Şimdi Ara

AVIRA GÜVENLİK KULÜBÜ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
4
Favori
93.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dephyr

bu konudaki bütün mesajlarımı editlemekle kaçamak yapacağıma -ouzzz- arkadaşa hatırı ve sözüm için siliyorum ve bu konudan çıkıyorum delikanlılık bende kalsın

Olaya bak nihaha :D
     AVIRA GÜVENLİK KULÜBÜ

• Ben de Avira kullanıyorum ve gayet memnunum arkadaşlar, beni de ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Şimdi düşünün.Misal olarak Donanımhaber,tomshardware...vs gibi sitelere giren,Belirli gazetelerin adreslerinden haber okuyan ve buna benzer iş yapan kimselerin bence hiçbir programa ihtiyacı yok.Sonuçta download yapmıyor,p2p kullanmıyor,online alışveriş yapmıyor,sadece belirli yerlerde geziyor.Bence bu durumda boş yere bilgisayarı meşgul etmenin anlamı yok.Nereleri gezdiğini bilen birinin ihtiyacı yoktur.

Güzel diyosunda bunu sadece internet olrak düşünmemek lazım taktıgın bi cd den usb den vs de gelebilir zararlı yazılım bence bilinçli bilinçsiz her kullanıcının kullanması gerek AV hatta bilinçli olan kullanır bence..

Geçenlerde şöyle bi olay yaşadım: Her zaman takip ettiğim güzel wallpapers sunan bi site vardı geçenlerde girdiğimde virüs uyarısı aldım siteden böle şeyler olabiliyo bi şekilde zararlı bulaşmıs siteye AV kullanmasaydım bilgisayarım belki çok büyük tehliyedeydi şu an çok güvendiğim bi siteydi yıllardır girip cıkıyodum.. Yani bana göre AV programı şart her kullanıcıya..

• quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

quote:

Orjinalden alıntı: muzo86

şimdilik bende avira kullanıyorum makinayı kasmıyor deneyelim bakalım yalnız ben free olan personal sürümünü kullanıyorum

free neden kullanıyorsun anlamadım premium yada sec suite kullan 1. sayfada bahsedilimiş keyler için

evet o linklere girdim ve üye oldum ancak verdiği key 1 aylık çıktı. uzun süreli key alamdım yani
  • 6 aylık key kampanyası bitti bildiğim kadarıyla su anda 1 aylık veriliyo 1 ay dolduktan sonra tekrar key alırsın 1 ay daha sorun olmaz
  • Lütfen beni de ekle.Avira tutkunu olmaya yeni başladım..
  • Hoşgeldiniz arkadaşlar hepinizi ekledim.

Nihat kardeş sende hoşgeldin. Listenin en başına ekledim. Ve hoşgörüne sığnarak Key konusunu yayınladım. Umarım sorun yoktur.
  • Vay be.Onursal üye oldun Nihat
    Ülen biz Avira için 1 yıldır forumda yapmadığımızı bırakmadık.Kampanya başlığı açtık üst konu yaptırdık.Bırakıyorum Avira yı
  • Malware Binaries'e Karşı En Etkili Antivirus Yazılımları Testi

Rank Detects Missed Missed Log
    1st 96% 157 AntiVir_Missed_MD5s
    2nd 94% 236 AVG_Missed_MD5s
    3rd 93% 253 Ikarus_Missed_MD5s
    4th 93% 280 BitDefender_Missed_MD5s
    5th 91% 362 Avast_Missed_MD5]

Devamı için :http://mtc.sri.com/live_data/av_rankings/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 27 Kasım 2008; 21:21:34 >
  • @muzo86
    İmzamdaki linki takip ederek Avira ve diğer yazılımların güncel kampanyalarına ulaşabilirsin.3 aylık keyler var Avira için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

Vay be.Onursal üye oldun Nihat
    Ülen biz Avira için 1 yıldır forumda yapmadığımızı bırakmadık.Kampanya başlığı açtık üst konu yaptırdık.Bırakıyorum Avira yı

Ayıp ettin. Sende onursal üyesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 28 Kasım 2008; 0:42:59 >

• Şaka olsun diye söylemiştim.Bu tür alınganlıkları yapacak yaşı geçtim malesef trip te atamıyorum.
    Zaten 1 yıldır forumda Avira ve diğer güvenlik yazılımlarının kampanyalarını duyurmaktan ve test sonuçlarını vermekten tanımayan kalmadı sanırım.En sonunda zaten yönetimin isteği üzerine sabit başlık yaptık oradan devam ediyoruz.
    Yine de teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 28 Kasım 2008; 1:00:38 >
  • avira diğer antivirüs yazılımlarına fark attı.ben şuan kasper kullanıyorum nedeni sadece aviranın çıkaracağı içinde türkçe dil seçeneği olan sürümünü beklememir.bu arada BrooklynZU ya çok teşekkür ederim hem avira hakkında verdiği realist bilgilerdener dolayı.hemde yardımlarından dolayı
    (Hiç bir antivir firması babamızın değil fanatikliğin anlamı yok herkez en iyisini kullanmalı )...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ammocihe -- 28 Kasım 2008; 2:31:32 >
  • @mardinlicihan
    Rica ederim.
  • Arkadaşlar bende Avıra kullanıyorum benide ekleyebilirsiniz Yanlız şöyle bir durum var kampanyalı premium kayıt oldum ama başlangıçtaki key bir türlü kabul ettiremedim Açıklarsanız sevinirim
  • Klüpte açtınız he, süper

Ekle hocam ekle, Avira+Nod32
  • Ekledim arkadaşlar. Konumuz Güncel
  • @-ouzzz-

avira antivir ile tarama yaparken acayip sesler çıkıyor diyorlar sence bu sözlerin aslı astarı var mı?

bu arada @BrooklynZU

bence kısa süre sonra yönetici olma ihtimalin var :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nickimi değiştirdim

@-ouzzz-

avira antivir ile tarama yaparken acayip sesler çıkıyor diyorlar sence bu sözlerin aslı astarı var mı?

bu arada @BrooklynZU

bence kısa süre sonra yönetici olma ihtimalin var :)

Bence asılsız arkadaşım. Bende veya klüpte böyle bir sorunu olan kişiye rastlamadım.

Ayrıca eğer sende Avira kullanıyorsan ekleyebilirim.
  • yok ben eskiden panda kullanıyordum kaldırdım şimdi kaspersky kullanıyorum ama varlığı fazla hissedilmeyen bir antivirüs programı istiyordum,kaspersky'ı kaldırdım ve nod32 yükledim ama nod32'yi hemen kaldırıp tekrar kaspersky'i yükledim yani şu anda kaspersky kullanıyorum

Ama benim şöyle bi durumum var.

Laptop kullanıyorum ve vista yüklü,aslında bu alete xp yüklenmesi lazım ama driver sorunu yaşıyacağım için o işe cesaret edemiyorum bu yüzden vista'da takıldım kaldım.Vist yüklü olunca performans düşüyor birde üstüne antivirüs programı eklenince dahada kötü oluyor.

Benim istediğim şey fazla hissedilmeyen bir antivirüs programı.

Eğer avira türkçe ise ve fazla hissedilmiyorsa kullanmak isterim.

Avira'nın kampanyaları neler var

şimdiden teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.