Şimdi Ara

AYTEMİZ MOTORİN 5.81 TL KAÇIRMAYIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
9.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben lpg yi yazın po dan alırdım. Ama kışın opet den alıyordum. Bi iki aydır ucuz diye aytemizden alıyım dedim, araba resmen daha az lpg yakmaya başladı, çok şaşırdım bu duruma ( arabam 1.2 clio 4)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5.83 nasıl sıcak fırsat oluyor ya Etimesgut Lukoil'de 5.6x gördüm. Lpg ise 2.77

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıl Niğde Kendirli PO'dan pet şişede mazot almıştım bir kaç gün sonra baktım ki mazotun dibi pul biber benzeri tortuyla dolu. Öyle az falan da değil. 1.5 litrede o kadarsa bir depoda ne kadar olur siz düşünün. Kalitesinden çok temizliği daha önemli bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: beymen2000

Class ta iyi biz en son 5.34ten aldık
    Class ucuz ama iyi midir? Valla OPET harici yakıt almıyorum. Class'ın önünden geçerken fiyatları görünce, yoksa farkı fiyatı mı diye de düşünmeden edemiyorum.
  • Afyon merkezde beypetrolun aytemiz istasyonu var.Şuan katkısız olan dizel 5,79 TL.Pazar günleri indirim oluyor 5,65 TL ye düşüyor.Yaklaşık 3 senedir alırım bir problemle karşılaşmadım.(Benzin:6,45 LPG:2.92 Pazar günü benzin:6,29 Lpg:2,79).
  • memis0051 kullanıcısına yanıt
    Burası istanbul kardeş Senin için olmayabilir bizim için oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabaya bişey olsan minimum 3/5 bin zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Class ucuz ama iyi midir? Valla OPET harici yakıt almıyorum. Class'ın önünden geçerken fiyatları görünce, yoksa farkı fiyatı mı diye de düşünmeden edemiyorum.

Alıntıları Göster
    o classsada mazotu opet veriyordur buyuk ihtimal.
  • Motorin yurtdışından gelir benzin tüpraştan

• Pazar gününe kadar eurodizeli zaten 5.85 liradan alıyordum. 4 günde zam gelmediyse normal fiyat.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    aytemiz in web sitesindeki pompa fiyatı motorin 6.22 görünüyor istasyonda 5.83 ten veriyor
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Kırıkkale ırmakta meşhur Yıldırımlar petrol var.
    Total marka, hem mazot hem de benzin de indirim var.
    Defalarca aldım. Aracım da 2018 model dizel.
    Hiç sıkıntı yaşamadım.

• Lasthannibal kullanıcısına yanıt
    Biryildiran mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

aytemiz in web sitesindeki pompa fiyatı motorin 6.22 görünüyor istasyonda 5.83 ten veriyor
    Aytemiz karta yada mobil uygulama üzerinden alımlarda %3 indirim var

• quote:

Orijinalden alıntı: apo424

Ben lpg yi yazın po dan alırdım. Ama kışın opet den alıyordum. Bi iki aydır ucuz diye aytemizden alıyım dedim, araba resmen daha az lpg yakmaya başladı, çok şaşırdım bu duruma ( arabam 1.2 clio 4)
    Shell ve opetin yakıtlar lpgsi diğerlerine göre daha az gidiyor. Ben ya opet yada aytemizden alıyorum lpgi bazende Alpet ve ipragazgo. Geçen 1,5 senede yaklaşık 50k kilometre yaptım ve her ölçümde opet daha az giderken aytemiz daha çok gitti. Ancak opetin performansı daha iyi, protan mı ne katkısı daha çok olduğu için daha patlayıcı özelliğimi ne var demişlerdi

• Antalya havalimanı yakınında o fiyata görmüştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risus_185 -- 23 Ağustos 2019; 7:29:0 >
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    %3 indirim ile 18 kuruş yapar 6.22 den 6.04 e düşüyor

yine bu fiyata gelmiyor ben direk indirimli aldım

• Türkiye petrollerini deneyen var mı? Mazot işi karışık abi :) hep shellden alırım ama artık pompayı araba için kullanmıyorlar benzinlikte.
  • Sivas hafikte lukoil den aldım dün 5.69 tu mazot. Dedim neden bu kadar ucuz 5.yilimiza özel lukoil indirim yapın dedi. Biz de dip yaptık felan dedi. Bayinin adını unuttum. Fulledim orada yarin öbür gün ist.a döneceğim çünkü. İnşallah bir sıkıntı çıkmaz

• memis0051 kullanıcısına yanıt
    fotoğraf cekseydiniz keşke

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.