Şimdi Ara

Axess’ten öğrencilere özel kredi kartı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
8
Favori
9.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Başvurmak istedim.isleminizi şuan gerçekleştiremiyoruz dedi enterasan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Başvurdum 650tl limitli işte üniversiteli kartım var bakalım onaylayacaklar mı. Eğer onaylanırsa yıllık öğrenciye yıllık aidat var mı öğrenci belgesini şubeye götürmeye gerek falan var mı?
  • QuaLityTR Q kullanıcısına yanıt
    Ben direkt subeden basvurmustum ogrenci kimligimi taratmislardi.Muhtemelen ogrenci belgeni mail atmani isterler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    başvurunuz onaylandı mı?
  • 18 yaşımdan beri kredi kartı kullanıyorum. Çok faydasını gördüm. Ödeyemeyen takibe düşen, mahkemelik olan arkadaşımda oldu. Ben sorun yaşamadım. Taksit, puan bunlar avantaj. Elindeki parayı harcamasını bilmeyene yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Casey_ -- 4 Şubat 2019; 20:59:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadoo54 S kullanıcısına yanıt
    2 saat önce sms geldi.Kredi kartı başvurunuz bankamız kriterlerine uygun olmadığı için olumlu değerlendirilmemiştir.
    Bence internetten başvurduğunuz için klasik axess olarak başvuru alınmıştır.Kartı hala istiyorsanız en iyisi şubeden başvuru yapın
  • Bende yarın şubeden gidip başvurayım. Aöf de okuyorum sorun olmaz sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: varvara61

Onay verdiler mi hocam sizinle aynı durumda gibiyim.
    takip edebileceğim bir siteleri yok, onlardan da ses seda çıkmadı. onaylamamışlardır :D
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    bende aöf de okuyorum gittim şubeye başvurdum bi tomar kağıt imzaladık. Sms geldi başvurunuzu şurdan şurdan takip edebilirsiniz diye aynı anda mail geldi reddedildi diye. Anlamadım ki? Hem öğrenciyim hem sigortalı işte çalışıyorum bana kart vermicende kime vercen

KYK borcumuz var diye mi yapılıyo bunlar acaba. Şimdiye kadar başvurduğum hiçbir kart onaylanmadı. Enpara bile reddi çakıyor. Dilenciye bile veriyo enpara bize yokuş.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Öğrenci belgesi ile gittiniz değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    eVET E-DEVLET ÇIKARTIP GİTTİM ONUDA ALDI. Size sms gelecek adresinizede teslim edilecek dedi ama pek ümidim yok.
  • Nedense bana direkt red cevabı sms olarak geliyor. Sanırsam çalışmayan sigortası olmayan üniversite öğrencilerine kart vermiyorlar benim bir de işte üniversiteli kredi kartım var 650tl limitli o yüzden de olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.