Şimdi Ara

Az önce arabama çarptılar (capsli) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En güzelini yapmışsınız hocam, yanınızda kız arkadaşınız olduğu halde size küfür edip arıza çıkartmaları zaten normal psikolojide olmadıklarını gösteriyor. Bazı delikanlı arkadaşlarımız dayak yerdim daha iyi diyorlar ama, öyle bir dünya yok. Diklensen belki adam çıkartacak bıçağı takacak sana, o zaman daha mı iyi olurdu. Hocam ilahi adalete güvenin. Allah hiçbir zaman böylelerini cezasız bırakmaz. Başlarına mutlaka birşey gelir. Canınızı sıkmayın, kız arkadaşınızda sizin doğru yaptığınızı düşünüyordur bence. Geçmiş olsun.
  • Davranışın gayet olgun. Fakat eğer okuyorlarsa buradan o arabadaki arkadaşlara söyleyeceklerim var.

Yanında kız arkadaşı olan adama küfür etmek ne zamandan beri erkeklik, adamlık, delikanlılık oldu ?

Net söylüyorum adamları yaralasanız bile kimse size haksız muamelesi yapmazdı. Fakat o delikanlı geçinenler dayak yese bile suçlu olacaklardı.

Hakettikleri şey iki kamyon sopa, fakat Allahından bulsunlar. Gerçi o arkadaşlar büyük ihtimalle sadece tek kişiye laf söyler. Üç kişi inseydiniz süt dökmüş kedi gibi olacaklarından eminim. Kafanıza takmayın
  • Fotoyu sildinde fotoyu tekrar kurtarsana programla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bulaşmayacaksın.

bu tiplerin hiçbişeyi yok. kaybedecekleri de bişey yok dolayısıyla .

aile yok varsada bir aile değildir zaten it kopuk olmuşlar.

işleri yok.

sevenleri yok.

geçip gideceksin.ha bizde tartiştik kavgada ettik ama hiç değmez gerçekten 10 tanesiyle kavga etsen 11. çıkıyor .tayyip habire 3 çocuk diye millet daha 1 tanesini insan gibi yetiştirmiyor bu gdişle hayvanat bahçesine döncek ülke insanlarda ne saygı var ne ahlak.en az 3 hayvan yetişiyor .
  • Bulaşmamakla en iyisini yapmışsın, bir de arabada en azından biber gazı taşımak gerek.
  • Trafikte alttan aldığımda oldu, tartıştığımda.. Ama burada bende iyi yapmışsınız diyorum..

Bir yanlış yapmışsınız sonucunda da bir terbiyesizliğe katlanmak zorunda kalmışsınız.. Geçmiş olsun..

Bu durumda karşı taraf ilk tepkiye bakar aslında.. Kimseye "tartışın, aile terbiyesi görmeyen adamlara terbiye verin..." diyemem ama bu tiplerin de meydan boş diye gezmeleri çok zoruma gidiyor..

Yaya geçidine yeşil yanarken, halen yayalar geçiyorken, arkamdan taksicinin biri kornaya abanmış el kol hareketi yaptı bir defasında.. 4'lüleri yaktım, Çıktım arabadan öyle bir bağırdım ki adamın surat ifadesi değişti.. Ama kendime bile hayret ettim.. Bir defasında da annem ve kız kardeşimle yaya giderken herifin biri ara yolda biz tam geçerken geriye takıp gazı kökledi, bende bagaj kapağına 3-4 kez vurup bağırdım, bu seferde arabadan inen 2 tane yarmayı görünce "abi şöyle bir arabanın arkasına baksana çıkmadan önce.." Diye aynen çark bir defasında yine adamın biri yaya geçidi olmayan yerde sağına bakmadan yola önüme atladı bende korna çalıp yanından geçtim, hızlı da değilim.. Arkamdan el kol hareket.. Yine durup yolun ortasında indim arabadan gittim yanına.. "Ne dedin lan sen.." Deyince adam yanındaki çocıuğuna vurarak "ne biçim gidiyon be.." Falan flan diyor bir yandan da hem çocuğunun omuzundan çekişitirip hem de vuruyor... Sinirim boşaldı bir anda "çocuğa niye vuruyon kardeşim.." Deyince "o atladı önce yola deyince.." Bende güldüm artık..

