Şimdi Ara

AYLIK 1800 TL YE GÜNDE 12 SAAT ÇALIŞIR MISINIZ ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
442
Cevap
5
Favori
27.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden katmayalım bedavaya gitmiyoruz sonuçta işe. Aylık 130 TL yola gidiyor. Geriye 1.700 TL civarı par kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    1700 dicen o zaman işte

• Mrcavdar M kullanıcısına yanıt
    Zaten bu sektörde dürüst olmazsan baştan kaybedersin. Tanıttığın ürünün artı ve eksilerini müşteriye anlatarak satman gerekir.

• Bir arkadaş günde 12 saat kanunlara karşı filan demiş. Haklı ama Türkiye'deki ortalama fabrika şartlarına bakmasını öneririm, takan kim kanunları

• Sanki yemek yemeye zaman bırakmış gibi birde dalga geçer gibi yemek şirketten yazmış Kölelik kalktı diye kimse kimseyi kandırmasın, tek fark artık köleler pazarlarda satılmıyor kendi ayaklarıyla gidiyorlar.

Not: Bu arada sahipleri kölelere yemek verirdi(hani bunu bir lütuf olarak falan görüyorsanız...)

• Kardeşim daha yaşını almamışsın para kazanmayı kolay birşey zannediyorsun. Boş yapma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanun.. Adalet.. ? kim takıyor bunları ? Ayda 1300 liraya 13 saat çalışan bile var..

• Hafta tatili ne durumda
    Ürün-mağaza temizliği yapılacak mı
    Mutfak işlerine bakacak çalışan varmı
    Sevkiyata gönderirlermi
    Aklıma gelen bunlar daha birsürü şey var detaylı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerenkoc

Kardeşim daha yaşını almamışsın para kazanmayı kolay birşey zannediyorsun. Boş yapma

tüm yorumlari okudum sizinki hariç herkez hayattdan bihaber malesef. aynen dediginiz gibi para kazanmayi kolay saniyor herkez. 12 saatte kölemiyiz demişler. kendi iş yerim var günde 14 saat çaliyorum. geçmiş yillarda yaz döneminde 16saat çalistigimi bilirim. millet kolay para derdine düşmuş birisi 1800u beyenmez birisi saati çok der iş beyenmez. işşiz gezmeği kar sayarlar

• ben günde 18 saat çalıştım aylık 1200 tl tüm gün ayakta çalışmak kolay değil ormanda yaşamak daha kolay benle gelen varmı yeni koloni kurcaz😂

• AC_Hawker kullanıcısına yanıt
    Maaşı bürüt olarak ele aldığım için o şekilde belirttim.
  • Saf 1800 ise iyi para. Yok yol filan içinde ise olmaz. Çok az.

• Üniversite öğrencisiyim yaklaşık 2 aydır part time son 1 aydır part time veya haftaiçi çalışmak için iş arıyorum hala bulamadım yüksek maaşta talep etmiyorum.
    Çok saçma bir iş ilanı olurdu ben aradığım halde kabul etmezdim ki öğrenci için fena para değil.
    madem öğleden sonra müşteriler geliyor saat 12 den itibaren akşam 8e kadar olsa daha mantıklı olur. Ctesi veya Pazar günüde tatil olsun çalışan kendini tanıtsın insanlara (komisyon ve satış)
    Bu iş ilanı 1800TL+satışlardan komisyon+ şirkette çalışan için gerekli olan sigorta yemek yol vs harcamalar çok daha mantıklı olur çalışan ve iş yerinin sahibi daha kazançlı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadocan1 -- 3 Temmuz 2017; 0:4:41 >
  • Bu işi yapmak isteyen çok kişi olur.Perakende sektöründe çalışan günün 7.5 saati ayakta durup haftada 6 gün çalışan kişilerin aldığı maaş 1404 TL 3-4 ayda bir prim alıyorlar 100-200 TL ve 1.5 saat mola var toplamda 9 saat mağazada duruyorsun yani.Öğlene kadar iş olmuyorsa, gelen müşteleri masada karşılıyorsan ve en önemlisi ayakta durmuyorsan birde 1800 TL'ye kesinlikle bu iş yapılır.

Ha ben yapar mıyım diye soruyorsan yapmam.Part time çalışıyorum mağaza sektöründe 2 senedir beynimi kemirdiler Full ol diye diye ama çekilecek dert değil kardeşim.Hamalların işi bizim işimizden 100 kat daha iyi diyebilirim kuvvetli bir insansanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __By_CiN_oO__ -- 3 Temmuz 2017; 0:2:6 >
  • Bence iyi 8 10 arası kafede asgari veriyor ki tecrübesizim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabah 08:00 aksam 19:00 calisiyorum Tercümanım ve ofisteyim. 1800 maas aliyorum . Ctesi günleri de 18:00 a kadar calisiyorum. Özel sektör ne yazık ki böyle oluyor ve iş aramak cok stresli ve üzücü bir süreç

• Satis isi cok zor surekli baski halindesin bende satis isindeyim ama yukardan surekli baski yapiyolar beziyorsun.

• shankssan kullanıcısına yanıt
    Yol içinde 1800 TL. Tabiki tek vesaitle işe gidiyorsanız.
  • Teknosa çok baş ağrıtır diyenler gördüm çünkü verilen hedefi geçemezsen mağaza müdürü baya başını şişiriyormuş wp dan felan . Birkez daha düşün derim yada 1 aylığına bir gir dene
  • Drake Ramoray kullanıcısına yanıt
    Hangi kanun yapma etme ...

Bi ton insan var bu maaşlara daha zor şartlarda çalışan şikayet edip işsiz kalsa elindekinden olacak insanlar boğazına kadar borçla yaşıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.