Şimdi Ara

Avrupa Ligi Fenerbahçe - Manchester United 21.00 (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
5
Favori
18.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Biz zorya berabere onlar manu yenerse daha kolay olur işimiz, manu 6 da kalır, biz feyenordu yener gideriz. Hem manu elenmiş olur ileriki turlarda zor rakip gider.

Olası ihtimal; Manu yener 9 puan olur.
    Biz kötü ihtimal zoryayla berabere kalsak 8 oluruz, feyenord 7 kalır.

Biz feyenorddan beraberlik koparır gideriz.z
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

dün fener tanınmayacak derecede iyi oynadı ama yarım porsiyon manu ya karşı.

sahaya çıkan manu futbolcuları bile biz ne yapıyoruz demiştir takımda sadece pogba ve rooney vardı pogba zaten 30 da ters hareket yapıp pert oldu çıktı

morinyo mevzuyu biraz hafife almış belli.

Hafife alırsa gereken dersi verirler hocam. Bunlar bizi bağlamıyor biz uefada başarılı olmak istiyorsak önümüze kim çıkarsa yenmeye oynamalıyız. İngiliz takımları böyle, kendi sahalarında köpekler gibi asılıyorlar, deplasmanda aynı futbolu oynayamıyorlar. Hatta mourinho basın açıklamasında Türk takımlarını tanıyorum onlar kendi sahalarında çok farklı oynarlar diye oyuncularımı uyardım demedi mi ? Uefaya nasıl bakıyorlar bizi zerre ilgilendirmez, artık uefada şampiyon olan şampiyonlar ligine direk katılıyor.

Tarih 40 yıldır yenilmeyen tam porsiyon manuyu yendiğimiz gibi bunu da altın harflerle yazacaktır. Biraz daha dikkatli olsak 4 5 olsaydı düşünün adamların halini :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

napoli manchestera 4 mü atar hemde en az :D madem öyle o zaman daha beşiktaşı bile yenemedi hadi feneri manchesterı geç daha bjkyi yenemedi adamlar.Kendini rezil ediyorsun kardeşim yapma

Kendimi rezil ettiğim falan yok.Maç bittikten sonra bazı aciz taraftarlar gocukdukları için Beşiktaş'a laf attılar.Ben bu konuya baştan tebrik etmek için girdim fakat yazılan şeyler insanı deli ediyor ve istemediğim şeyler yazmaya zorluyor.Yok Beşiktaşlılar ağlıyormuş,yok Napoli köy takımıymış,yok Beşiktaşlıları he deyip geçinmiş.Sonra biz bir şey yazınca biz kötü oluyoruz sizin gözünüzde.Ortalığı karıştıranlar çoğunlukla Galatasaraylı oluyor bilmem hiç dikkat ettiniz mi? Durduk yere bir insan neden Beşiktaşlılara sallar ki.Ayrıca senin yazdığın şeye gelecek olursak benim demek istediğim şey dün Manchestar oynadığı oyunla Napoli'den 4 yerdi,ki Emenike kazmalık yapmasa Fener'de 4 atacaktı atamayacak mıydı ? ama Napoli bu tarz pozisyonları ve hataları affetmiyor.Umarım demek istediğimi anlamışsındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hellpassenger12

quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

napoli manchestera 4 mü atar hemde en az :D madem öyle o zaman daha beşiktaşı bile yenemedi hadi feneri manchesterı geç daha bjkyi yenemedi adamlar.Kendini rezil ediyorsun kardeşim yapma

