Şimdi Ara

Axess’ten öğrencilere özel kredi kartı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
8
Favori
9.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

Kartsız yaşam Kayıt dışı ekonomiye zemin yazirlar.

Alıntıları Göster
    Kredi kartı yerine hesap kartı kullanmak daha sağlıklı. Olmayan parayı harcanıyorsun. Arkadaşlarıma bakıyorum çoğunun iki yakası bir araya gelmiyor nakit avanstı bursun harçlık avansiydı diğer kredi kartıydı derken 1 ay ilerisinin parasını harcıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KırmızıElma K kullanıcısına yanıt
    Evet oda olur hocam kendine guvenmiyorsan Banka karti,guveniyorsan bilincliysen KK kullanilabilir.Yeter ki islemlerimizi nakit degil kart ile yapalim.Herkes kart kullansa vergilerde kademeli olarak azalicak ama malesef ki milletimizin bilinc duzeyi cok dusuk :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene 2004 öğrenciyim, öğrenci kart başvurusu kalmadı normal verelim dediler, hsbc'nin okulda 750 tl limit verdiği yerde 4500 verdiler. Askere giderken şirketten aldığım tazminatla icradan yırttım. Çok harcayan adama, keyfine düşkün adama göre değil bunlar.

• Bu kredi kartı çok iyi gerçekten, ilk alışverişe özel chippara, yüzde 5 online, yüzde 5 market, yüzde 5 ulaşım, kişiye özel kampanyaları derken bayağı sağlam kazandırdı. Borcumu ekstreden önce ödediğim için de sıkıntı olmuyo sadece 250 tl gibi çok düşük limitle çıkması hoşuma gitmedi. Onu artırmak için de şubeye gitmek gerekiyormuş, uğraşmadım.

Kredi kartında yaptığınız harcamayı aynı gün içinde öderseniz problem yaşamazsınız. Aynı banka hesap kartıyla harcıyormuşsunuz hesabına gelir ve borç oluşmaz

• Bu bankanın kredi kartına başvuramıyorum. İnternet adresinde onay sms'inden sonra "işleminizi gercekleştiremiyoruz en yakın akbank şubesine gidin" diyor. Şubeye gitme şansım yok, ne yapabilirim.

• berk70 kullanıcısına yanıt
    Doğru da şunu da düşün, axess bunu öğrencilere hayır işi olsun diye mi yapıyor? Demek ki para kazanıyor ki yapıyor. Onların kazanması senin kaybetmen demek. Belki de herkes senin kadar akıllı değil anlamıyordur bu işlerden öğrenci haliyle
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Onay verdiler mi hocam sizinle aynı durumda gibiyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferno10

Doğru da şunu da düşün, axess bunu öğrencilere hayır işi olsun diye mi yapıyor? Demek ki para kazanıyor ki yapıyor. Onların kazanması senin kaybetmen demek. Belki de herkes senin kadar akıllı değil anlamıyordur bu işlerden öğrenci haliyle
    Senin her harcamandan kazanıyor zaten olay bu onların kazanması senin kaybetmen değil onlar para kazanmak için sana yarar sağlıyorlar sen aynı parayı ödeyip ücretsiz hizmet kullanıyorsun onlar yüzde 3 e yakın komisyon alıyorlar satıcıdan onlar para kazanıyor sende para kazanıyosun komisyon satıcıdan kesiliyor sana para kaybettirseler neden kullanasın
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    Online başvuru var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: berk70

Oradakiler sana söylemedi mi gelirin yoksa öğrenciysen maksimum alabileceğin limit 1300tldir bunun üzerine hiçbir banka veremez ancak toplam bütün bankalardaki limitin bunun altına düşerse yeni kart çıkartabilirler bu yasa yeni geçti önceden gelirin olmasa bile ödediğin sürece veriliyordu şimdi önceden verilen limitler duruyor ama yeni alamıyorsun

Edit:İmla

Alıntıları Göster
    Maaş aldığımiz bankadan kredi kartı verelim demişlerdi istememiştim gene de verelim filan yapmışlardı. Kart gelmedi aradım işte on onay gerekiyor filan dedi zaten istemiyorum dedim kapattım.

Ziraat ve en para toplam limit 1300 yapıyor bilginiz için teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce başvurdum çalışmadığım için veremeyiz dediler. O zaman niye öğrencilere özel? Her öğrenci çalışıyor mu?
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    sacmalık olmus. enpara aylık gelırınız burs varsa harclıkdır sudur budur 500tl ent gelırı gecersenız verebılırız dıyor bende ona bakıcam ama cok kampanyası yok onun da
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Nakit değil kart kullandığı için millet ödeyemez duruma geliyor zaten. Nakit parayı da ayrıca kullanıyor öyle öyle askeri tutarı ödeyemez oluyor. Bunu kattan çektiğin tutarı nakit olarak karta yatırmak olarak düzeltelim bence. Para biterse harcama da bitmeli misal.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Çalışmasa da asgari ücret kadar limit verirler diğer bankalarda kart varsa bunu alamazsınız akbank öğrenci kartı limit 750yi geçmiyor çünkü

• Sizinkinde bi yanlşlık olmuş öğrenci kart aidatı 20 lira.Geçen ay kestiler
  • 2018 yılı içinde sadece market ve internetten alışverişte 150 lira puan kazandım.Birde İşte Üniversiteli kullanıyorum ona göre çok avantajlı
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    26 yas uzerinde oldugum icin olabilir mi acaba

• Bu kartın diğer öğrenciye özel kredi kartlarına göre avantajı ne ki?
    Kullanan biri ne kadar puan kazanıp kaç lira kar ettiğini söyleyebilir mi?
  • Evet 18-25 yaş aralığındaki öğrencilere öğrenci kartı veriyorlar
  • QuaLityTR Q kullanıcısına yanıt
    Ulaşımda %5 indirim.Kaç liralık alışveriş yaparsan yap yaptığın tutarın %5 i kadar chip para.Kartı 2017 Aralıkta almıştım 2018 yılı boyunca %5 chip para 150 lira kadar birikti.750 liralık kartla da fazlası zor birikir.Onun yanında tüm axess kampanylarına öğrenci kartıda dahil ediliyor.Güzel markalarla anlaşma yapıyor Akbank.Ne kadar giyim alışverişi yaparsınız bilmem ama en basiti Boynerden Axess ile alışveriş yaptığım için 100 lira indirim kazanmıştım.1000 lira limitli İşte Üniversiteli de kullanıyorum ama bir tek yemeksepetinden puan kazandığımı hatırlıyorum.Maxipuan kampanyaları var ama kazanması zor.Örneğin 5 kere 100 liralık alışverişe 20 lira puan veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.