Şimdi Ara

Avrupa Ligi Fenerbahçe - Manchester United 21.00 (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
5
Favori
18.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oylar Sowa gelsin , üye olmanıza gerek yok skip butonuna basarak geçebilirsiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şansa bala falan değil, eze eze oynamış Fenerbahçe.

tebrik ediyorum, elinize sağlık. diğer tüm avrupa maçlarında da belinize kuvvet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münih

https://t.co/h8uX5y4Z62
    Oylar Sowa gelsin , üye olmanıza gerek yok skip butonuna basarak geçebilirsiniz .

Bastım oyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

fener toparlansin valla yeter, Beşiktaşlilar hiç çekilmiyor görmemişlerle rekabet falan olmuyor gördüğünüz üzere.

Come back Fenerbahçe.

Arkadaş bu ne ya? Çıldırmış millet.
    EFENDİ sloganını sonuna kadar hakediyoruz. Yüzyıllık düşmanlık sayemizde bitecek galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Saçmaa sapan konuşmuşsun. Adam ayni tas ayni hamam. Dedigin gibi biz buyuk takim degilsek evet sow anadolu topculari lazim. Tek iyi yaptigi sey var ortaya cok hizli donup vurmak.

Emenike'de sow'un ergen hali zaten. Kusura bakma kardesim ben Niang izledim, Anelka izledim, elestirilse de Kezman izledim, guiza izledim. Bu adamlar gol yapmasa bile organize atak da bir ters pas atardi bir calim bir verkac yapardi. Sowu o pozisyonda düz koy oraya gol mol atamaz. Adam ters toplara vasat bir vurus yapiyor ama hakkinu yememek lazim ne 33 rvp ne de emenike ne fernandao o topa o.kadar cabuk donup vuramaz. Bu gol onun içinde bienvenuden farkli olmadığı gerçeğini degistirmiyor.

Biz büyük takimiz Bayern degiliz belki ama Fenerbahce'yiz. Kendi sahamizda atak oynayip, forvetimiz ilk yari da 8 topla bulusuyor 6 tanesini kaybediyorsa ( kisa pas atamayarak, calim deneyerek) bu adam Fenerbahçe forveti olamaz.

Dünki gol olmasaydi ne olurdu bilemiyoruz ancak gol olmasaydi Sow'un bu kayiplarla yine Fenerbahçe kalibresinde olmadığı anlaşılacaktı.

Ya bırak allah aşkına kezman,güiza dediğin adamlar alexin zoruyla oynayan deivid sayesinde çoğu maçta eleştiri hedefi olmayan adamlardı.bu sene onlardan biri olsa hele o hareketleriyle anelka olsa yerden yere vurulurdu.
    dünkü maçta ibra pasların allahını attı tüm pozisyonlar ondan çıktı sonuç noldu?1 tane tehlikeli pozisyon yaratamadılar.ilk maçta rvp varken çok mu oynadık?teknikse tekniğin kralı rvp de var onsuz 10 kişi oynasak daha iyi oynardık ilk maçta.anlamadığın şey zaten bize öyle pas yapan çalım atan tribüne hocaya artistlik yapan adamlar değil sow gibi bitirici adamlar lazım.
    ayrıca sow ters toplara vasat vuruyor falan demişsinde nasıl bir kafa yapısıyla yazdın anlamıyorum bu adam vasat vuruyorsa kim iyi vuruyor?

son olarak emenikeyi övmek amacıyla değil ama dünkü 2 pozisyonda öyle ya da böyle onun yarattığı pozisyonlar birinde vücudunu koyup alıyor diğerinde at gibi yardırıyor yetişemese bile emekleyen rvp 10dk da varamazdı oraya.volkan şenede dünkü mücadelesinden dolayı yine helal olsun

• HogwartsMeade kullanıcısına yanıt
    Adurizin gollerini izledin mi? Kaci penaltidan kaci bedavadan. Sowun golu kesinli uzun zamanlarin en guzel golu

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

quote:

quote:

fener toparlansin valla yeter, Beşiktaşlilar hiç çekilmiyor görmemişlerle rekabet falan olmuyor gördüğünüz üzere.

Come back Fenerbahçe.

Eee bizle rekabet edemezsiniz siz zaten

Wikipedia dan Galatasaray ve Beşiktaşın kupaları aç yan yana bak bakalım sonra say birer birer hadi benim minik kartalım, iyi geceler.

Yarısı Fetullahın olan kupalar mı ? Aslanım

avrupa kupalarıda mı fethullah aq malı aq beyinsizi annesi bunu doğurmamış sıçmış aq malı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan OZ

quote:

quote:

quote:

quote:

Come back Fenerbahçe.