Kendimi rezil ettiğim falan yok.Maç bittikten sonra bazı aciz taraftarlar gocukdukları için Beşiktaş'a laf attılar.Ben bu konuya baştan tebrik etmek için girdim fakat yazılan şeyler insanı deli ediyor ve istemediğim şeyler yazmaya zorluyor.Yok Beşiktaşlılar ağlıyormuş,yok Napoli köy takımıymış,yok Beşiktaşlıları he deyip geçinmiş.Sonra biz bir şey yazınca biz kötü oluyoruz sizin gözünüzde.Ortalığı karıştıranlar çoğunlukla Galatasaraylı oluyor bilmem hiç dikkat ettiniz mi? Durduk yere bir insan neden Beşiktaşlılara sallar ki.Ayrıca senin yazdığın şeye gelecek olursak benim demek istediğim şey dün Manchestar oynadığı oyunla Napoli'den 4 yerdi,ki Emenike kazmalık yapmasa Fener'de 4 atacaktı atamayacak mıydı ? ama Napoli bu tarz pozisyonları ve hataları affetmiyor.Umarım demek istediğimi anlamışsındır.

sonuçta futbol bu böyle birbirimizi kızdırmayı seviyoruz sanırım.Ülkede malesef objektif yorum yapan taraftar çok az millet hangi takımı tutuyorsa körü körüne destekleyip adaletsiz yorumlar yapıyor bende ona kızıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sow ne atti arkadas en son Talisca Benfica ya yuvarladiginda boyle sevinmistim

• M. United maçında takımımız gayet güzel oynadı. Ben en çok defans hattını beğendim. Ligdede keşke böyle oynasak valla puan kaybetmezdik. Ama bundan sonra ders çıkarıp önce Akhisarı sonra da Galatasaray'ı yenmemiz lazım. Lens'in bonservisinin alınması lazımdı aslında. Opsiyonlu alaydık belki sene sonunda para gelirse ödenirdi.
    Böyle devam edelim takım çok iyi maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Biz zorya berabere onlar manu yenerse daha kolay olur işimiz, manu 6 da kalır, biz feyenordu yener gideriz. Hem manu elenmiş olur ileriki turlarda zor rakip gider.

Olası ihtimal; Manu yener 9 puan olur.
    Biz kötü ihtimal zoryayla berabere kalsak 8 oluruz, feyenord 7 kalır.

Biz feyenorddan beraberlik koparır gideriz.z

Güzellll biz zoryayı yenelim onlarda manuyu el ele gidelim son maç formalite olsun

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    İşte bunu duymak istiyorum.
  • hellpassenger12 H kullanıcısına yanıt
    Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=1811470

Pencereyi kapa ?
  • Galatasaraylı olarak tebrikler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nate Dogg

quote:

Orijinalden alıntı: animaniax

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

Bir fenerli olarak şu maçtan sonra beşiktaşlıları görünce;

CİMBOMUN BOKUNU YERİM!!

Bi gs li olarak neden böyle dedin merak ettim

Abicim 2 yıldır bu adamların görgüsüzlüğünü çekiyoruz. Önemli bi maç kazanmışız renktaşların 40 yıllık fenerli gibi bizi desteklerken bu adamlar "nopölö döhö öyö hede hödö"

Dostum ac benim dunku yorumuma bak :) napoli hede hodo yapanlar bos konusuyor, olay napoli degil olay fenerin dunku zaferidir sidik yarisina gerek yok. Besiktas da napoliyi yenseydi Turkiye icin daha iyi bir hafta olacakti bu kadar yani. Sen besiktas gorgusuz dersin ben fenerbahce sikeci derim sonra sen baska bisey dersin uzar gider bu muhabbet gerek yok yani boyle seylere :D

Kardeşim haklıysan istediğini de. Lavuğun teki çıkmış "napoli bu manu ya 4 atardı" diyo hayır ne gerek var böyle şeylere

Lavuk senin babandır.Durduk yere Beşiktaşlılara laf eden,Napoliye köy takımı diyenlere laf yok,ben dünkü Manuya Napoli 4 atardı deyince suçlu oluyorum.Sen git ilk kışkırtıcı mesajları atanlara lavuk de.Ayrıca Fenerbahçede Manuya 4 atabilirdi dedim Emenike olmasa.Orada demek istediğim şey Napoli o pozisyonları affetmez ve 4 atar olacaktı.Neyse kendimi sizin gibilere neden açıklama gereği duyuyorsam.

