Şimdi Ara

Avrupa Ligi Fenerbahçe - Manchester United 21.00 (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.377
Cevap
5
Favori
18.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: binLadin710

quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

https://twitter.com/meusta54/status/794236950253371392

Avrupa Ligi  Fenerbahçe - Manchester United  21.00

resmen içine doğmuş adamın

devamı da varmış sonra gördüm

• 2-0da bile Manu piskolojik olarak bitikti eğer Emenike atsa o golü vallahi 5e bile giderdi.
  •  Avrupa Ligi  Fenerbahçe - Manchester United  21.00
  • Osmanlıspor'a da helal olsun . İspanya'da ispanyol takımını çatır çatır yendi valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Neville yazdığı cümlede sow yazmıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BJK kullanıcısına yanıt
    Kardeş form durumu çok ayrı bir şey, formsuz yener gider kasımpaşaya 5 atar, alanyayı yenemez vs... Bunlar futbolda olur o onu döver falan hikaye yani, hiç belli olmaz, iddia olsa adım gibi eminim oranlar çok acayip yakın olur, kimse demez o formda yener diye, bu tür durumlarda kalite değerlendirir, ve manu kalitesi yıllardır dünya klasmanıdır, son 5 yıl bir futbolcuyla 2 futbolcuyla tanınmak değidlir, en kötü dönemlerinde bile pogbanın yedeği ibra oldu bu maç bunlara baakıcaksın, yorum herkes yapar, numaralar ise objektiftir, ben numaraları yorumlamıyorum, böyleler diyorum, numaralar bunu söylüyor diyorum kabul edin etmeyin, ayrıca teşekkürler.
  • Gollere baktım da ikisi de birbirinden güzel. Emenike az daha becerikli olabilseymiş 4 olurmuş maç.
  • Fenerbahçe ve Osmanlıspor'u tebrik ederim. Ülkemiz adına güzel oldu bu galibiyetler.

• Bunu hazırlayan resimden de anlaşılacağı üzere ben değilim ama orada Sow yazmadığını okuma yazma bilen herkes zaten görüyor.
    Burada önemli olan orada Sow yazıp yazmadığı değil adamın Twitter da yaptığı kapaktır. Sonuçta golü Sow'un attığını herkes biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Bunu hazırlayan resimden de anlaşılacağı üzere ben değilim ama orada Sow yazmadığını okuma yazma bilen herkes zaten görüyor.
    Burada önemli olan orada Sow yazıp yazmadığı değil adamın Twitter da yaptığı kapaktır. Sonuçta golü Sow'un attığını herkes biliyor.

+ Birşey daha ekleyelim arkadaşa; Orada "That" var. Yani golden hemen sonra yazdığı anlaşılıyor bu tweeti. "Bu gol" demiş. Sow'u kastetmiş yani.
  • Bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe yi yürekten tebrik ederim.Çok sevindim..
  • Tebrikler fb 2 golde cok iyiydi. Ulke puani ne alemde bu arada fb bjk osm iyi kasti bu sene

• Tebrikler Fenerbahçe ingilizlere karşı gururlandırdınız bizi !
  • Milli takım berbat iken iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Bu ne ara oldu ya

Montaj olmasın bu ibraam volkanı dövmeye kalkardı

• Maçı kazanmayı hakettik, goller çok güzeldi, umarım takım istikrar yakalar arttık.

• Moussa'nın golünden sonra ben dahil çoğu kişinin sesi kısıldı 87 dakika boyuncak kısık sesle bağırmak zorunda kaldık

• Tebrikler ilk defa fenerin galibiyetine sevindim o ibra sinir etti karektersiz sizi 4 atarken iyidi pogbalarini gorduk balon resmen bi manchester bi bok yapamaz lig de ilk 5 e zor girer

• Helal olsun lan iyi tokatladınız adamları, tebrik ederim.

• Lawal sakatlanmasa Osmanlı 9 puanla lider di gerçi yine lider

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.