Şimdi Ara

Axess 6 ay açık kalma sözüne 170 chip verdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
9
Favori
18.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım forumda bu teklifi alan nadirdir ama kesenin agzini açmış axess

EEşimin kartinada 6 ay açık kalma sözüne 100 verdiler.

Totalde 270 tl chip para

Axess 6 ay açık kalma sözüne 170 chip verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucoyaho -- 6 Aralık 2020; 13:0:9 >

• Siz mi aradınız onlar mı aradı?
  • Aradınız mı chatten mi yazdınız hocam. Bu teklifi hangi kanaldan verdiler. Limit çok mu yüksekti. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 6 Aralık 2020; 13:3:9 >
  • Ysf_joseph kullanıcısına yanıt

ben canlı sohbetten yazdım kapatmak istedim onlar bu teklıfı verdi

akbank mobılden canlı chat den yazıştık

• Ben de dün limiti düşürmek istedim 22kdan 15kya çok harcıyorum sınırlamak istedim dedim. 65 chip para verdiler. Eşim de aynı şekilde indirmek istedi ona da 40 verildi.

Biz ucuza kapatmışız bileydik
  • Hocam çok sağolun bende yaptım. Israrla kapatın dedim bana da 170 lira verdi.
    Çok teşekkür ederim
  • Bana söz verdiniz vs dedi bende olsun kapatın dedim. Kart aidat 189 lira var dedi. Bende kapatın dedim ona rağmen 170 lira teklif ettiler. Çok mutlu oldum lan 😁
  • Free ye de verir mi?
  • Ben yazsam direk kapatırlar kartımı. Her ay bol bol harcayıp ödüyorum bir de. Normal istedim vermediler daha önce. Dedim arkadaşlar kart kapatmama sözünü chip para almış, ben de kapatmayı düşünmüyorum kullanıyorum zaten düzenli. Bana da chip para verin dedim yok dediler olmuyor öyle.
  • yıllık aidatından ötürü ben kartı iptal ettirdim terbiyesizler 30 40 lira teklif ediyordu Axess 6 ay açık kalma sözüne 170 chip verdi 

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Free ye de verir mi?

Bunu bende merak ediyorum

• Aidatsız free kartım için iptal talebi yazdım, 120 chip verdiler sağolun bilgi için
  • Ugur120 kullanıcısına yanıt

Limit düşürme canlı chatten oluyor mu hocam. Aramak mı lazım.

• Sağol un hocam. 170 i bende kaptım. Eşimin kartına.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

Aidatsız free kartım için iptal talebi yazdım, 120 chip verdiler sağolun bilgi için

Tam olarak nerden yazicaz iptal talebini, canlı chat bulamadım

• Benden aidat aldılar şikayetvar da bile çözülmedi en ufak bir teklif vermediler acaba aidatı ödedikten sonra varmı şansım chip almaya kapatacam felan desem elimde patlamasin. Daha aidat gelen ekstreyi 2 gün önce ödemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 6 Aralık 2020; 13:25:55 >
  • Bize de limit azaltmak isteyince 30 lira teklif ediliyor.. 😡
  • Takipte kalalım.
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt
    Kısa çöpü çeken olmuşsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.