Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altunuz , altunuz , acaluka Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.798
Cevap
2.720
Favori
21.324.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Bu mesaj silindi.
    O yüzden ben direk sattim kartlari buy fiyatina beklemeden en mantiklisi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 3’ü aşağıdaki linkten ücretsiz alabilirsiniz;

https://store.ubi.com/cn/game?pid=56c4947a88a7e300458b45de&dwvar_56c4947a88a7e300458b45de_Platform=pcdl&edition=%E6%A0%87%E5%87%86%E7%89%88&source=detail
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 1 Eylül 2020; 17:31:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ekin_can kullanıcısına yanıt
    VPN'e gerek olmadan mobil üzerinden direkt alınabiliyor hocam.

• Neco. kullanıcısına yanıt
    Öyle yazıldığı için VPN ile denemiştim. Kaldırayım o zaman o kısmı.

Tesekkurler link uzerinden vpn degistirmeden alabildim mobilden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    linke tıkladım oyuna tıkladım e-mail şifremi girdim sonra bi ekran çıktı devam dedim launcheri açtı ama cd key istiyor yüklemek için?

edit : mobilden yapınca oldu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 1 Eylül 2020; 18:3:43 >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam. Ben VPN ile aldım ama VPN kullanmadan da kütüphaneye eklemiş diğer arkadaşlar.
    Edit: Olduysa sıkıntı yok. İşlemin mobilden yapılması gerekiyormuş. Bilmeyenlere duyuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 1 Eylül 2020; 18:8:13 >
  • Far Cry 3 için VPN'e gerek yok mobilden veya mobil görünümden alabilirsiniz. Mobil görünümü de Ctrl + Shift + I tuşlarıyla açabilirsiniz Firefox'ta Ctrl + Shift + M. Sayfayı çeviriye de gerek yok hiçbir yere basmayın 0.00 yazanın altındaki butona tıklayın sonra onaylandı ekranı gelecek ve işlem tamam.
  • Your game is activated on your Uplay Library diyor ama Uplay'e baktığım zaman kütüphanede gözükmüyor.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    San rölanti tamamlandıktan sonra 15 dakikada 70 kart düşürdüm. Daha 150 kart var düşürülecek. idle_master_extended_v1.3 çalışıyor görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 1 Eylül 2020; 18:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Far Cry 3 için VPN'e gerek yok mobilden veya mobil görünümden alabilirsiniz. Mobil görünümü de Ctrl + Shift + I tuşlarıyla açabilirsiniz Firefox'ta Ctrl + Shift + M. Sayfayı çeviriye de gerek yok hiçbir yere basmayın 0.00 yazanın altındaki butona tıklayın sonra onaylandı ekranı gelecek ve işlem tamam.
    Gerçekten çok teşekkür ederim, saniyesinde kütüphaneme eklendi mobilden deneyince. Teşekkürler.
  • HATIRLATMA: Arkadaşlar Epic Gamesde, Unreal Engine kısmında free for the month kapsamında 10 adet ürün bedava ilgililere duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

HATIRLATMA: Arkadaşlar Epic Gamesde, Unreal Engine kısmında free for the month kapsamında 10 adet ürün bedava ilgililere duyrulur.
    Uyarı: Bunlar oyun değildir, UE4 için oyun motoru asset'leridir. Yani UE4 ile oyun tasarlayanların kullanabileceği hazır tasarımlar diyebiliriz.

Ücretsiz oyun sanacaklar için baştan uyaralım
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Evet sonra bunlar ne diye bana sövmeyin lütfen

• Arkadaşlar bu Discord'un Nitro olayında 3 ayın eklendiğini anlamanın bir yolu var mı? Avantajlar kısmında tekrar tıkladığımda zaten kullandınız diyor ama onun haricinde bakmanın bir yolu var mı? Ayrıca bu ekleme 1 ayın üzerine mi? Yani bu 3 ay ekleme ile totalde 4 ay mı oluyor? Bir de ben şimdi eğer kartımı hesaptan kaldırırsam sıkıntı olur mu?
    teşekkürler serinin en iyi oyununu tekrar oynayalım
  • COD MW ucuza nerden alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: razzPoker

Arkadaşlar bu Discord'un Nitro olayında 3 ayın eklendiğini anlamanın bir yolu var mı? Avantajlar kısmında tekrar tıkladığımda zaten kullandınız diyor ama onun haricinde bakmanın bir yolu var mı? Ayrıca bu ekleme 1 ayın üzerine mi? Yani bu 3 ay ekleme ile totalde 4 ay mı oluyor? Bir de ben şimdi eğer kartımı hesaptan kaldırırsam sıkıntı olur mu?
    daha önce 1 ay nitron var ise 4 ay olur.

3 ayın aktif olup olmadığını anlamak için ise ayarlar bölümünden sunucu takviyesi sekmesinde 2 adet takviye gözüküyor ise nitro eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 1 Eylül 2020; 19:12:54 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Sebebi belli mi, LGBT içeriği yüzünden olabilir.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.