Şimdi Ara

Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
2
Favori
8.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nasıl konu açıyoruz yenı uye oldum
  • galatasaraylı olarak beşiktaşlıları tebrik ederim umarım gidebileceğiniz yere kadar gidersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipofiz

quote:

Orijinalden alıntı: Lovelorn Rhapsody

İlk golden sonra Cenk'e çok yüklendiniz arkadaşlar defans çarpıyor top

Cenkten adam olmaz. Uzaması lazım o topa. Köşeye de gitmiyor. Bir türlü seviye atlayamadı. Bir maçı bir maçını tutmuyor. Güven vermiyor. Rahat kazanacağımız maçı zora sokuyoruz. Töre olmadan takım ileriye zor gidiyor. Bu hafta zor kazanırız ligde.

Orada top franco carpti yaniltmistir muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Yemin ediyorum maçtan sonra tansiyonumu ölçtüm. Sonuç bu. Nabız'a dikkat.

Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014

O klavyenin üstündeki kalıp toz mu

• Hiç sevmiyorum şu olimpiyatlardaki maçlarımızı, keşke derbi ve Avrupaları da ankarada oynasak. Ama Allahtan son dakikada yemedik golü de zulumpiyattaki 2 maçta da yenilmiş olacaktır, zaten ayda bir yapıyoruz orada maç.

Yenilseydik bir de dinle dur Bilic karşıtlarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ObamaBarack1453

Hiç sevmiyorum şu olimpiyatlardaki maçlarımızı, keşke derbi ve Avrupaları da ankarada oynasak. Ama Allahtan son dakikada yemedik golü de zulumpiyattaki 2 maçta da yenilmiş olacaktır, zaten ayda bir yapıyoruz orada maç.

Yenilseydik bir de dinle dur Bilic karşıtlarını.

Olimpiyat stadı ölü yatırım resmen adı üstünde olimpiyat oyunları için ...Mehmet demirkolun dediği gibi kurban kesme alanı yapsalar daha çok işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

sow ikiyi attıktan sonramı hahahhaha! Aziz yıldırımdan güç alıp sağa sola havlayan arkadaşlarla kırmızı kart görmemeleriyle falanda filanda verilmeyen 2 penaltıyla. kisme boş konuşmasın bence?!

Hangisi penaltı? Çok biliyon sen partizanın verilmeyen penaltısını diyorsan ayrı tabi

• zor bir maçı daha devirdik. avrupa maçları standardındaki futbolumuzdan uzaktık bana göre. ama galibiyet almış olmamız güzel. inş daha iyi devam ederiz.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle söyleyeyim Fenerbahçeliyim ve ülke puanını çok önemsiyorum. Ama şöyle birşey varki şu durumda bile GS daha çok puan kazandırdı bu sene. Her takımın mutlaka puan alması gerekiyor ama Şampiyonlar liginde toplanılan puanlar 2 katından bile fazla belkide. BJKnin en azından çeyrek final, TS nin de en azından gruptan çıkması gerekir. GS de Anderlechti yenip 3ncü olursa onlarda bi çeyrek final görebilir diyorum. Bu şekilde seneye de FB nin gelmesiyle 5 sene güzel bir puan ortalaması yakalarsak eğer 3 takım şampiyonlar ligi yada 2+5 neden olmasın...
  • Fenerbahçeli bir birey olarak Beşiktaş'ın başarısını kutlarım
  • BJK nin klasik son dakika pozisyonu dün akşam da yaşandı :) Frikikte Cenkin onu dışarı çelmesi ya da yana doğru çelmesi gerektiği kanaatindeyim. Direkten seken topu ilk anda gol sandım ama hakem güzel pozisyon almış. Tebrikler BJK
  • Fener maçında bu gökhan oynasaydı ve olcay a gereksiz 2.sarı verilmeseydi derbiyi de alırdık ,,,
  • koyu bir galatasaray'lı olarak beşiktaş'ı gönülden tebrik ediyorum.bi nebze yüzümüzü siz güldürüyorsunuz helal olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk in yediği gol her ne kadar ben de eleştirilse de son dakika da ki kurtarışını göz ardı etmemek lazım, çok iyi refleks ile güzel bir kurtarış yaptı,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: oenaj

Fener maçında bu gökhan oynasaydı ve olcay a gereksiz 2.sarı verilmeseydi derbiyi de alırdık ,,,

Oynasaydı da alsaydınız. Anca boş laf. Partizan değiliz gülüm FENERBAHÇE'yiz !

Partizanı yenen kendini bayern sanıyor ne iş ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: oenaj

Fener maçında bu gökhan oynasaydı ve olcay a gereksiz 2.sarı verilmeseydi derbiyi de alırdık ,,,

Bir kırmızı da Gökhan'a çıkardı yani çok mu zor
  • rahat bir galibiyetti :)
  • Bu fenerliler hala ne konuşuyor burada yahu. Gidin kendi çöplüğünüzde ötün. Burada şampiyonlar ligine şampiyonumuz direk gitsin diye puan peşindeyiz. Sanki yendiniz de top mu oynayarak yendiniz bizi. Bizim oyuncu f... o.. der oyundan atılır sizinkiler atılmaz aradaki fark bu. Şampiyonluğunuz kutlu olsun şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014

Adam baraj kurduruyor. Barajın arkasında bekliyor yok arkadaş. Diğer tarafta bekle de topu kucağına al. Son dakika klasiği yaşatmayın illa. Neyse yunanistandan 1 puan bile yetiyor şuan gruptan çıkmak için. Tottenham maçını ikincisini de İngiltere de oynayalım. Yoksa burada işimiz zor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hipofiz

Bu fenerliler hala ne konuşuyor burada yahu. Gidin kendi çöplüğünüzde ötün. Burada şampiyonlar ligine şampiyonumuz direk gitsin diye puan peşindeyiz. Sanki yendiniz de top mu oynayarak yendiniz bizi. Bizim oyuncu f... o.. der oyundan atılır sizinkiler atılmaz aradaki fark bu. Şampiyonluğunuz kutlu olsun şimdiden.

anlatamazsınız uğraşmayın.
    onurlu futbola değil çirkin futbola kupa var Türkiye'de.
    Yazıklar olsun federasyonada yönetimede.

yine en iyi beşiktaş duruşu beşiktaş taraftarı beşiktaş oyuncusu teknik direktörü. gerisi hikaye...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.