Şimdi Ara

Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
2
Favori
8.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014
    -
     Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014

Bir galibiyet daha yakışır bize. Beşiktaş'ımıza başarılar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Olimpiyatta oynayacaksak bugün oynadığımız maçtan daha zor olacağına eminim,hatta ekşisözlükte birisi maç başlığına beşiktaş iç saha maçlarını belgrad'ta oynasın yazmıştı bugünkü oyunun ardından
  • Bu maça gitmek nasip olur inşallah. Fener ve Partizan maçlarında iyi hasılat yapmalıyız ki devre arasında Linnes ve box to box gelebilsin.
  • 2 maçta da stadı doldurmaya bakın.Olimpiyat stadı 1 aydır bakımda zemin harika olmuş.Tarihinde belki böyle zemin görmemiştir.Çimler vs.yenilenmiş kum dökülmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 bin yapmamız lazım orayı
  • sağ bekimizi çok merak ediyorum Bakalım kim olacak
  • serdar muhtemeln oynayacak
    bu hafta veli-olcay-töre gibi önemli isimler cezalı ligte,o yüzden oğuzhan,ba gibi haftaya çok ihtiyacımız olacak isimler dinlenmeli

--------------------------------Cenk-----------------------------------
    --Serdar----------------Sivok---Pedro--------------------Motta-----
    --------------------------Veli-----Atiba--------------------------------
    --Töre-----------------------Sosa--------------------------Olcay-----
    ---------------------------Pektemek-----------------------------------

Atibayıda dinlendirip çift forvete geçebiliriz yada oğuzhan oynayıp atiba dinelenbilir
    hatta şu maç Atınç oyasa çok güzel olur derbide oynayan sivok-ersan kenara pedro-atınç sahaya
  • Maca gidemeyecegim, passoligi olan varsa 15 liraya transfer edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 atar geçeriz
  • olimpiyatta asterasa puan vermiş takımız biz.Partizanın şansı ilk maçtan daha fazla.ama onlarında dış saha performansı kötü.kesin gol yeriz 3 ihtimalli maç olur.
  • bu maçta oynamaması gerekenler => ersan , motta , tolga , kerim bu adamlar oynamamalı . Ersan yerie pedro , motta yerine ismail , tolga yerine cenk , kerim yerine gökhanla başlamalı bilic
  • NEden? Form düşüklüğü mü kondisyon eksikliği mi?
  • cenk
    serdar sivok(pedro) ersan ismail
    atiba veli
    töre sosa olcay
    ba
  • Bu sezon feyenoord maçı hariç olimpiyat da galip gelemedik. Umarım bu seriyi bozarız. Ve kazanan taraf biz oluruz.
  • bu maçta bazı oyuncular oynamamalı .Mesela oğuzhan ,ersan , tolga , motta ,veli neden mi çünkü bu maç sonrası zorlu bir başakşehir maçı var .Bazı oyuncular dinlendirilmeli
  • bu maçta bilicin kadro tercihi ilerleyen haftalardaki durumumuzu belirleyecek.Neden mi ? olcay , gökhan yok ligde ?

ve bu maçtan sonra ki 3 maç zorlu maçlar
    başakşehir
    kasımpaşa
    karabük

ilk 2 maç istanbulda o yüzden güzel tercihler yapmalı gerekirse ilk yarı oyunu maçı bitirmelidir ve oyuncuları dinlendirmelidir.Zor maçlar var ileride.
  • haksızsam haksız diyin arkadaşlar
  • Bu maç rahat bence Bilic önümüzdeki lig maçları için taktiksel bir şeyler deneyebilir gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Bu maç rahat bence Bilic önümüzdeki lig maçları için taktiksel bir şeyler deneyebilir gibi geliyor bana.

bende rahat geçer diyorum ama kesin kazanmalıyız .Çünkü bu maçı garanti almak zorundayız
  • yarın maça gidiyorum Allah kısmet eder ise,forumdan gidecek arkadaşlar varsa maç öncesi çay sohbet yapabiliriz :).esenyurt dan gidecek varsa beraber gidebiliriz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.