Şimdi Ara

Avrupa Ligi 4. Grup Maçımız | Beşiktaş - Partizan Belgrade | 06.11.2014 (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
2
Favori
8.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • topu rakibe bıraktığımızda çok kötü bir takımız
  • Son bir kaç senedir çok rahat izlediğim maç sayısı 10'u geçmiyor maalesef :)
    Kalbim duracaktı son saniye de :)
  • bu sene avrupada ülkemizi en iyi temsil eden takım bjk ve dün maçı izlemedim genel olarak bilic in stili hoşuma gidiyor izleyene keyif veriyor.
    Umarım gruplardan çıktıktan sonrada böyle devam eder
  • Bilic'i gerçekten seviyorum. Lakin maçın dün ilk defa oyuna müdahaleleri iyi değildi ve maçı o hale getirdi. Son dakika golü yesek işimiz bitti.

Oğuzhan, Olcay dakikaları başlamış iken (kontraya çıkacağız) oyuna Sosa ile Mustafa'yı alarak intihar etti adeta. Eğer Oğuz, Olcay çıkmasalardı geçen maçta ki gibi 4 olurdu rahat.
  • Gayet güzel bi maçtı. teşekkürler bjk
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Sosa yı tottenham maçında beğenmiştim.Bi süre oynamadığından mı formsuz bilemedim...
  • Sakatlıktan yeni çıktı normaldir. Zaten böyle maçlarda ritmini yakalasın diye oyuna aldı.
  • bıraz zorlansakta kazanan taraf olmayı basardık .
  • Dün Maça gittim Tuzladan.Gidisim 4.30 da cıktım 20.00 da ordaydım 1 saat bekledim bilet almayı.Sonra 2.Yarının 50. dakikasından sonrasına yetistim 40 dk mac izledim.Eve 02.00 da vardım şarjımda yoktu toplam 7.5 saat yolculuk karsılıgında 40 lira vererek sadece 40 dakika izledim bidaha olimpiyata maca gidermiyim asla ve asla gitmem.Passolig bitirdi bizi.Dısarıda binlerce taraftar bilet alamadı bunuda not dusmek isterim 3-4 bin vardır sanırım yani .Passolig gisesinde sorun cıktı passolig görevlilerine ana bacı sovdu bir taraftar yaklasık ve ordaki herkes bende dahil olmak üzere ona gaz verdi .
  • Golü atana kadar golü atarken de çok güzel doğru oynuyoruz fakat golü attıktan sonra afedersiniz batırıyoruz ortalığı bir de özellikle duran top/korner
  • Yazacak o kadar çok şey var ki.

Takım avrupada mücadele ediyor ve başarılı. Ama ligde hem tecrübesizlik, hem beceriksizlik (yönetim ve teknik direktör) hemde bazı kesim yüzünden başarılı sayılmayız. Belli ki şampiyon da olamayacagiz. Bu kadar avrupada mücadele şampiyon olacak takıma yarayacak. Onlar adına mücadele veriyoruz resmen.

Gelelim maça. Evet pozisyon bile vermeden berabere kalıyorduk resmen. Uzaktan gol ve frikik karambolu. Ne zaman oyunu rölantiye almaya çalışsak gol yiyoruz. Ama bilic de buna katkı sağlıyor. Yahu ayağında top tutup kullanacak adam ozi çıkarıyorsun. Kaleye dikine giden kontra yapan tek adam gökhan onu da cikariyorsun. Yok neymiş basaksehir maçına göre ayarlama yapıyormuş. Yahu sen o zaman sari kartlı veliyi cikarsana. Hem necip o bolgeye alissin hemde veli atılmasın. Ben hakem olsam veliyi 2. Sarıdan atardım.

Cenkten olmaz belli. Boşuna ugrasmasinlar ikinci fevzi vakası. Francoya çarptı eyvaallah da diğer pozisyon ve genel olarak güven vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Aynılarını yukarıda yazdım hocam (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Aynılarını yukarıda yazdım hocam (:

Hocam 3 saat önce yazdım ama ancak gönderdim mesajı.

Olcayi çıkardı bari kerimi koysaydi, her nekadar sevmesem de.

Necip-veli
    Kerim-olcay
    Ve son olarak sosa - oğuzhan degisikligi olmalıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutsirvan kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyleri düşünüyorum manasında yazdım hocam. Yanlış anlamayın lütfen (:
  • atacani kullanıcısına yanıt
    Birincisi dembaba? hangi yorumcu buna penaltı değil dedi? ikincisi kadlecin eli.
  • Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ederim. Umarım aynı şekilde devamında da başarı gelirde ülkemiz bir kupa daha görebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ederim. Umarım aynı şekilde devamında da başarı gelirde ülkemiz bir kupa daha görebilir.

inşallah hocam zaten türk futbolu olarak başarıya aç durumdayız
  • islif İ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Neden bizim ülkemizde daha fazla başarı olmasın ya da bizim ülkemizden daha fazla takım kendini ispatlamasın ki? Başka ülkelerin ikinci lig takımları bile neredeyse bizden iyi durumda. Keşke şu holiganizm yerine biraz daha iyi şeyler üstüne odaklanabilsek. Mesela ben çok isterdim taraftarların taş sopa meşale yerine kareografilerle kapışmalarını.
  • Brockman kullanıcısına yanıt
    cevabına ''yav he he'' diye başlaman bir şeyleri anlayamadığını gösteriyor. Ben, biz iyi oynayarak çıktık demedim (gene konuyu değiştirme çabaları).Emre yi savunmuyorum yorumlarımı iyi oku, 20 bin kişi toplanıp hep bir ağızdan sana küfür etse ne tepki verirdin çok merak ediyorum, ayrıca sizin kadar konuyu kirletme başarısı göstermem mümkün değil en azından beşiktaş gol yediğinde GOOOL ya da yazıp göndermiyorum.
  • Bence dün takım iyiydi sadece şansızlıkları vardı. Ama 70li dakikalardan sonra ne oldu onu bilmiyorum çok korkuttular. 3 puanı aldık sonuçta .

Başakşehir maçı çok zor geçicek. Karşıdaki takımdan korkmuyorum ama Veli,Olcay,Gökhan eksikliği bizim oyun kurmamızı ve ataklarımızdaki tehlikeyi çok etkileyecek. İnşallah defans Demba Ba'yı tutamazda Demba Ba ile bu maçı alırız.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.