Şimdi Ara

Avrupa Ligi Fenerbahçe - Manchester United 21.00 (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.377
Cevap
5
Favori
18.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paşalı

Herkes patlak Manu yu yenen Feneri konuşuyor asıl başarı deplasmanda Villareali yenen Osmanlisporundur .net

Ağla.Patlak manuymuș Bu ingilizlerin ne işi var burda ya sonra hakaret etmeden rezil ediyoruz uyarı veriyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik etmek lazım her daim Fenerbahçe'yi.. İnsallah bu düzelme süreci olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2inci dkkadan sonra kapadım
  • mehmetusayar M kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi seyirci tribüne döner belki ama taraftar dönmez istese de dönemez zaten Aziz bilet satmıyor şaka gibi ama adam bizi takımımızı izlemeye stada sokmuyor. Gerçi bu saatten sonra çıkıp özür dilese ki imkanı yok bunun kendi adıma konuşuyorum bu yönetime para kazandırmak bana Fenerbahçe'ye ihanet gibi geliyor artık. En yakın sürede defolup gitmeleri dileğiyle.

• Öncelikle Fener'i ve Osmanlı'yı tebrik ediyorum.
    Dün maçta dikkatimi çeken olay taraftarlar GS hakkında hakaret etmeye başladığı anda gol yediler
  • Valla malum durumlardan dolayı gsyi(futbol takımı olarak değil tarihsel olarak diyelim) genel olarak kimse sevmiyor, ama avrupada beraberiz, ligde karabüğü yenemiceksiniz diye az mı bekledim ama dışarda iş değişmeli, orda hızlarını alamazlarsa hak etmiş oluyoruz gol yemeyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Valla malum durumlardan dolayı gsyi(futbol takımı olarak değil tarihsel olarak diyelim) genel olarak kimse sevmiyor, ama avrupada beraberiz, ligde karabüğü yenemiceksiniz diye az mı bekledim ama dışarda iş değişmeli, orda hızlarını alamazlarsa hak etmiş oluyoruz gol yemeyi...

GS'yi sevmeyen su dunyada 5 kulup var. Fener, Bjk, Leeds, Roma ve Arsenal.

Ama feneri fenerliler bile sevmiyor artik Malum kisiler yuzunden.

Umarim grubtan en kotu 2. olarak cikar Avrupada Osmanli ile Turkiye'yi temsil etmeye devam edersiniz.

Ezeli rakibiz ama sana katiliyorum disarda beraber olmamiz sart. Insanlara bunu empoze etmemiz sart.

• Lens milli takıma çağrılmış, mükemmel oynuyor çoğu Türk oyuncudan daha karakterli adam her maç yürekten oynuyor, heykelini diksek beton yetmez LENS reyiz
  • - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim takım olarak bakma diye o yüzden dedim, galatasaray işgal yılları fransızlara yardım ettiği bir gerçek, taraftarlarının büyük bir kısmı öcalancı, ve fransız takımı diye boşuna denmiyor, sonuncuya dayanağım yok, ama böyle biliniyor, tabi unutmadan 14 sene şampiyon olamayıp çok net 7 hakem hatası(!) ile şampiyon olduğunuz 98deki şaibeli şampiyonluğunuz da tam olarak fetonun örgütlendiği dönem olması şaibe, sonrasında o dönemki oyuncular da fetocu çıkıyor vs... En çok gsden nefret ederim bu tip bir çok vatani ve şerefi sebeplerden dolayı, takım olarak bakarsak 2000de gururlandırmıştır, ondan sonra pek bir espirisi olmadı, yine olsa yine seviniriz orası ayrı ama genel olarak sevmem, benim tanıdığım kimse de sevmez zaten, belki bu yüzden en pis taraftar olarak gs taraftarı gösteriliyor, malum son bjk gs kupasında bile onlara ayrılan yerde rahat durmadılar, sempati duyulacak hiçbir yanı mı olmaz bir takımın... Neyse bakalım, doğuştan gs ile büyüyen arkadaşlar var, onlar seçim şansı olmadan gsliyim dedi, şimdi ne dersem diyim karşı çıkacaklardır hatta şikayet falan edebilirler o yüzden uzatmıyorum daha fazla, amacım saygısızlık değildir gs bana göre türkiyenin 2 büyük takımından birisi(forma gücü olarak), bu da ayrı bir düşüncem tabi ki.

