Şimdi Ara

AVIRA GÜVENLİK KULÜBÜ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
4
Favori
93.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acayip ses değil de virüs bulunca pc hoparlöründen ses geliyor fakat ayarlardan kapatılabiliyor.Ses dedikleri bu olsa gerek.
    Avira nın henüz Türkçe versiyonu yok ancak 2009 da çıkacak yeni sürüm ile beraber Türkçe dil seçeneği de eklenecek.Avira en hafif programlardan biridir ayrıca.
    Avira kampanyaları için imzamdaki linkte tıklayarak güncel kampanyalara ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Arkadaşlar bende Avıra kullanıyorum benide ekleyebilirsiniz Yanlız şöyle bir durum var kampanyalı premium kayıt oldum ama başlangıçtaki key bir türlü kabul ettiremedim Açıklarsanız sevinirim

ORDA 2 FARKL ÜRÜN İÇİN 2 FARKLI KEY VAR premiumun keyi sec suiteye olmaz buna dikkat edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Acayip ses değil de virüs bulunca pc hoparlöründen ses geliyor fakat ayarlardan kapatılabiliyor.Ses dedikleri bu olsa gerek.
    Avira nın henüz Türkçe versiyonu yok ancak 2009 da çıkacak yeni sürüm ile beraber Türkçe dil seçeneği de eklenecek.Avira en hafif programlardan biridir ayrıca.
    Avira kampanyaları için imzamdaki linkte tıklayarak güncel kampanyalara ulaşabilirsiniz.

ypk hocam kalsın

Türkçe olmadımı eziyet oluyor ama türkçesi çıksın yüklerim

• Konumuz güncel. İmza yenilendi.
  • benide ekle bende yeni yüklüyom virüs programı yoktu ne zamandır PC de bu iyi oldu
  • Bede 2 yıldır avira kullanıyorum. Başlangıçtaki splash screen hariç herşeyinden memnunum :) başlangıç sorununu da msconfig den başlangıcta açılmasını engelleyerek kurtuldum. ama görev yöneticiinde şu an çalışıyor görünüyor. bir sorun olmz herhalde?
  • Eklendiniz arkadaşlar. junex 50. üyemiz olduğun için seni kırmızı renkle yazdım. Hoşgeldiniz.

Bu arada msconfig ten kapadığında, sağ altta "Bilgisayarınız Risk Altında Olabilir" diye bir yazı varsa, eski haline döndürmelisin.
  • bende nod32 yi sildim avira yükledim.
  • Ooo seni görmek güzel poseidon ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 12 Aralık 2008; 15:06:12 >
  • ekle hocam.....
  • Artık ben de avira kullnmaya başladım.Yaz hocam
  • Ekledim arkadaşlar. Hoşgeldiniz. İsterseniz imzayı kullanabilirsiniz.
  • Bayağı varmış Avira kullanıcısı.
  • beni de ekleyin 1 yıldan beri free license key den yararlanıyorum
  • 4 aydır avira kullanıyorum, harika bir program.
  • Ne oluyor burda birbirinizi ekleyip onu anlamadım.

Bizde Kaspersky klubu nod32 klubu filan mı kuralım.

Haftasonuda toplanın siz hatta fanclub acın
  • @Philip27
    Benim işime yarıyor.Kimin ne kullandığını görünce herkes birbirine daha çabuk ulaşıyor,birbirinden faydalanıyor,genel başlık altında Avira hakkında bilgilendirme yapılıyor başka başlıklara yazmak yerine...vs sayarım daha çok.İstiyorsanız gidip sizde kurun birbirinizi bilinçlendirin.Gerekirse toplanır Avira Türkiye ye ziyarete de gideriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 13 Aralık 2008; 11:46:50 >
  • avira süper ama bide şu bulduğu virüsü silme huyu olmasa sırf bu yüzden kavspersky kullanıyorum.
    avira bir virüs buldu diyelim ve bu virüs bir programın exe dosyasına yapışmış. o exe yi unutun
  • Tam tersine ayarları yapıldığında ayıklayıp temizliyor.O dediğini kaspersky daha çok yapıyor.Bir önceki işyerimde gittiğim bütün ana makinalarda kaspersky kuruluydu ve o exe leri unutmak zorunda kaldık.Kaç tane ana makinayı yeniden kurup düzenledim hatırlamıyorum.Ana makina ile falana filana girenlerde kabahat
  • Arkadaşlar, Avira Premium Security Suite update yapmıyor bende acaba neden olabilir? Avira'nın resmi sitesinden free license aldım bundan olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.