Hepsi oluyor bunların, insanlık hali, ama olabildiğince sakin kalmaktan iyi çözüm yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reason -- 16 Mart 2014; 15:36:35 >

• Baştan yarışmayacaktın. Ben kundilere adres bile sormuyorum.
  • 155 i aradığınızda silah çektiklerini de ekleseydiniz polis savcıya havale etmeden direk enselerine binermiydi acaba? Durum değişir miydi merak ediyorum.Kurtlar vadisi gibi şiddet enjekte eden filimlerin ürünlerini topluyoruz.
  • En doğru şekilde hareket etmişsin bazen korkak olmak iyidir. Yanlış anlama sana korkak demiyorum ama öyle durumlar olur ki korkak gibi hareket edip bir şekilde sıvışmak lazım. 3 kişiye karşı yapılan şey cesaret değil ahmaklıktır. Ha adam gibi tek birisi olsa tabi herhangi bir silah falan da taşımadığını varsayıyorum o zaman gerekirse adam ol lan deyip iki tane çakılabilir ama öyle tipler zaten tek gelmeye de cesaret edemezler çakal sürüsü gibi ancak 3-5 kişi bir araya gelince kendilerini adam zannederler. Polisi araman da iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Sonuçta arkadan vuran siz olduğunuz için hatalı sizsiniz.

Tutanak tutulmaması daha iyi olmuş, sizin sigortadan onun masrafı ödenecekti.

Arkadan vuran ne olursa olsun %100 suçludur.

Tehlikeli serit degistirmeden karsi tarafa verirler. Onune atlamis işte

Yok anam, arkadan vurduysan suçlu sensin.

Arka teker kısmı veya daha ilersinden vurduysa o zaman karşı taraf haksız olur yada paylaşırlar suçu.
  • kameera sart
  • Resmi sildirmeleri krema olmuş. Tutanak tutmanıza izin vermemişler. Plaka varsa sıkıntı olmaz diye düşüünüyorum. Amatör bunlar, karakola davet edilecekler zaten, güzel güzel anlatacaklar herşeyi. Veya savcılık kalemine ayrı ayrı anlattırırlar. Muhatap etmezler diye düşünüyorum.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/692243-bunu-yapana-1-yil-hapis
  • quote:

Orijinalden alıntı: umm.7

Senin gibi deyilim ama senin gibi olmak isterdim
    dogrusunu yapmisin.

Belki o durumda dayak yemeyi bile göze alırdım o an. Dediğiniz gibi keşke öyle durumlarda alttan alabilsek..

Arkadaş keşke öndeki araç uzaklaşınca polise haber verseymiş..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

Sonuçta arkadan vuran siz olduğunuz için hatalı sizsiniz.

Tutanak tutulmaması daha iyi olmuş, sizin sigortadan onun masrafı ödenecekti.

Arkadan vuran ne olursa olsun %100 suçludur.

Tehlikeli serit degistirmeden karsi tarafa verirler. Onune atlamis işte

Yok anam, arkadan vurduysan suçlu sensin.

Arka teker kısmı veya daha ilersinden vurduysa o zaman karşı taraf haksız olur yada paylaşırlar suçu.

Beni ilgilendiren bi durum yok ama söylemeden geçemiycem ; Bu forumdakilerin yok yere 40 yıllık arkadaş gibi kelimeler kullanmalarına hastayım anam nedir yahu

• adamların niyeti belliymiş işte sende de hata var hiç bulaşmayacaktın. Türkiyenin hali içler acısı şu belirli eğitim seviyesinin altındaki insanlarla karşılaşmak bile istemiyorum. Adamların yaşama amacı yok varsa yoksa sağa sola bulaşayım günlük olay çıksın. Hangi birisine karşılık vereceksin birde olan sana olur zaten onların sabıkası her türlü pisliği vardır. Sen en iyisini yapmışın sıkma canını.
  • Onlar fotoğraflar silindi sansın, geri getirmek mümkün
  • Yarın vakit bulursam savcılığa gideceğim. Gelişmeleri buraya yazıcam, herkese teşekkürler.

Bundan sonra arabamda biber gazı taşıcam ama. :)
  • Biber gazı yetmez hocam, birkaç tane de arkadaş taşı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a z i z -- 17 Mart 2014; 1:38:12 >
  • Genclikte olur daha gencsin
    Kimseye camdan bakip gaz verme gaz da alma
    Ulkenin gidisati zaten mombok
    Yine yirtmissin akilli davranmissin
    En azindan burada konu acma cesaretinden oturu tebrik ediyorum seni

• Burası DH burada caps yoktur SS vardır.

Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.