Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13044. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
37 Misafir - 37 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.474
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Xbox uygulamasında avantajlar kısmından alacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt
    Bulamadim avantajlar kismini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Hocam bende aldim uyelik ama discord boost bulamadım kodlar nerede?
    gamepass uygulamasını aç, profil resminin üzerine tıklayıp oradan ayarlara gir, orada göreceksin avantajlar kısmını
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Sanirim bu. Telden girdigim icin alamiyorum pc gerekiyor galiba

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Sanirim bu. Telden girdigim icin alamiyorum pc gerekiyor galiba

buyuk ihtimal alabilirsin mobilden. discord websitesi acılıp üyeliginle girmen gerekiyor. fakat emin olmak icin pc den yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Idle Master hala verimli olarak çalışıyor mu? Bayadır kart düşürme olayı yapmadım.
    Github'daki Idle Master Extended sorunsuz çalışıyordu.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    En son Kasım ayında kullanmıştım, şuan EA oyunları için kullanıyorum. 2-3 saate belli olur.
  • EA Play'e Dragon Age Origins'in sonradan eklenme gibi bir olasılığı olabilir mi?
  • Arkadaşlar steelseries ücretsiz key dağıtmıştı oradan biriktirdiğimiz EA Play'i Steam'de kullanabiliyoruz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Arkadaşlar steelseries ücretsiz key dağıtmıştı oradan biriktirdiğimiz EA Play'i Steam'de kullanabiliyoruz değil mi?
    Origin içindi o kodlar ve Origin'deki EA Play daha iyi 3 kat fazla oyun var Steam'e göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhatKa. -- 1 Eylül 2020; 13:47:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt
    Aslında Steam'de Dragon Age Origins: Ultimate Edition, EA Play'de mevcut. Ama Türkiye'den erişilemiyor, nedenini bilmiyorum.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Sizin için denedim, eklenmedi. Origin Access, EA Access ayrımı yüzünden büyük ihtimal.
  • SerhatKa. S kullanıcısına yanıt
    Koddan değil hesabımızdan bahsediyorum. Benim origin hesabımda 1 yıllık daha EA Play var doğrudan Steam'da o hesaba giriş yapıp oyunları oynayabiliyor muyum? Şu an evde değilim kendim test edemedim.

• Sp!deR kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam maalesef böyle bir şey mümkün değil.

quote:

EA Play diğer platformlarda da mevcut mu?
    Evet! EA Play bilgisayarlarda Steam veya Origin'de, ayrıca Xbox One ve PlayStation®4'te mevcuttur. Lütfen unutmayın: Her ne kadar EA Play farklı platformlarda mevcut olsa da üyeliğiniz, yalnızca katıldığınız platforma bağlıdır. Eğer EA Play'e Steam'den üye olduysanız Play List'iniz, üyelik indirimleriniz ve diğer tüm avantajlar yalnızca bu platformda geçerli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Koddan değil hesabımızdan bahsediyorum. Benim origin hesabımda 1 yıllık daha EA Play var doğrudan Steam'da o hesaba giriş yapıp oyunları oynayabiliyor muyum? Şu an evde değilim kendim test edemedim.
    Yok olmuyor öyle bir şey. Zaten Steam EA Play'i satın alanlar da Origin üzerinden oynuyor oyunları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet EA Playden dolayi hak kazanilan kartlari sattim 45 TL gibi bir fiyata uyelik yillik 20 TL gelmiş oldu bana fiyat iyice bedavaya vurdu. Oynadiginiz oyunlarin kartlarini dusurup satmayi unutmayin arkadaslar bu sayede 45 TL geri almis olduk ha kartlari pahali fiyattan koyup tamamen bedava gelmesini de saglayabilirsiniz uyeligin ama sahsen ben ugrasmadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Arkadaşlar Titanfall serisinde hikaye modu var mı? Varsa önce Origin'den Titanfall'un ilk oyununu indireceğim. Steam'e neden getirmemişler anlamadım.
    Titanfall 2'nin güzel bir hikayesi, gameplay'i mevcut.
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    Idle Master ile dusurdum ben kartlari ugrasmamak icin hep buy fiyatina attim beklemeyi goze alirsaniz kar bile elde edebilirsiniz.

• The Division geçici süreliğine Uplay üzerinde ücretsiz, oyun tamamen sizin oluyor alınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turcopolo -- 1 Eylül 2020; 15:44:29 >
  • İyi mi sizce Ea play steamdeki? Ona göre abone olucam spore,crysis 2,nfs falan oynamak istiyordum kaç zamandır. Arada online oyunlarına falan da girerim heralde
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.