Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11636. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 45 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.759
Cevap
2.719
Favori
21.320.047
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Mitran

Arkadaşlar bu gamesatıştan aldığımız ürünleri steamin geri alma hakkı var mı?Geçen Mesut Çevik bir yayında üstü kapalı bir şekilde steam belli olmaz geri alabilir dedi.Gamesatış sonuçta yüzde20 daha indirimli veriyor ama böyle bir ihtimal varsa hiç bulaşmayalım.
    Gift ler gönderen tarafından geri alınamaz, iade edilemez. Eğer iade talebi oluşturulacaksa önce gönderdiğin kişinin iade talebi oluşturması gerekiyor. İçin rahat olsun yani.

Ha şöyle bir şey olabilir. Ödeme yöntemiyle ilgili bir sorun olur, Steam kıllanır, ancak o zaman gift aldığın oyun hesabından silinir.
  • Beş yıla yakındır steam kullanırım, her türden adamla alışverişim oldu, hiçbir zaman giftle alakalı sorun olmadı. Ha ne oldu, g2a'dan aldığım iki key zamanla çalıntı diye hesaptan kaldırıldı. Yani gift daha garanti diyebilirim.
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Ha şöyle bir şey olabilir. Ödeme yöntemiyle ilgili bir sorun olur, Steam kıllanır, ancak o zaman gift aldığın oyun hesabından silinir. Bu ihitmali kastetmiştim. Biz siteye ödüyoruz onlar gift gönderiyor steam bunu siler mi neye göre siler o kısmı kafama takılmıştı.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Aslında dediğin gibi gift işinde biz üçüncü tarafız aslında mağdur edilmemiz gerekir ama işte o okumadan kabul ettiğimiz steam sözleşmesinde bununla ilgi bir madde var mıdır bilemiyorum. Gamesatış da her hangi bir mağduriyette bu paraları geri ödeyemez heralde.
  • indirimler aşırı kötü.Fernbus %55 aldı maksimim şuanda %30 böyle olunca insanın alası gelmiyor.Gördüğüm en kötü indirim dönemi acaba kurla alakalı olabilir mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    Bütün oyunları linkleriyle koydum. Tıklarsan görürsün.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    İndirim yüzdeleri tüm ülkelerde aynı.

• PoM07 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam anladım zaten dün baktığımda yoktu demek ki getirmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 26 Haziran 2019; 11:7:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey farkettim, 2 liralık oyun aldıgımda bile bir boost veriyor 15 boost bassam 10 tl indirim olur. Oyun veya öğe aldıgınızda kapasiteniz artar diye belirtmiş zaten boyle ucuz oyunları toplayıp güzel indirim yakalanabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    Ben test ettim onu, 1 tl lik oyun alınca 60 puanlık boost veriyor yani o dediğiniz olmuyor
  • Sadece tropico 5 almak istiyordum %50 indirime girmiş yazıklar olsun almıyorum hiçbir şey

• "Each day, 300 people that contributed the most in the first place team will randomly be selected to receive a top game from their wishlist. At the end of the event, the team with the most distance is declared the winner, the 2nd team is the runner-up, and the 3rd team is an honorable mention and 1,000 people from the winning team will randomly be selected to get their top 3 games on their wishlist. 1,000 people from the 2nd place team will randomly be selected to get 2 games and 1,000 randomly selected people from the 3rd place team will get 1 game."

Her gün en fazla katkı sağlayan 300 kişi istek listesinin en tepesindeki(para olarak sanırım?) oyuna sahip olacakmış. Tüm etkinlik sonunda 1. takımdaki rastgele seçilecek 1000 kişi istek listesindeki 3 oyuna sahip olacakmış. 2. takım 2, 3. takım 1.
    redditte biri yazmış.wishliste cyberpunk,sekiro attım 1-2 oyun daha koyacağım belki tutar birinci takımda olurum
    Siz de ona göre düzenleyin bence.
    Bastırın Corgi'ler!

• İndirim kuponu almaktansa rozet yapmak daha mantıklı galiba? Vampire bloodlines 2 alacaktım south park son oyunu bir de slay spire alayım bitsin indirim benim için.

• Yorumları alayım listeden çıkarmamı veya eklememi tavsiye ettiğiniz oyunlar var mı?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• akirah111 A kullanıcısına yanıt
    steam bakiyenizden almayacaksanız steam gift sitelerinden indirimli alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Monster hunter bence iyi indirim almış (%50 ile 99 tl ) sanırım sadece onu alıcam bu dönemde .
    Aynen giftle 70 tlye geliyor. Ama bu aralar ona vaktim yok. Hem gamepass for pc açılırsa orada var

• quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

"Each day, 300 people that contributed the most in the first place team will randomly be selected to receive a top game from their wishlist. At the end of the event, the team with the most distance is declared the winner, the 2nd team is the runner-up, and the 3rd team is an honorable mention and 1,000 people from the winning team will randomly be selected to get their top 3 games on their wishlist. 1,000 people from the 2nd place team will randomly be selected to get 2 games and 1,000 randomly selected people from the 3rd place team will get 1 game."

Her gün en fazla katkı sağlayan 300 kişi istek listesinin en tepesindeki(para olarak sanırım?) oyuna sahip olacakmış. Tüm etkinlik sonunda 1. takımdaki rastgele seçilecek 1000 kişi istek listesindeki 3 oyuna sahip olacakmış. 2. takım 2, 3. takım 1.
    redditte biri yazmış.wishliste cyberpunk,sekiro attım 1-2 oyun daha koyacağım belki tutar birinci takımda olurum
    Siz de ona göre düzenleyin bence.
    Bastırın Corgi'ler!
    En fazla katkı sağlayan olayı olmamış yav, yine parayı gömenlere gidicek demektir bu

• Benim gibi XCOM 2 alıp oyundan neredeyse pahalı olan War of the Chosen eklentisini almayan birileri varsa, şu an dip fiyatını gördü öneririm.
  • Garry mods için halflife 2 gerekiyormu yoksa direk alıp oynayabilirmiyim.
  • Starbound 4 pack alacak olan var mı? Alan olursa ortak olabilirim

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.