Şimdi Ara

En iyi antifriz markası hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
15.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bimden aldım müq
  • quote:

Orijinalden alıntı: KievKarambolü

Bimden aldım müq

A-101 e gelmiş alanlara sordum radyatörü parçaladı diyo kimse önermedi bende vazgeçtim

• Adalencigim sen erzurumda oturuyorsan paraya kiyip opetten alacaksin pahali bisey en iyi diye bisey yoktur donma derecesi vardi. Ben trendyoldan aldim 20 tl ye isimi goruyor marka lubico markaydi.

Opettekiler saglamlar is goruyor taksiciler de onerdiler opetten aliyoruz biz artik bizlerde fiat albea accent kalmadi otv indirimiyle yeni pahali arabalar aldik orta ayarda.urunler kullaniyoruz dedi. Musteriler de araba seciyorlar begenmiyorlar eski arabalari demisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Adalencigim sen erzurumda oturuyorsan paraya kiyip opetten alacaksin pahali bisey en iyi diye bisey yoktur donma derecesi vardi. Ben trendyoldan aldim 20 tl ye isimi goruyor marka lubico markaydi.

Opettekiler saglamlar is goruyor taksiciler de onerdiler opetten aliyoruz biz artik bizlerde fiat albea accent kalmadi otv indirimiyle yeni pahali arabalar aldik orta ayarda.urunler kullaniyoruz dedi. Musteriler de araba seciyorlar begenmiyorlar eski arabalari demisti.

İzmirdeyim hocam

• Adalande kullanıcısına yanıt

Gerekmez orada ya dandik al yuzde 50 su koy gec. Ben orada menten kampina gelmistim.hic sevmem izmiri sicakti kotuydu bayagi bide ucuz degil. Izban mi ne vardi hava kuvvetleri komutanligi ege orduevi falan vardi gezmistim.

• Adalande kullanıcısına yanıt
    Yok be öyle şey olur mu ben kullandım
  • İzmirde bile olsanız kaliteli antifiriz kullanın. Antifiz'in soğutma sistemini pastan koruma özelliği de vardır. Total'in antifrizi iyidir.

• bilindik bir marka alın düzgün karıştırın yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklımda PO hazır karışımını kullanmak var ama kısmet olmadı.

• Trendyoldan Gittigidiyordan indirim kodlarıyla 30-50 lira arasına shell , po, bp antifirizleri alınabilir. 3üde kalitelidir

• Shell al gitsin

• Bilinmedik marka antifrizler kullanmayın. Özellikle 1-2 sene içinde soğutma suyunun dolaştığı yerlerde aşırı aşınma sıkıntısı oluşturacağı için tapalarda patlama, metal contalarda çürütme vs yaşatır, 50 TL'den kaçarken 3-5 bin TL harcatır.

Total, PO, Shell gibi bilindik markaları tercih edin.

• Lique moly

Egemot'tan tedarik edebiliyorsunuz

• Antifrizin Shell, PO, Total, Opet, Castrol vb. araca uygun içerikte, bilindik olması iyidir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Gerekmez orada ya dandik al yuzde 50 su koy gec. Ben orada menten kampina gelmistim.hic sevmem izmiri sicakti kotuydu bayagi bide ucuz degil. Izban mi ne vardi hava kuvvetleri komutanligi ege orduevi falan vardi gezmistim.

Sakın Haa bu arkadaşın dediği gibi normal su koyma

Consantre antfreez alacaksan üzerine saf su kullanmalısın

Shellde 2 tip var ,

Consantre ve hazır sulandırılmış

Tüm sistemi Consantre ile doldurmanı tavsiye ederim 2 adet 3 lt kırmızı Consantre almalısın

• ZX ciğim normal içme suyu niye koymasın ki ? Yüzde 50 yüzde 50 öneriyorlar.

Konsantre olduğunu nasıl anlayacağız ? Ben aldım şundan bak dur... bu konsantre mi ? Kırmızı organik diye aldım koydum ve Opet benzinliğe gittim ölçtürdüm adam Ankara'da kışı çıkarır dedi -20-25 mi ne çıkıyor öyle bişeydi.

https://www.hepsiburada.com/lubco-organik-antifriz-3lt-37-pm-HB0000040DN4

Benim arabam ama pahalı değil bmw,audi gibi öyle nazlı değil. Ürün ve yedek parça seçmez yani kız gibi nazlı değil.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

Normal çeşme suyunda kireç var

konsatre olanda konsantre diye yazar şu şekil

En iyi antifriz markası hangisi?
  • Cevaplara baktımda herkes ucuza nasıl hallederim derdinde..

En iyi Antrifriz PETRONAS PARAFLU'dur. Biraz pahalıdır ama en kalitelisidir. Gerçek italyan malıdır. Saf su ile %50 oranında kullanırsan radyatöre ve aracına zerre zarar vermez.

Yeşil kırmızı olayı tamamen aracına özeldir. "Kırmızı organik daha iyi" falan diyenler olur. Dinleme onları. Fabrika ilk hangi renk koyduysa onu kullan..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.