Birader istediğin hayali maç simulasyonlarını kendi çöplüğünde yap. Biz burda adam gibi taraftarlardan maç yorumu duymak istiyoruz. O yorumu sen yaptıysan o "lavuk" lafını sana dedim bi sıkıntın varsa ümraniyedeyim yüzünede söyleyebilirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: animaniax

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

Bir fenerli olarak şu maçtan sonra beşiktaşlıları görünce;

CİMBOMUN BOKUNU YERİM!!

Bi gs li olarak neden böyle dedin merak ettim

Abicim 2 yıldır bu adamların görgüsüzlüğünü çekiyoruz. Önemli bi maç kazanmışız renktaşların 40 yıllık fenerli gibi bizi desteklerken bu adamlar "nopölö döhö öyö hede hödö"

Dostum ac benim dunku yorumuma bak :) napoli hede hodo yapanlar bos konusuyor, olay napoli degil olay fenerin dunku zaferidir sidik yarisina gerek yok. Besiktas da napoliyi yenseydi Turkiye icin daha iyi bir hafta olacakti bu kadar yani. Sen besiktas gorgusuz dersin ben fenerbahce sikeci derim sonra sen baska bisey dersin uzar gider bu muhabbet gerek yok yani boyle seylere :D

Kardeşim haklıysan istediğini de. Lavuğun teki çıkmış "napoli bu manu ya 4 atardı" diyo hayır ne gerek var böyle şeylere

Lavuk senin babandır.Durduk yere Beşiktaşlılara laf eden,Napoliye köy takımı diyenlere laf yok,ben dünkü Manuya Napoli 4 atardı deyince suçlu oluyorum.Sen git ilk kışkırtıcı mesajları atanlara lavuk de.Ayrıca Fenerbahçede Manuya 4 atabilirdi dedim Emenike olmasa.Orada demek istediğim şey Napoli o pozisyonları affetmez ve 4 atar olacaktı.Neyse kendimi sizin gibilere neden açıklama gereği duyuyorsam.

Birader istediğin hayali maç simulasyonlarını kendi çöplüğünde yap. Biz burda adam gibi taraftarlardan maç yorumu duymak istiyoruz. O yorumu sen yaptıysan o "lavuk" lafını sana dedim bi sıkıntın varsa ümraniyedeyim yüzünede söyleyebilirim

tmm

• İngiliz sempatizanı hazımsızlara yönelik attığım mesak için uyarı almışım.

Demekki mesaj gitmesi gereken yerlere gitmiş, 2 katı mutlu oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

İngiliz sempatizanı hazımsızlara yönelik attığım mesak için uyarı almışım.

Demekki mesaj gitmesi gereken yerlere gitmiş, 2 katı mutlu oldum.

Mesaj ve imza dans etmekte.
  • dodoruh kullanıcısına yanıt
    Güzel yakaladın, tebrik ediyorum ama konu o kadar yüzeysel değil sevgili kardeşim.

İngiliz, Ermeni, Rum... Yurtdışında herhangi bir kulübe sempati duyabilirsin saygı duyarım ki ben de Fenerbahçe ile birlikte aynı zamanda da Liverpool futbol takımını takip ediyor, destekliyorum.

Benim bir önceki silinen ve uyarı aldığım mesajımda yazdıklarım, maç topiğine gelip, maç öncesinde ve sonrasında provokasyon yapan insanlara yönelik bir yanıttı. Adam ömrü boyunca Manchester'ı tutmuş ve desteklemişse zaten lafım yok. Aksi olsa gidip Manchester konusundaki arkadaşları taciz etmem gerekirdi. :)

Bu arada ben de profil resminizi beğendim, lütfen değiştirmeyin...
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.