Şimdi Ara

Az önce arabama çarptılar (capsli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar herkese yaklaşık bir saat önce başıma gelen olayı size anlatıp fikir, akıl almak istiyorum.

İstanbul Anadolu yakasında akşam 22:40 civarlarında Pendik sahilden Bostancı tarafında giderken kırmızı ışıkta durdum. Yanıma siyah renk Ford Focus HB araba yanaştı 2000 model civarlarında 67 ** 050 plakalı. Arabada 3 kişiler, benimde yanımda kız arkadaşım var. Gaza geldim bi an. Işıklarda ara gaz verince yeşil yandığında ben bastım gittim yetişemedi bana. Bir daha ki kırmızı ışıkta yavaşladığımda (ben sol şeritteyim) arkamdan geldi sağ kırdı, sağ şerittende önüme atlamak istedi ama onun arabasının sol arkası benim arabamın sağ önüne vurdu. Sakin bir şekilde indim ve geçmiş olsun dedim. Bana küfürlü bir şekile "napıyorsun lan sen y..." dedi. Bende yine sakin bir biçimde küfür etme kazadır bu olur tutalım tutanağmızı yolumuzu bakalım dedim. Bunlar o arada 3 kişi olduğundan onlara gelen özgüvenden yok dediler. Bende normalde inada bindirip uzatırdım orda işi ama yanımda kız arkadaşım olduğumdan eyvallah dedim ve arabama giderken onun arabasının plakasının fotoğrafını çektim. Bunlar tekrar geldi ve fotoğrafı sil dediler yok falan dedim üzerime yürüyünce el mahkum sildik.. :)

Aracın plakasını aldım, marka modelini ve rengini biliyorum.

Arabamda çok büyük bir masraf yok Allah'a şükür ama yapılan hoş değil. Benimde yaptığım doğru değildi ama bu olay daha kötü şekilde sonuç verebilirdi.

Şimdi sizden o nacizene fikirlerinizi istiyorum, ne yapmalıyım? Aracımın tamirini nasıl yaptırabilirim?
     Az önce arabama çarptılar (capsli)

• Sende baya nazik bir adammışsın.
  • Hayat fani ölüm ani sende bir pasta cila kullan ne olur yani.
  • Demage kullanıcısına yanıt
    Kavga için indi adamlar fark ettim başka yapıcak birşey yoktu..
  • Doğrusunu yapmışsın uğraşmaya değmez
    Birazdan ağzını burnunu dağıtırım, döverimciler gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 155 i arayip durumu anlatin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brian O Conner kullanıcısına yanıt
    Boyası çatladı ve far ın yeri oynadı yanlız..
  • Normal hani belki uğraşırdımda yanımda kız arkadaşım var, onun yanında dayak yemek güzel etki bırakmazdı. :)
    @TuVNeRa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dorukbisakinles -- 16 Mart 2014; 0:01:23 >
  • SonNn_ S kullanıcısına yanıt
    Aradım beni arıyacaklarını söyledir şimdi.
  • zamanınız varsa uğraşın bu magandalarla ama uğraşmaya değmez.
  • Zamandan sıkıntım yok ünv. öğrencisiyim. Arabaya masraf yapamam öğrenci olduğumdan ve yasal olarak ne yapmam gerektiğni bilmiyorum.
  • Aslında bir erkek aslan dişisinin yanında kahraman kesilirmiş ama bu sizde tam tersi olmuş sanırım.

Keşke korkmadığınızı belirtmek amacı ile 1-2 kere ters yapsaydınız.. Adamlara prim vermişsiniz resmen.

Geçmiş olsun bu arada.
  • Geçmiş olsun hocam. Boylelerine insanlık yapmak suç. Üç kişiyle yanında kız arkadaşı olan birine diklenmek şerefsizliktir. Bu tipleri toplu halde yakmak lazım.

• Senin gibi deyilim ama senin gibi olmak isterdim
    dogrusunu yapmisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesheyma

Geçmiş olsun hocam. Boylelerine insanlık yapmak suç. Üç kişiyle yanında kız arkadaşı olan birine diklenmek şerefsizliktir. Bu tipleri toplu halde yakmak lazım.

++++

• nk061 kullanıcısına yanıt
    Valla bir daha yüzünü görmeyeceğim insanlar ne yaparlarsa yapsınlar, yasal hukuk olarak elbet beni destekleyen birşey vardır elbet.
  • kız arkadaşının gözünde dayak yesen bu kadar düşmezdin emin ol. geçmiş olsun.
  • ben sizin yerinizde olsam kendimi tutamazdım kavgaya girişirdim sırf küfür ediyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: DorukBasa

Kavga için indi adamlar fark ettim başka yapıcak birşey yoktu..

Geçmiş olsun.
  • Artik tek çare arabanin önüne ve arkasina demir malzemeler koymak.bu arada geçmiş olsun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.