Yüzbaşı
18 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
358535 Gün Cezalı
357439 gün 22 s. 17 dk. kaldı
Gönderileri
Selamlar. 2 aylık digiturk spor paketi üyeliğimiz var. Kutudan pek anlamıyoruz. Digiturk elemanı "maç paketiniz varsa bunu takayım" dedi ve ufak bir kutunun kurulumunu yaptı. Daha sonra öğrendikki kutu kayıt için harici harddisk istiyor. Modeli gm9505.
Bu kutuyu değiştirirsem pişman olur muyum ? En iyisi hangisidir ?

Buarada bir sorunum var. Maçlarda ya da dizilerde hareketli sahnelerde misal topa vurdukları zaman top önce yavaşça hafiften iz yaparak gidiyor. Daha sonra normal hızına dönüyor. yani milisaniyelik bir ağırçekim oluşuyor. Bu normal midir ? kullandığım tv samsung 49mu7400
Selamlar arkadaşlar. 5s gold kullanıyorum. 3 ay önce düşürmüştüm ve kasa değiiştirmeye karar verdim. Kasa geldi montaja başladım ancak bataryayı yerinden çıkarırken biraz hasar verdim sanırım. Bataryanın bir kısmı sanki ezilmiş, çözülmüş gibi. Yani elinizle şekil verilebilecek bir duruma geldi. 2 gündür kullanıyorum telefonu ancak ciddi anlamda performans kaybı var şarj sürelerimde. Şuan %26 ve 3 saat 39 dakika ekran süresi var. 3g hiç açık değildi bu sürede. Wifi ise çok az kullandım.

Ne önerirsiniz ? Yeni batarya alsam faydası olur mu ? Ayrıca ebay aliexpress gibi sitelerde 3200mah kapasite başlıklı bataryalar gerçek kapasiteyi verir mi ? Kullanan eden arkadaşlar yardım ederse sevinirim

@kenbu hocam siz ne dersiniz

http://www.sporx.com/aziz-yildirimdan-mac-sirasinda-taktik-SXHBQ508469SXQ

Bu gerçek mi beyler ? Görsellere bakılırsa gerçek haber gibi duruyor.
Bi tanıdığımdan hediye olarak muhabbet kuşu geldi. 5 gün oldu geleli ve kuş son 2 gündür çok halsiz. Tahminim 2 aylık ve şuan ne yem yiyor ne su içiyor ne ötüyor. Gözü kapalı ayakta duruyor ve bazen tüylerini kabartıp öyle kalıyor. Yemlik yemeye pek alışmamış bazen ya kafesin içine yem atıyorum ya da önüne peçete açıp döküyorum. Kafeste yemlikten hiç yemiyor.

yardım edin lütfen hasta mı ? Ne yapmam gerekir canım çok sıkkın
Selamlar. 30 ağustosta aldığım 5s gold telefonumda 2 ay önce home tuşunda çıtlama vardı. Dokununca çıt sesi geliyordu. Şuan home tuşuna dokununca hafif bi boşluk olduğu hissediliyor.

Ayrıca ses kısma tuşlarının olduğu tarafta ekrandan ses geliyor (arkadan önden hafif bastırınca).
Bir sorunum da güç düğmesinde. Tuş içine kaçmış arkadaşlar. Çıkmıyor da.

Apple Store'a gitme imkânım yok. İzmirdeyim. Ne yapmamı önerirsiniz ?
Selamlar arkadaşlar.

İlk çıktığı zaman Vatan Bilgisayardan 2200 TL ye aldığım Xperia Z1 telefonum su geçirdi. Yurtta kalıyorum ve masamın üstü çok çabuk tozlandığı için
telefon da tozlanırdı (masamı hergün silsem ertesi sabah yine toz oluyor) Bazen silerdim, haftada 1 defa yıkardım.
Yine çeşmede yıkadıktan sonra kuruladım kenara koydum. (yıkarken kapaklar esnemesin diye iyice bastırırdım)

Telefondan cızzz gibi bir ses geldiğini farkedip elime aldım sesi dinledim. Sonra hemen bıraktım (ne olur neolmaz elimde patlar diye)
Ses durduktan sonra ne yaptıysam telefon tepki vermedi, kamerada da buğulanma oluştu.