• yanlis dusuncelere sahip oldugunu bilmeni isterim. 3 5 kisinin yaptigi seyi bir kuruma mal etmek cok basitce ve acimasizca olacaktir.

hainler vede kopekler her yerde. ama sakin ola taraftarinin cogu ocalancidir gibi sacma bir seyle kendini kandirma.

yasin kac bilmiyorum ama bu tur abuk subuk hurafelere inanmaman icin baya olgunlasman gerek.

Deniz ben gs yi rahmetli metin oktayla sevdim
    Gündüz kılıçla sevdim ergün pembeyle sevdim
    Büyük mehmetle çilli mehmetle sevdim
    Bunlargerçekten centilmen futbolculardı
    Tabi her iki taraftada çirkefler oluyor bazen
    Lakin taraftarın birbirine düşmesi hep bu hakem hatalarını
    Sorgulanmaya başladıktan sonra çıktı bunuda
    bu ülkede ilk yapan ermanla hınçaldı bunlar başlattı
    Halbuki biz eskiden aynı semtden fenerli gs li arkadaşlar
    Birlikte fener gs maçına gidip yan yana seyrederdik
    Yenen takımın taraftarıda yenilen takım taraftarı
    Arkadaşına çiçek pasajında bira ısmarlardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Senle aynı fikirde değil diye birine olgun değilsin demek nasıl bir çelişki, yaşım 33 kardeşim, 98 senesini kimse unutmadı hala hakem hataları diye aratırsan karşına çıkarlar, Galatasarayın fransız yardımları yakın tarihte hep oldu, şimdi de Fransız takımı denmesi boşa diyorsan sen de benim bahsettiğim gözlerini kapayıp takıma doğuştan bağlanmış para kaynaklarındansındır, taraftar demek takımı yanlış yola girdiğinde takip etmek değil ona doğru yola göstermektir, pkk sloganları atıldığında büyük bir taraftar grubu mimleniyorsa bu yanlış değildir buna göz kapamak yanlıştır, o yüzden sen istediğin kadar hurafeler de bu gerçeklere, bana da olgun değilsin, dediklerin yalan de, tarih yazdı, neden nefret ediliyoruz diye düşündükçe aklına bunlar gelsin, hatta daha da araştır fazlasını da bulursun, o yüzden daha fazla anlatmayacağım zira gözlerini yuman adama ne gösterirsen göster onun gördüğü koca bir boşluk olucaktır.

• Lens bey diyelim bizde. Bir sürü gereksiz adama diyoruz zaten. Hakedene diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Deniz ben gs yi rahmetli metin oktayla sevdim
    Gündüz kılıçla sevdim ergün pembeyle sevdim
    Büyük mehmetle çilli mehmetle sevdim
    Bunlargerçekten centilmen futbolculardı
    Tabi her iki taraftada çirkefler oluyor bazen
    Lakin taraftarın birbirine düşmesi hep bu hakem hatalarını
    Sorgulanmaya başladıktan sonra çıktı bunuda
    bu ülkede ilk yapan ermanla hınçaldı bunlar başlattı
    Halbuki biz eskiden aynı semtden fenerli gs li arkadaşlar
    Birlikte fener gs maçına gidip yan yana seyrederdik
    Yenen takımın taraftarıda yenilen takım taraftarı
    Arkadaşına çiçek pasajında bira ısmarlardı

aynen oyle ali abi. kendine taraftar diyenler zaten artik futbolu bakmiyor..saha disi olaylarla herseyi degerlendiriyor, yazik gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Senle aynı fikirde değil diye birine olgun değilsin demek nasıl bir çelişki, yaşım 33 kardeşim, 98 senesini kimse unutmadı hala hakem hataları diye aratırsan karşına çıkarlar, Galatasarayın fransız yardımları yakın tarihte hep oldu, şimdi de Fransız takımı denmesi boşa diyorsan sen de benim bahsettiğim gözlerini kapayıp takıma doğuştan bağlanmış para kaynaklarındansındır, taraftar demek takımı yanlış yola girdiğinde takip etmek değil ona doğru yola göstermektir, pkk sloganları atıldığında büyük bir taraftar grubu mimleniyorsa bu yanlış değildir buna göz kapamak yanlıştır, o yüzden sen istediğin kadar hurafeler de bu gerçeklere, bana da olgun değilsin, dediklerin yalan de, tarih yazdı, neden nefret ediliyoruz diye düşündükçe aklına bunlar gelsin, hatta daha da araştır fazlasını da bulursun, o yüzden daha fazla anlatmayacağım zira gözlerini yuman adama ne gösterirsen göster onun gördüğü koca bir boşluk olucaktır.

