Şimdi Ara

Az önce arabama çarptılar (capsli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DorukBasa

Valla bir daha yüzünü görmeyeceğim insanlar ne yaparlarsa yapsınlar, yasal hukuk olarak elbet beni destekleyen birşey vardır elbet.

O da doğru aslında. Size bir şey olmasını geçtim, kız arkadaşınıza zarar verebilirdi magandalar. + kız arkadaşınız korkardı falan.. Olgun davranmışsınız aslında, tebrikler Şahsen ben şu an böyle düşünmeme rağmen o an parlayabilirdim.
  • Şebboy kullanıcısına yanıt
    Muhabbetin ortasına kız arkadaşımı sokmadım zaten. Arabaya binince "sorun yok hallettik" dedim geçtim.

Sen dikkat et ama bir gün başına gelirse atarlanma. 300-500 TL lik masraf için it kopuktan dayak yemek hadi onu geçme bu devirde bıçaklı silahlı gezen insan sayısı fazla bir tarafını kestirme deldirme, DEĞMEZ. :)
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Daha önce trafikte kavga etmişliğimiz var ama göz göre göre de dayak yenmez ki.. :)
  • Hiç uğraşmaya değmez, hem 3 kişiler hem yanlarında silah bile olabilirdi. Ki muhtemelen vardır. İkinizide oracıkta vurup kaçabilirlerdi. Çok duyuyoruz bunları televizyonda. Ne olacağını bilemezsiniz. Öyle adamlar varki kaybetcek hiçbişeyleri yok. Zaten delikanlı adamlarsa yanında kız arkadaşın varken sana atarlanıp, küfür etmezlerdi.
    Geçmiş olsun.
  • Az önce trafik polisi ile telefonda konuştum (155 i aramıştım 15 dk önce falan, geri aradılar)

Kaza yerinden ayrıldığım için şuan birşey yapılamacağnı Kartal Adliyesine gidip trafik bilmem neyinden suç duyurusu verip hasarımın karşılanmasını istemem ve tehtit edildiğini söylemen gerek dedi.
  • Hocam polisi arasaydınız keşke hemen.Bence bu tiplere bulaşmamanız iyi olmuş.Hele yanınızda bir bayan varken.
    Sadece nazik değil akıllı bir insanmışsınız aynı zamanda.
    Sahilde kamera varsa onun görüntüleri ile ulaşılabilir sonuca.
    Trafik ışığının numarasını alsaydınız.Tutanakta gerekli olur.
    Bu arada sadece çarpıp kaçmadan değil tehdit ve hakaret ile ilgili bir dava açın.
    Keşke hadlerini bildirseydiniz derim.
  • İşin peşini bırakmayacağım, pazartesi günü adliyeye gidip ne gerekiyorsa yapıcam. Teşekkür ederim.
  • Boyle magandalar yüzünden rahat rahat trafiğe cikamiyoruz adam önüne kirar ani seni suçlu ilan eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PriMe -- 16 Mart 2014; 0:30:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle, hic kimse kolay kolay adam dovmeyi goze alamaz ama sizi efendi gordulerse uzerinize gelirler. Belki biraz atarlansaniz, kardes ayagina girecekler. Bu birazda orada nasil bir etki biraktiginiza bagli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acr -- 16 Mart 2014; 0:35:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acr kullanıcısına yanıt
    Önüne kırıp kaza yaptıran bir insandan bahsediyoruz? Bu psikolojide ki bir insanla dediklerinizi yapmak çok zor.
  • Fleetwood kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi.. Çok teşekkürler.
  • Boş ver kardeşim sen en doğrusunu yapmışsın, burda atıp tutan bazıları çanakkalede yatanların torunlarıya onlar hemen iner adamları döverlerdi. Geçmiş olsun sen doğru olanı yapmışsın.
  • Aynı sey benim başıma geldi golf 7 çarptı banada ama malesef ben senin gibi nazik olamadım hala mahkemem sürüyor.Aracında bişe yok gibi duruyor far ayaklarına baktımı ? Tampon üstü kılcallar pasta ile geçer içeri göçüklükte düzeltilir takma kafana

• quote:

Evet dediğiniz gibi.. Çok teşekkürler.

Dogru olani yapmissin ama bu davranis adama,fena koyar uyuyamam ben mesela sinirden, o kufurlere,ve eziklige. Zamaninda bana da,oldu gece vakti kirdi 3 kisi indiler tamam abi haklisin canini yiyim ayagi yaptim ve evime gidiyordum 30 km uzaktaydi otobandan,aracla son gaz gitmistim, allah ne verdiyse o sinirler ve uyuyamamistim sinirden gecmis olsun hakkinizi arayin

• quote:

Önüne kırıp kaza yaptıran bir insandan bahsediyoruz? Bu psikolojide ki bir insanla dediklerinizi yapmak çok zor.

Ne alakasi var kardesim. Sen ezik durursan adamlar seni ezer. Bu is bu kadar basit. Sen cok degil biraz disini gostersen adam gibi dursan, diplomasiyle isini hallederdin. Seni dovemezlerdi. Kuyruguni kisip gitmissin simdi yok mahkeme yok bilmem ne. Hadi kocum git baskasina atarlan...

• 155i olay anında alamalıydınız geçmiş olsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delikanlılıkla aptalık arasında ince bir çizgi vardır.Kız arkadaşının yanında 3 kişiye kafa tutmak pek akıl karı birşey değil.Doğru bir tercih yapmışsınız.

Teke tekte dayakda yersin dayakta atarsın insana koymaz ama orda 3 kişiye karşı yapabilcek bişi yok ,Bu tipler boşta gezmez.Size veya kız arkadaşınıza verecekleri zarar arabanızdan değerli değil.Plaka ve bilgiler varsa en yakın karakola gidin şikayetinizi yapın araçtan ziyada sizi tehdit ettikleri için yanına bırakmayın.

Burda kimsenin dediğine takılmayın yok ben olsaydım dalardım gerekirse dayak yerdim fln hikaye burda ztn kimse dayak yemiyor.Herkes birisni dövüyor.Kimse dayak yedim diye konu açmaz .
  • yapacağın tek şey vardı o aracı sollarken sağa azıcık kıracaktınız o aracın burun tarafından dokundurup 3 kişiyi kaldırıma fırlatırdım yeminle
  • acr kullanıcısına yanıt
    ok sen öyle yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acr

quote:

Ne alakasi var kardesim. Sen ezik durursan adamlar seni ezer. Bu is bu kadar basit. Sen cok degil biraz disini gostersen adam gibi dursan, diplomasiyle isini hallederdin. Seni dovemezlerdi. Kuyruguni kisip gitmissin simdi yok mahkeme yok bilmem ne. Hadi kocum git baskasina atarlan...

heh polat alemdarda geldi tek başına 3 kişiyi yere serecek.

Dorukpaşa ciddiye alma böyleleri en doğrusunu yapmışsın.Zaten adam olan yanında bayan olan bi erkeğe sataşmaz.Suçluda olsa alttan alır.Muhtemel bunlar böyle biri olmadığından ya çok fena kız arkadaşının yanında dayak yerdin yada sonu hastanede biterdi bu tipler boş gezmez.En doğrusunu yapmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ftp_57 -- 16 Mart 2014; 0:53:26 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.