Şimdi Ara

AYTEMİZ MOTORİN 5.81 TL KAÇIRMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
9.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba selfservis ten denemek amaçlı yakıt alacaktım sorun çıktı yakıt alamadım

personele aynı pompadan normal yakıt veriyor mu diye sordum evet dedi bende aldım ekranda ve fişte 5.83 yazdıgını gördüm

herkes yararlansın diye haber vereyim dedim istasyon adresi aşagıdadır

AYTEMİZ MOTORİN 5.81 TL KAÇIRMAYIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 28 Ağustos 2019; 12:58:10 >

• Şu firmanın yakıtı iyi mi kötü mü hala kararsızım. (Hiç almadım yorumlara bakıyorum )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıt iyi mi kötüsümü var
    5:83 sevinir olduk
    5:27 aldık biz napalım zam gelmeden önce 5:44 olsun şimdi de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    5.27den Nerden aldın

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Şu firmanın yakıtı iyi mi kötü mü hala kararsızım. (Hiç almadım yorumlara bakıyorum )
    Uzun yolda çok kullandım hatta piyasadan 50 kurus ucuz olanlarını da kullandım, en iyi diye bilinen yakıttan farkı yok.
    Hepsi aynı rafineriden çıkıyor içiniz rahat olsun.
    Markalar katkılı yakıtlarına o kadar güveniyorsa 1 tanesi çıkarsında lab. testi yayınlasın, dyno verisi paylaşsın ?
    Sıradan yakıt vs katkılı yakıt dyno verisi çok farklı cıksa kim normal yakıt alır ? Çıksa zaten bunu yayınlamazlar mı süper reklam :)
    Velhasılı hepsi aynı, ucuzunu alın geçin.
    EPDK baskanı dahil en ucuzunu öneriyor zaten.https://m.haberturk.com/epdk-den-katkili-akaryakit-duzenlemesi-2505599-amp

• Bursa orhangazi yolundan

5:30 da hereke çimento fabrikasının orada var istasyonu yenilemişler lüks diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

Uzun yolda çok kullandım hatta piyasadan 50 kurus ucuz olanlarını da kullandım, en iyi diye bilinen yakıttan farkı yok.
    Hepsi aynı rafineriden çıkıyor içiniz rahat olsun.
    Markalar katkılı yakıtlarına o kadar güveniyorsa 1 tanesi çıkarsında lab. testi yayınlasın, dyno verisi paylaşsın ?
    Sıradan yakıt vs katkılı yakıt dyno verisi çok farklı cıksa kim normal yakıt alır ? Çıksa zaten bunu yayınlamazlar mı süper reklam :)
    Velhasılı hepsi aynı, ucuzunu alın geçin.
    EPDK baskanı dahil en ucuzunu öneriyor zaten.https://m.haberturk.com/epdk-den-katkili-akaryakit-duzenlemesi-2505599-amp

Alıntıları Göster
    Hepsi aynı rafineriden çıkıyor tamam ancak ondan sonra yakıta ne katılıyor ya da bayii hile için bişey yapar mı . Bu aşama düşündürüyor

• quote:

Hepsi aynı rafineriden çıkıyor tamam ancak ondan sonra yakıta ne katılıyor ya da bayii hile için bişey yapar mı . Bu aşama düşündürüyor

Alıntıları Göster
    Bayinin hile yapıp yapmadığını biz yakıtı alırken farkedemeyiz anca sonrasında belki.Forumlarda aratın enjektör sorunu yaşayanların hepsi yakıtı hep en iyi markadan aldıklarını yazarlar.Yani bence bu işin marka ile alakası pek yok, işletme sahibinin zihniyeti daha önemli. Ek olarak büyük istasyonlarda %10 marka payı %2 istasyon payıdır ör:BP. Ufak markalarda %6 %6 hatta daha iyi oranlar bile var. Bir de temiz tuvaletin, tvlerde boy boy reklamların vs bir bedeli var. Bunu da akaryakıta eklemek zorundalar.

Ben son 2 senedir(50bin km) hem mazot hem benzinde(yarış motoru için) en ucuz istasyonları kullanıyorum, hem sehiriçinde sürekli gittiğim istasyon var hemde uzun yolda nerde en ucuzsa aytemiz,termo,kadoil vs. bulunca alırım.
    Benim tek dikkat ettiğim nokta sürümü çok olan yerlerden almak. Yol üstü istasyonlar zaten müşteri sorunu yaşamıyor.
    Ek olarak batı bölgelerinde bu sorunlar daha az, güneydoğuda vs yaşıyorsanız o zaman dikkat gerektilebilir.

• Class ta iyi biz en son 5.34ten aldık

• Dizel le eurodizel arasında fark var mı araca hep eurodizel alıyorum

• kaçtan düştü
    self pompadan personel yardımıyla mı aldınız yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitarih

Dizel le eurodizel arasında fark var mı araca hep eurodizel alıyorum
    hepsi eurodizel .katkılısı var katkısızı var.katkısız alıyorum genelde
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Benim aracımda çekişen düşme oluyor 1.3 olduğu için bariz farkediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ie36

kaçtan düştü
    self pompadan personel yardımıyla mı aldınız yani
    Evet zaten personel kendisi ekrana birşeyler yazıyordu o yüzden yakıt alamadım zamanım yoktu normal verin dedim aynı pompadan doldurdu ekranda 5.83 yazıyordu sonra dogru mu diye fişe baktım oradada aynısı yazıyordu

• motorin ve lpg yi indirimli satandan almayın. çünkü her ikiside hileye müsait. motorine indirim yapan istasyon neden benzine yapmaz düşündünüz mü..

• quote:

Orijinalden alıntı: beymen2000

Class ta iyi biz en son 5.34ten aldık
    Aynen Class ta çok uyguna veriyor, istasyonlarıda fena değil.
  • Ankara Kırıkkale yolunda 5.50 ye veren yerlerde var. Aytemiz po total veya soil. Bunlardan alıp sorun yaşayan oldu mu?

• quote:

Şu firmanın yakıtı iyi mi kötü mü hala kararsızım. (Hiç almadım yorumlara bakıyorum )
    aylardır alıyorum sorun yaşamadım.
    aytemiz karta uygulamadan bakiye yükleme yapıyorum.kredi kartı kampanyalarınından yararlanabiliyorum.
  • kotu mazot vardir. istasyonda mazot 50krs ucuz ama benzin ayni para versen . seyreltiyorlar mazotu. benzinde cok oynaysmiyorlar o yuzden

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.