oncelikle benle ayni fikirde degilsin diye celiskili oldugumu soyluyorsan zaten, olgunluk kisminda hakli oldugumu gosterdin bana.

sana olgun olman gereken dedigim kisim sacma sapan taraftarinin yarisi ocalancidir demenle alakali, bunu anlamani beklerdim. olsun.

bazi seylerin gercek yuzunu halen daha goremiyorsan bunu ben sana anlatamam zaten.

uzerine forma alip orada burada biseyler soyleyen bir grubu sen milyonlara mal edebiliyorsan bisey konusmanin anlami yok.

sen kendi bildiklerinle devam et, ben kendi bildiklerimle.

tartismanin yada laf atismanin bi anlami yok.

sen Turkiye Cumhuriyeti'nin futbol tarihindeki en basarili takimina Fransiz demeye devam et. Benim icin mahsuru yok.

Bir Galatasaray'li olarak takimimdan ve yaptiklarindan fazlasiyla gurur duyuyorum.

Abuk sabuk olaylari carpitanlar kendilerince hakli vede tatmin olmaya devam edebilirler.

Iyi forumlar dilerim. Daha da fazla konuyu tatsizlastirmayalim.

Diger maclarda Fenerbahce, Osmanli ve Konyasporumuza basarilar.

• En son real Madrid shealke maclarinda böyle heycanlanmis sevinmistim

Galatasarayli olarak tebrik ederim fb cidden sevindim dün gece yarisa ortak olun artik eskisi gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendCanary

Daha beşiktaşın sayfasına girip yorum yazmadım ama siz bizden çok konuşuyorsunuz. Hadi işine hadiiii.

yorum yazmak gunah mı sana ne benim yorumlarımın çoğu olumlu arada sırada trolluk yapsamda objektif bir yazarım yuru yuru boş konuşma fenerbahçelilerin genlerinde var galiba insanları susturmak forumda işlemez o herkes özgur duşuncesini yazabilir
  • dün fener tanınmayacak derecede iyi oynadı ama yarım porsiyon manu ya karşı.

sahaya çıkan manu futbolcuları bile biz ne yapıyoruz demiştir takımda sadece pogba ve rooney vardı pogba zaten 30 da ters hareket yapıp pert oldu çıktı

morinyo mevzuyu biraz hafife almış belli.

• Şimdi bizim zoryayı yenmemiz şart oldu. Çünkü berabere kalsak manchester'ın feyenordu yenmesi şart ki feyenordun bizimle olan maçında beraberlik bize turu getirsin. Feyenord manu ile berabere kalırsa puanlar yine eşitleniyor bu durumda feyenord ile berabere kalırsak 9 ar puan oluyor ama biz onları ilk maçta yendiğimiz için biz mi çıkıyoruz ?

Böyle ise 2 maçta beraberlik bize yetiyor. Diğer türlü biz zoryayı yensekte berabere kalsakta durum çok değişmeyecek çünkü feyenord her halukarda bizi yenmek zorunda kalacak ikili averajda. Yani biz zoryayı onlar manuyu yense bile onlara yine galibiyet gerekecek bu durumda.

Biz zoryayı yensek onlar manuya yenilse bile yine bizi yenerlerse onlar tur atlıyor olacak.

Bu durumda zoryadan en kötü beraberlik almamız gerekiyor. Adamlar 4 maç yaptılar en fazla 1 gol yemişler.

Biz zoryadan beraberlik alırsak onlar manuyu yenerse işler değişir o zaman bizim garanti yenmemiz şart olur.O yüzden bu riski göze almamamız lazım ve zorya maçında çok konsantre olmamız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahlee97

En son real Madrid shealke maclarinda böyle heycanlanmis sevinmistim

Galatasarayli olarak tebrik ederim fb cidden sevindim dün gece yarisa ortak olun artik eskisi gibi :)

Hepsi yensin aga sonra ülke puanı yüzünden öneleme oynamasın takımlarımız sürekli.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.