Şimdi Ara

az önce belediye otobüsünde yaşadığım rezillik (ihtiyar içerir) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
3
Favori
6.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bir gün yer verdim bir teyzeye ben yaşlımıyım diye kafama kaktı hayatımın en sinir bozucu günüydü
  • benimde başıma şöle bi olay gelmişti.otobüs çok sıkısık arka kapının ordayımi şöför arka kapıdan yolcu aldı,arkamdada orta yaşlı belli evde kalmış bi kadın ,şöför arka kapıdan alınca bende otomatikman geriledim ve sırtım kadına deydi ve sırt sırta gidiyoruz.kadın döndü bana dediki sert bi dille böyle sırt sırtamı gidecez.bende aynen şöle dedim dua edin kucak kucağa gitmiyoruz.kadın dumur oldu döndü önüne bidaha hayıflanmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Gaziemir-Alsancak 90'da bu olayları hergün yaşayabilirsiniz.
    1-60 lı yaşlarda bir adam genç bir oğlana dayıyordu oğlan uyardı bunu ardından sms ile birilerine haber verdi adamı son durağa kadar bekledi bende son durakta inerim her zaman 5 kişi oğlan sübyancısı adamı dövdüler durakta bekleyenler ayırdı.
    2-Çankayadaki bit pazarının karşısındaki duraktan otobüse binicem otobüs 1 saati geçti gelmiyor bir yığın yolcu birikmiş vaziyette bir geldi herkes üst üste zaten arka kapıdan bindik biz 40 lı yaşlarında bir teyze resmen takımlarımı avuçladı ben zaten şok oldum kadında hiçbir ifade yok sanki ellememiş gibi böyle birşeye hiç rastlamamıştım ya istemiyerek eli çarptı yada isteyerek elledi,işin kötü yanı direk dikik vaziyette gaziemire kadar gittik

2.sine çok benzer bir olayı bende yaşadım ama benimkisi 20li yaşlardaydı

Oha öyle birşey nasıl olabilir ki kız tro felandir ya da çok çirkindir. Olayı tam olarak anlatabilir misin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ulan gerekirse amuda kalkıp gideceksin, isterse tüm koltuklar boş olsun bir tek otobüsde sen ve o yaşlı insan olsun o otobüse girdiği anda kalkıp yer verip elini öpeceksin,

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

quote:

quote:

1-60 lı yaşlarda bir adam genç bir oğlana dayıyordu oğlan uyardı bunu ardından sms ile birilerine haber verdi adamı son durağa kadar bekledi bende son durakta inerim her zaman 5 kişi oğlan sübyancısı adamı dövdüler durakta bekleyenler ayırdı.
    2-Çankayadaki bit pazarının karşısındaki duraktan otobüse binicem otobüs 1 saati geçti gelmiyor bir yığın yolcu birikmiş vaziyette bir geldi herkes üst üste zaten arka kapıdan bindik biz 40 lı yaşlarında bir teyze resmen takımlarımı avuçladı ben zaten şok oldum kadında hiçbir ifade yok sanki ellememiş gibi böyle birşeye hiç rastlamamıştım ya istemiyerek eli çarptı yada isteyerek elledi,işin kötü yanı direk dikik vaziyette gaziemire kadar gittik

Oha öyle birşey nasıl olabilir ki kız tro felandir ya da çok çirkindir. Olayı tam olarak anlatabilir misin lütfen

Ya kız ortalama bir kızdı , ben tam kapının girişindeydim , bu heralde kapının demirini tutmak için yeltendi ama el yanlış yere gidince ( isteyerek mi gitti bilmiyorum tabiki ) resmen tuttu ve asıldı sonra da indi .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

quote:

quote:

Ya kız ortalama bir kızdı , ben tam kapının girişindeydim , bu heralde kapının demirini tutmak için yeltendi ama el yanlış yere gidince ( isteyerek mi gitti bilmiyorum tabiki ) resmen tuttu ve asıldı sonra da indi .

Cool.gif diyorsun hani. Vay be şansa bak ekledikten hemen sonra indiyse yanlışlıkladır heral.Neyse o da güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir arkadaş gidip elini öpüceksin demiş manyak gibi. Git sen elini yala, em arkadaşım.
  • arkadaşlar yaşlı insanlara hoşgörü gösterelim.. alttan alalım.. nolcak boşver kulağını tıka duyma sölediklerini.. yaşlı sonuçta..unutmayın bizde yaşlanıcağız..
  • Ya asıl mesele, biz ne kadar yer versek de genç tabir edebileceğimiz yaştaki kızların/kadınların yer vermek gibi bir düşüncesi hiç olmuyor. Öküz gibi oturuyorlar. Hele bir de yanına kimse oturmasın diye koridor tarafına oturanlar var en deli olduğum tip onlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.