Şimdi Ara

Avrupa Ligi Fenerbahçe - Manchester United 21.00 (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.377
Cevap
5
Favori
18.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _conscript_

Tamam Besiktaslilar, Napoli dunyanin en iyi takimidir. Su adamlara he deyin gecin laf soyledikce susmuyolar

Napolinin kontra atağı Fenerden daha mı kötü ? Sana şunu söyleyeyim bu Manchestera Napoli en az 4 atar yollar.Dediğim yanlış anlaşılmasın Napoli bu yıl Manchesterida aşar Feneride aşar Beşiktaşıda aşar.Futbol maçı 120 milyonluk sahada yürüyen futbolcularla değil, takımı için tüm her şeyini veren oyuncularla kazanılıyor.Seni geren şey galiba bu yıl Türkiyeyi Şampiyonlar Liginde temsil eden takımın Beşiktaş olması.Neyse size Ziraat kupasında başarılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendCanary

Beşiktaşlılar boş yapmayın be kardeşim dünyanın en iyi takımı sizsiniz ikinci napoli tamam. Ne gereksiz bir topluluk arkadaş manuyu yenmişiz beşiktaşlılar ağlıyor yahu

Ben zaten maçı izledim Feneri destekledim oyununu beğendim asıl sizin gibiler ne gereksiz topluluk be.Beşiktaşlılar ağlıyormuş bilmem ne ulan şampiyonlar liginde oynayan biziz bu sezon biz neden ağlayalım.İlk gerici mesajı kim atmış bak bakalım tahmin ettiğin üzere Galatasaraylı bir holigan.Napoli neymiş köy takımıymış bilmem neymiş.Gidin Napolinin maçlarını izleyin üstüne Manchesterin maçlarını izleyin karşılaştırın sonra ne diyeyim başka
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

fener toparlansin valla yeter, Beşiktaşlilar hiç çekilmiyor görmemişlerle rekabet falan olmuyor gördüğünüz üzere.

Come back Fenerbahçe.

Eee bizle rekabet edemezsiniz siz zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen beşiktaşlı kardeşim aynen bende öyle diyorum. En büyük sizsiniz, cl'de de oynuyorsunuz zaten.

• Yuh ulan konu napoli man utd karşılaştırmasına dönmüş bizden bi bok olmaz ülkecek. tebrik edeceksiniz efendi gibi adam gibi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fbnin Manuyu yenmesi güzel oldu Dick 1 sene daha burada:d Yalnız fbliler şimdi takımlarını dünyanın en iyi takımı yapmışlardır.Yalnız şöyle bir şey var bu Manu daha geçen Chelseaden 4 yedi Feyenoorda Watforda falan yeniliyor evinde Burnleyi Stoke yenemiyor. Sadece isimleri var fazla gaza gelmeyin sonra Feyenoorda yenilip Aziz istifa Ali Koç kurtar bizi diye ağlamayın ahahahaha

• Hele birde benim facemdeki fenerlileri görseniz nasıl atıp tutuyolar 3 haftadır sesleri çıkmıyordu muhahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

2-0

Adam ermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BomberMAn_01

quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

2-0

Adam ermiş

rooney atmasa iyi olacaktı ama olsun
  • Tebrik ederim. Harika bir galibiyet.

• NAsıl yendik ama

• İsterseniz bir bakalım bu zamana kadar napoli ne yapmış.

http://www.transfermarkt.com.tr/napoli/erfolge/verein/6195

Birde manu ya bakalım

http://www.transfermarkt.com.tr/manchester-united/erfolge/verein/985

Napoli ile manu yu karşılaştırmak

Benim yaptığım bile ayıp ama olsun

• Bjk liler aliskin olmadigi icin cl ye onlar ciddi psikolojik etki yapti bu aralar. Adamlar napsin basariya cok nadir rastliyorlar. Birakin tadini cikarsin garibanlar. Bi daha nerede bulacaklar yazik

• Beyler maçı izlemedim ama helal olsun, ne olursa olsun manu'yu yendiniz.

Beşiktaşlı arkadaşlar bende beşiktaşlıyım ama milletin gelip bizim napoli maçında yaptığı muhabbetleri kimseye yapmayalım. Yakışmaz kimseye.
  • galatasaraylı olarak avrupada tüm ülke takımlarımızı yani temsilcilerimizi Galatasarayın maçı varmışcasına destekliyorum.Bu Davidin golünde de böyle oldu Sowun golünde de.Ezeli rekabet ebedi dostluk ruhundan hiç şaşmayın :)

• 5-1 biteydi eyiydi emenike değil vpr olacağdı. Neyseki 3 puanı aldık

• Kayzersoze38 kullanıcısına yanıt
    Derbi yaklaştıgında bunu ikitakımın taraftarıda yapıyor daha öncede gs lilerde fb lilerde bunh yapmışlardır heleki önde ise... Yine baya azaldı bu işlr eskiden lig avrupa farketmez öne geçtikleri anda birbirlerine sövmeye başlarlardı
  • Manchesterin ölüsü bile napoliden üstündür bjkliler zırlamasın boş yere tebrik etmeyi bilin yeter

• Statda yoktum hadi galatasaraya sövdünüzde bursaya ne gerek var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslinda bu galibiyet fbde duzelmesi gereken seylerin yine ustunu belli zaman icin ortecek. guzel basari ama gecmis olsun dedirtebilir. Teknik d. sorunu , aziz sorunu ... Cok sorun var ve artik daha az konusulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.