25 Haziran Çarşamba günü İzmir Teleservice'e telefonu ölü halde teslim ettim ve Ankara şubesine gönderildi.
Forma arka kapağında bir oynama olduğunu ve denklanşörün bulunduğu köşe de açıklık olduğunu eklettim.
(Bu oynamanın olduğunu ilk aldığım hafta servise göndererek değişim istememe rağmen yanaşmadılar)

Ancak bununla ilgili hiçbir ümidim yok. Çünkü forumda çoğu konuyu gördüm ve kullanıcı hatası diyerek suçlu da olsa suçsuz da olsa KULLANICI %100 hatalı ilan ediliyor.
Suya sokarken "BAKIN ŞUAN TELEFONU SUYA SOKUYORUM VE KAPAKLAR KAPALI" diye video çekmediğimiz için suçlu oluyoruz sanırım.

Kullanıcı hatası diyerek garanti dışı bırakacaklarını tahmin ettiğimden bugünden itibaren TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURMAK için gerekli olan belgeleri hazırlamaya karar verdim. Çünkü telefonum garanti dışı bırakıldığı an 2200 TLlik çöp konumuna gelecek. Bu yüzden bu işin peşini bırakmayacağım.

Daha önce kasa açıklığı yüzünden 1 haftalık note 2, 1 haftalık ve 1 günlük s4 iade edip fatura bedelini aldım.
Birkaç ay önce de HP-DV6 6C04ET model bilgisayarımı servise mavi ekran hatasıyla gönderip, 2 ayın sonunda 5 defa servise girişi nedeniyle
fatura bedelini almaya hak kazandım. KONU BURADA

Şansızlık mı desem yoksa başka birşey mi bilemiyorum. Hata bende olsa diğer 4 olayda dünyaca ünlü firmalar fatura bedelini geri vermez.

Herneyse doldurulması gereken dilekçeyi hazırlayıp ek olarak emsal kararları, sony nin resmi twitter adresinden paylaştığı resimleri, sitelerindeki su geçirmezlikle ilgili yazıları,
youtube üzerinden yayınladıkları z1in su altı ve benzeri videolarından kesitler ve bulundukları sayfaların linklerini eklemeyi düşünüyorum.

Gelişmeler oldukça bu konu altında yazmayı düşünüyorum.

VE RİCA EDİYORUM, TELEFONU NEDEN SUYA SOKUYORSUNUZ GİBİ MESAJLAR ATMAYINIZ.

Gelişmeler:

25 Haziran 2014 Tarihinde Teleservice/İzmir şubesine teslim edildi.

05 Temmuz 2014 telefon servisten döndü ve gqranti iptal edilmis.

11 Temmuz 2014 Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuru tamamlandı.

26 Ekim 2014 Telefon bilirkişiye teslim edildi. 1 hafta içinde dönüş sağlanacak.

28 Ekimde bilirkişi incelemesi sona erdi.

Artık kararın açıklanmasını bekliyorum.
Arkadaşlar asus x550ccye usbden windows kurmak istiyorum ancak bir türlü boot menüsünü açamadım.
Nasıl açılıyor bu
İyi forumlar

2200e kadar bir asus almayı düşünüyorum. İşlemci u model olmasını istemiyorum çünkü oyun oynamayı da seviyorum.Performansı yetersiz diyorlar mesela 4200 u işlemci içn.
Ne tavsiye edersiniz? (ebrar pcdepo Vs düşünmüyorum)
Selamlar.Elimde kablosuz gamepad var Logitech F710.OTG kablosunu z1e bağlıyorum usbyi yerine takıyorum ama ne yaptıysam fifa-most wanted gibi oyunlarda çalıştıramadım.
Telefon menüsünde gezinebiliyorum ama oyunlarda çalışmıyor.Bunun için bir program mı gerekli nasıl çalıştırabilirim ?
Selamlar.Ebaydan alışveriş yaptım.Gelmeyince satıcıdan para iadesi istedim ve paypal hesabıma yaptığını söyledi.
Ama benim paypal hesabım yoktu ki ? Kredi kartıyla ödeme yaptım.
Paypaldan da mail gelmiş para iadesi yapıldı diye.Yeni hesap açarsam gelir mi diye düşündüm emailden dolayı.Ama 0 tl yazıyor.
Kredi kartı hesabımı da kontrol ettim.Sonuç olumsuz.Nerde yanlış yapıyorum var mı bilgisi olan
Hakkında
Forum İmzası:
kendi isteğimle hesabımı kapatıyorum.
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.333
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 8.380 (Bu ay: 537)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 802 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.