Wikipedia dan Galatasaray ve Beşiktaşın kupaları aç yan yana bak bakalım sonra say birer birer hadi benim minik kartalım, iyi geceler.

avrupa kupalarıda mı fethullah aq malı aq beyinsizi annesi bunu doğurmamış sıçmış aq malı

Bu msj daha önceden şikayet edilmiştir!

Terbiyesiz adam , efendi gibi gelir tebrik eder sonra defolur gidersin her renkten takım burda efendi gibi sohbet ediyor sizi gibi terbiyesizler ortamı bozuyor.

• Fenerbahceli arkadaslar guzel oyununuz icin bir besiktasli olarak sizi tebrik eder basarilarinizin devamini dilerim

• Basteryus kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmoR_

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan OZ

quote:

quote:

quote:

quote:

Come back Fenerbahçe.

Bu msj daha önceden şikayet edilmiştir!

Terbiyesiz adam , efendi gibi gelir tebrik eder sonra defolur gidersin her renkten takım burda efendi gibi sohbet ediyor sizi gibi terbiyesizler ortamı bozuyor.

Feneri galibiyeti en içten dileklerimle kutladım fakat terbiyeyi senden alıcak değilim pıtırcık .

• O değilde Lensi ne yapıp ne edip almalıyız arkadaş gerekirse kulübü ipotek ettirsinler biz para toplayalım ama alalım şu adamı

• Ulan rüyamda görmüştüm maç 2-1 bitiyor diye yarabbim ya :D
  • Sabah uyandığımda lan dün akşam Manuya koyduk sözü kafamda kendi kendine söylendi nasıl gülümsedim nasıl güzel uyandım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

Orijinalden alıntı: Nate Dogg

Bir fenerli olarak şu maçtan sonra beşiktaşlıları görünce;

CİMBOMUN BOKUNU YERİM!!

Bi gs li olarak neden böyle dedin merak ettim

Abicim 2 yıldır bu adamların görgüsüzlüğünü çekiyoruz. Önemli bi maç kazanmışız renktaşların 40 yıllık fenerli gibi bizi desteklerken bu adamlar "nopölö döhö öyö hede hödö"

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Tebrikler fenerbahçem çok güzel bir galibiyet oldu

Sow un golü %99 sezonun golü olacaktır avrupa liginde

Ben frikik golünü daha çok sevdim. Sow'un golü estetik olarak daha güzel ona laf yok ama frikik kesinlikle zekice planlanmış ve uygulamada mükemmeldi. Kaleci resmen Lens'in vurmayacağından çok emindi. Frikik 10/10, Sow 9/10

Tebrikler.

Not: TS liyim.
  • HogwartsMeade kullanıcısına yanıt
    Nasıl fenerlisin olm sen. Sow gol haricinde defansa da çok yardım etti kaç tane top çıkardı ceza sahasından görmedin galiba. Bu anket uefanın resmi sitesinde dikkatini çekerim. Aduriz varken diyorsun da sen onun maçını canlı izledin mi? yoksa Atletic Bilbao fanı falan mısın? Uefa maçın adamı ilan etmiş listeye koymuş, bütün Türkiye oy vermesi gerekirken kalkmış burda Aduriz maduriz konuşuyorsun. Ne vicdanından bahsediyorsun, anket ulen bu. Kazanana altın ayakkabı falan vermiyorlar. İstersen daha fazla saçmalama da git istediğine ver oyunu. Ama biz bilmeyelim lütfen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

quote:

Bir fenerli olarak şu maçtan sonra beşiktaşlıları görünce;

CİMBOMUN BOKUNU YERİM!!

Bi gs li olarak neden böyle dedin merak ettim

Abicim 2 yıldır bu adamların görgüsüzlüğünü çekiyoruz. Önemli bi maç kazanmışız renktaşların 40 yıllık fenerli gibi bizi desteklerken bu adamlar "nopölö döhö öyö hede hödö"

Dostum ac benim dunku yorumuma bak :) napoli hede hodo yapanlar bos konusuyor, olay napoli degil olay fenerin dunku zaferidir sidik yarisina gerek yok. Besiktas da napoliyi yenseydi Turkiye icin daha iyi bir hafta olacakti bu kadar yani. Sen besiktas gorgusuz dersin ben fenerbahce sikeci derim sonra sen baska bisey dersin uzar gider bu muhabbet gerek yok yani boyle seylere :D

• X

• Fenerlilerin üzülmesi gereken ilk maçta 4 yemek. Gördük manuyu,biraz üzerine gidince birşey yapamiyor tarihin en kötü manusu olabilir

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.