Şimdi Ara

Avrupa Ligi Fenerbahçe - Manchester United 21.00 (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.377
Cevap
5
Favori
18.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gönül isterdi ki 0'a karşı yensin ama nasip değilmiş, goller muazzamdı desem yeridir
  • Fenerbahçe'yi koyu bir Galatasaraylı olarak içten tebrik ediyorum fakat Avrupa macinda gelip Galatasaray'a Beşiktaş'a laf atmak baslı basına ülkemizden bir bok olamayacağının maalesef bir kanıtı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2016

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Raul albiol ve miliksiz napoli, hamsikleri vardı müthiş adam kabul, karşısında; Rooney, pogba, ibra, juan mata... Bunları tanımayan adam yoktur, ordan herhangi ikiliyi seç napolinin kadroyu satın alırsın, bırakıcaksın bu manuyu yener falan adamlar %80 üstünlükle oynadı...

Öncelikle tebrikler, ben bunu gs'li bir arkadaş biraz saçmaladığı için yazmıştım ve evet şu anki form durumlarına göre Napoli, Man Utd'ı yener.

Niye her şeyi kıyaslama ihtiyacı duyuyorsunuz ki?İkisi de önemli galibiyetler takımlarımız için,ve bu gizli Galatasaray düşmanlığı nedir?

İstersen önce gsli arkadaşın mesajına bak bu konuda, o mesajın ne işi varmış, ondan sonra bana söyle. Ben zaten tebrik ettim ve gayet güzel bir galibiyet

Mesajdan bağımsız,hep yapıyorsun bunu fırsatını buldukça,dikkat çekici.

Yaparım yapmam, orası seni ilgilendirmez, hakaret yok bir şey yok. Mesaja istinaden yazdım diyorum, hala ne diyorsun.

Yazdıkların şuradan ilgilendirir,Galatasaraylıları kibarca provoke ediyorsun,bu tarz mesajlarla.Aynısı kendi takımına olduğunda işin rengi 180 derece değişiyor,empati yaparsan dediğimi anlarsın.

Arkadaşın onu yazmaması gerekirmiş,orası öyle ama o durumu da kalkan yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • Emenikeye burdan selamlar son dakkalar stres yasatti adam bize

Tebrikler fenerbahçem

• Eğleniyormuyuz gençlerr
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-AsSaSsİn

Fenerbahçe'yi koyu bir Galatasaraylı olarak içten tebrik ediyorum fakat Avrupa macinda gelip Galatasaray'a Beşiktaş'a laf atmak baslı basına ülkemizden bir bok olamayacağının maalesef bir kanıtı..

Fenerbahçe'nin o kadar avrupa, lig maçını izledim aklıma bir defa bile Galatasaray'a, Beşiktaş'a küfür etmek gelmedi.
    Statda olsam da küfür etmezdim edenleri de dogru bulmuyorum ingiliz takımıyla maç yapıyoruz abi Galatasaray ne alaka degil mi

ben böyle düşünüyorum ama maalesef böyle düsünmeyenler de var
  • dick misin dirk misin her ne isen salih ve stoch u sildimm duruşundan vazgeç artık... bizde biliyoruz kötü olduklarını ama şans tanı real madrid değiliz sonuçta. bu maçtaki değişiklikler facia, vitor var zannettim kenarda.
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Bu ne la
  • Şu emenike nasıl vurdumduymaz bi adam o golü atsa maç orda bitecekti
    Son dakkalarda onun yüzünden stres yaşadık gerçi alper olsa oyunda
    Roneye ordan o kadar rahat vurdurmazdı neustader ne ayak onu niye
    Oyuna aldı hoca anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Maçtan sonra Morinho

Avrupa Ligi  Fenerbahçe - Manchester United  21.00

Gecenin espirisi maçtan sonra
    MOR İNHO

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Avrupa Ligi  Fenerbahçe - Manchester United  21.00

• goooooooooll beee gooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll

rusescuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

işte buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
  • Emenike atsa 2 li averaj da önde olacaksınız çıldırdım resmen nasıl kaçırır o golü

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Golü atıp kazandırdığı için bir şey demiyorum ben. Ama gol olmasaydı küfürler edecektim. Gol hariç 1 tane olumlu hareketi yoktu çünkü. 3 tane servet çetinin bile kolaylıkla vereceği pası veremedi mesela ama golde çok çabuk dönüp vurdu. Vuruşu iyi yapan şey teknik falan değil ( ortada teknik yok kaval kemiği) ama Sow bu pozisyonlarda çok çabuk dönüyor. aynı pozisyonu düz olsa atamaz mesela. Kaleci hiç beklemiyor bunu.

şimdi kimse sallamasın sow o sürpriz golü çakmasaydı yenemezdik.rvp yada emenikeye o ortalardan 100 tane açsak bir tanesini değerlendiremezlerdi.helal olsun dick ilk defa doğru karar vermiş.biz barça münih falan değiliz onlarca pozisyon yaratalım gelen tek tük pozisyonda sow gibi yapıştırıp geçmemiz gerekiyor.sowa laf edenler bugün emenikenin kaçırdığı 3 gole baksınlar rvp olsaydı da emenikeden farklı olmazdı hatta daha bile beter olurdu artı maç sonuda gider yılışık yılışık rooneyle kameralara poz verirdi.bize forvete rvp ibra gibi şovmen oyunu kuran topla oynayan cart curt adamlar lazım değil bize sow gibi fırsatçı golcüler lazım sowun bu röveşata özelliği de allah vergisi hakkaten.

bugün tekrar içimdeki eski fenerbahçe sevgisi yeşerdi.harika taraftarla birlikte tabi.skrtel 2 kişilik oynadı.şener bu maç hiç adam kaçırmadı.özellikle her maç sövdüğüm volkan şen gerçekten yürekten oynadığını gösterdi bu maç savunmaya yardıma gelmesi hasanaliden daha çok top kapması muazzamdı.tüm takıma helal olsun.

de gea nın yediği 2 golü volkan yeseydi şuan tvde internette durmadan volkana sövülüyor olurdu.hala yediği gol için konuşan şaşkınlar var onları da gördüğüm yerde engelliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Lens'in golu muazzam. Ben hayatımda öyle frikik golu görmedim. Kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel vurdu.

yalnız bişey diyim bu Lens geri dönerse büyük kayıp.. Ama ucuza da bırakmazlar demedi demeyin..
  • Stadda ne kadar seyirci vardı? Kaçtı? Tebrikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan OZ

manu yedekmi çıktı as mı as çıktıysa helal fenere

Tam kahvehane yorumu, aptal !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

https://twitter.com/meusta54/status/794236950253371392

resmen içine doğmuş adamın

• quote:

Tencere mi o

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.