Şimdi Ara

Axess’ten öğrencilere özel kredi kartı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
8
Favori
9.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess’ten öğrencilere özel kredi kartı!

İlk defa Axess'li olan öğrenciler ilk alışverişlerinde 50TL chip-para kazanıyor.
    Öğrenci belgenle başvur, şubeye gitmeden kartını al.

Link: https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Karti/EntryPoint.aspx

Axess’ten öğrencilere özel kredi kartı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melike Çalışkan -- 25 Ocak 2019; 17:56:52 >

• gencecik yaşta borca girmenin anlami yok. kart size bi artı değil her zaman bi eksi olarak karşınıza gelecektir. verdiği chip parayi da zaten sizden alişveriş faizleri ile geri alacaktır. sadece ak bank için değil diğer bankalarda da durum aynı. kanmayın bunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

gencecik yaşta borca girmenin anlami yok. kart size bi artı değil her zaman bi eksi olarak karşınıza gelecektir. verdiği chip parayi da zaten sizden alişveriş faizleri ile geri alacaktır. sadece ak bank için değil diğer bankalarda da durum aynı. kanmayın bunlara.
    Bi bitmediniz

Sen ödeyemiyorsun diye herkes ödeyemiyecek mi ben 18 yaşımdan beri kullanıyorum sorun çıkmadı ödemelerimi ücretsiz erteliyorum puan kazanıyorum kampanya kullanıyorum bankanın tek istediği zamanında ödemek bunu da yapamıyosan kullanma zate nyurtdışındayken bissürü arkadaşım bilet alcaz berk kredi kartımız yok sende nalalım falan diyodu kredi kartı artık gerekliliktir faize girmeyin tek yapmanız gereken ödemelinizi zamanında yapmak parayı faizde tutup son gün ödeyeceksin faizden getiri gelcek artı kampanyalardan ve puanlardan bukadar basit bir şey bankada kendi komisyonunu satışlar olarak alacak o zaman sizde bankada kazanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 22 Ocak 2019; 13:32:26 >
  • Link açılmıyor
  • Yazmasalar bile 26 yaş şartı koyup hiç bir bildirim yapmadan normal axess kart gönderebilirler, dikkatli olun derim.
  • başvurduktan sonra telefonla arayıp gelir bilgisi falan soruyorlar mı acaba ?

edit : başvuru ekranı normal kart başvurusu gibi nasıl öğrenci olduğu anlaşılacak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 22 Ocak 2019; 21:43:43 >
  • DeeD kullanıcısına yanıt
    Ne alaka ? ödemeyi bilmeyipte şöyle kartlara laf etmiyormusunuz.
  • Axess öğrenci kartının çok avantajı var.
    Örneğin 200tl faizsiz ücretsiz 3 taksitli para veriyor. Az ama öğrenci için işe yarar miktar
    Ulaşıma %5 indirim
    Markette %5 chip para
    Online alışverişe %5 chip para

İyiki üniversitedeyken çıkartmışım dedim. Limit 500tl oluyor genellikle. Ben mezun oldum hala bunlardan yararlanabiliyorum örneğin hiç bir şey almasam bile kredimin geri ödemesinde falan bunu kullanıyorum. Damlaya damlaya gerçekten göl oluyor :)
  • vermiyor ki 9 kere başvurdum 9, sürekli efendim diğer kartlarınızdan olan limiti düşürün deyip duruyor 1300 tl limitli kart vereceklermiş gittim bi sefer bunlar için 2000 tl limitini düşürdüm bi kartımın aradım böyle böyle hala bana limit düşürün diyor lan 2000 tl düşürdüm üstüne 1 kredi kartı kapattım sizin için diyorum, yok hala yetersiz 1300 tl limit için düşürmeniz lazım diyor, başvurun ama limit düşürün diye ararlarsa sakın inanıp limit falan düşürmeyin bu salak banka için,
  • aidatı var mı? Bir de aylık gelir kısmına kyk kredisi 500tlyi mi yazalım yoksa 0tl mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurdum ve onaylandı ama 1 haftadır elime geçmedi. Kaç günde geliyor en geç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner97

aidatı var mı? Bir de aylık gelir kısmına kyk kredisi 500tlyi mi yazalım yoksa 0tl mi
    Bunlar pek sorgulamaz 500 yazın 1000 yazsanız da olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllık aidatı var mı kartın? yoksa açacağım
  • Bana geldi 2 ay kullandim megerse axess klasikmis kart 108 tl yillik aidat kestiler. Bilginiz olsun. Yarisini 54 tl yi zar zor iade alabildim. Ogrenci muafiyetiniz gorunmuyo subeye tekrar ogrenci belgesi goturun diyolar. Hic uğraşamam kirdim karti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk70

Bi bitmediniz

Sen ödeyemiyorsun diye herkes ödeyemiyecek mi ben 18 yaşımdan beri kullanıyorum sorun çıkmadı ödemelerimi ücretsiz erteliyorum puan kazanıyorum kampanya kullanıyorum bankanın tek istediği zamanında ödemek bunu da yapamıyosan kullanma zate nyurtdışındayken bissürü arkadaşım bilet alcaz berk kredi kartımız yok sende nalalım falan diyodu kredi kartı artık gerekliliktir faize girmeyin tek yapmanız gereken ödemelinizi zamanında yapmak parayı faizde tutup son gün ödeyeceksin faizden getiri gelcek artı kampanyalardan ve puanlardan bukadar basit bir şey bankada kendi komisyonunu satışlar olarak alacak o zaman sizde bankada kazanacak

Alıntıları Göster
    Cnm benm bende 18 yaşından bu yana kullanıyorum 30 oldum hala kullanıyorum. Sıkıntım yok ama çevremde 12 kişiden 11 i borçtan nefes alamiyor. Bitmeyecez niye biliyon mu borçsuz bi milet olsun istiyoruz o yüzden bitmesini bekleme. Bi bitmediniz yazını gördükten sonrasını okumadım. Yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Ne alaka ? ödemeyi bilmeyipte şöyle kartlara laf etmiyormusunuz.
    Gerekli cvp verildi sizde bir önceki cevaptan faydalanınız efendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Axess öğrenci kartının çok avantajı var.
    Örneğin 200tl faizsiz ücretsiz 3 taksitli para veriyor. Az ama öğrenci için işe yarar miktar
    Ulaşıma %5 indirim
    Markette %5 chip para
    Online alışverişe %5 chip para

İyiki üniversitedeyken çıkartmışım dedim. Limit 500tl oluyor genellikle. Ben mezun oldum hala bunlardan yararlanabiliyorum örneğin hiç bir şey almasam bile kredimin geri ödemesinde falan bunu kullanıyorum. Damlaya damlaya gerçekten göl oluyor :)
    Bilgi icin tesekkürler %5 hic yoktan iyidir. Basvuruyu yaptim.

Bu kampayalar genel kampayalar ile kombo oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

başvurduktan sonra telefonla arayıp gelir bilgisi falan soruyorlar mı acaba ?

edit : başvuru ekranı normal kart başvurusu gibi nasıl öğrenci olduğu anlaşılacak acaba
    +1

Ayrıca aylık ücret vb var mı?
  • Evet kombo oluyor her zaman.

Öğrenci için yıllık ücreti 25tl. MH ile görüşünce kartı kullanıyorsanız iptal ediyorlar direk. Bir de ilk yıl kart ücreti istemiyorlardı zaten.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.