı var. Tek Türk oyuncular mı alacak sanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Türkçe alt yazı bile oyunu hep aldım. Bu resmen ırkçılıktır. Benim gram umrumda değiller

Alıntıları Göster

İyi de hocam adamlar oturup ciddi ciddi bizim hakkımızda toplantı yapsalar TR dil desteği getirmelerini destekleyecek hangi doneler var elimizde? Güçlü bir pazarımız dahi yok oyun konusunda. Irkçılık yapıyorlar mı bilmiyorum ama bu adamlar ırkçılıktan çok dil desteği getirdikleri ülkeden ne kadar yeşiller akıyor ona bakıyorlar. Kur konusu zaten pazarımızı iyice değersiz kılarken lafım meclisten dışarı torrentçiler de bu ortama tuz biber olmayı geçtim iyice engel oluyorlar. E birde TR oyuncu topluluğunun %80'i torrentçi, oyunlara pek para harcamayan/harcamaya değer bulmayan insanlardan oluşunca da bırakın Türkçe dil desteğini adamlar Türkiye adını duyunca kahkaha bile atıyorlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

İyi de hocam adamlar oturup ciddi ciddi bizim hakkımızda toplantı yapsalar TR dil desteği getirmelerini destekleyecek hangi doneler var elimizde? Güçlü bir pazarımız dahi yok oyun konusunda. Irkçılık yapıyorlar mı bilmiyorum ama bu adamlar ırkçılıktan çok dil desteği getirdikleri ülkeden ne kadar yeşiller akıyor ona bakıyorlar. Kur konusu zaten pazarımızı iyice değersiz kılarken lafım meclisten dışarı torrentçiler de bu ortama tuz biber olmayı geçtim iyice engel oluyorlar. E birde TR oyuncu topluluğunun %80'i torrentçi, oyunlara pek para harcamayan/harcamaya değer bulmayan insanlardan oluşunca da bırakın Türkçe dil desteğini adamlar Türkiye adını duyunca kahkaha bile atıyorlardır.

Alıntıları Göster

CD Projekt ne yaptı . Koydu alt yazıyı nasıl sattı gördü. Rockstar da 1 kere denesin görelim kim almıyor. Almazsam en adi...

• HankMoodies kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim ama stranded deep dışındaki oyunlar ekran kartını karşılamıyor. The Forest oynayamama sebebimiz de buydu ekran kartı yetersiz geliyor. İnternetten baktığımızda haraket halinde 20 fps civarında geziyor. Başka önerileriniz var mı?

Stranded deep split screen dışında multiplayer modu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Gelen soru üzerine cevaplıyorum.

Playstore 'dan alınan oyunlar, steam, origin, ubisoft veya başka platform oyunu olabilir. Ya key veriyor, yada ilgili accounta giriş yapınca otomatik oyun sizin hesaba tanımlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt

Olaya bakış açınız yanlış. Adamlar dili konuşan nüfusa göre bakmıyor. Önceki oyunun o dili konuşan insanlar arasındaki satış sayısına bakıyor. 37 milyon nüfuslu lehçe konuşan polonyada satış rakamı 3 milyonken, 150 milyonluk türkçe konuşan insan arasında satış 100.000 e yaklaşamıyorsa kusura bakmayın da oyun ben yapsam ben de uğraşmam türkçe ile.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    Bu konuda adım atacak Rıckstar’dır, milyar dolar kazanıyorlar. Bir altyazı eklemek onlara koymaz. 1-2 oyuna eklesin satış rakamları artmıyorsa vazgeçsin. Hiç bir şey yapmayıp zaten kimse almıyor demek kolaya kaçmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam story modu da satın aldım . Steam den sqtin alıyoruz fakat read dead redamption 2 sayfasında satın alınmış gözükmüyor. Mode şeklinde alıyorsun. Tabi red dead online a girince aynı menüler .

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Hocam story modu da satın aldım . Steam den sqtin alıyoruz fakat read dead redamption 2 sayfasında satın alınmış gözükmüyor. Mode şeklinde alıyorsun. Tabi red dead online a girince aynı menüler .

peki oyuna girip story mode girince oynadığın oyun hala red dead online mı görünüyor

adamlar story kısmını dlc gibi yapmış :)

• Aerospace kullanıcısına yanıt

Geçen haftanın mevzusu bu konuşulmuştu hocam burada Playstore yıl sonu indirimlerinde girmişti bir çok indirim vardı hemen hepsi bitmiş artık.

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

öyleyse haberlerini bekliyoruz. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Edit. şimdi gördüm, yeni mesaj atmışsın.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt
    Witcher 3 Tr de çok satılmadı ki,neyden bahsediyorsun sen.Tr de en fazla satılmış oyun unc 4.Adamlar Polonyalı olmasa altyazı koymazlar zatende neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 2 Aralık 2020; 23:6:37 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Hocam sadece oyunun sekmesi online diğer herşey aynı

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de Red Dead Online'ı Steam'den aldım yeni. Story modunu yine Steam'den mi alıyoruz acaba diye aklıma takılmıştı öyleyse iyiymiş. Tabi satın alınmamış gibi görünmesi enteresanmış biraz :)

Red Dead Online'ı da almış olmama rağmen oyun listeme eklenmemiş görünüyor ilginç, oynayan kişilerinde aktivitelerinde görünmüyor "bug" gibi bir durum mu var acaba umarım düzeltilecektir.

• Aerospace kullanıcısına yanıt

Spellforce 3 fiyatı gayet iyi.

Geçen crew ve bir kaç başka oyun almayı düşünüyordum ama sayfanın üyelik saçmalığı ve ödeme saçmalığı yüzünden vazgeçtim.

Crew' da ben nsf gibi bir oyun ZANıyordum meğer 4. kişi online multiplayer gibi bir şeymiş... bende alır bir denerim diyordum ama offline ve singleplayer oynanmıyorsa denemeye bile değmez.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Bug var evet birşey görünmüyor oyunla ilgili ne aktivitelerde ne profilde filan
  • dark dragon kullanıcısına yanıt

Kurumsal bir şirket "Bir altyazı eklemek bize koymaz, namımız yürüsün, koyalım bir altyazı da dosta korku düşmana güven verelim" demez. Bazı firmaların da satış rakamlarına rağmen Türkçe altyazı ya da dublaj koymadıklarını düşünüyorum. Konu Almanya 3. havalimanına karşı muhabbetine dönmesin ama bu şekilde düşündüğüm birkaç ürün var.

İsimlerini vermek istemiyorum, zorda kalırsam açıklarım.

• yine mi türkçe dil desteği tartışması Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 3 Aralık 2020; 0:2:21 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.