Şimdi Ara

AVIRA GÜVENLİK KULÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
4
Favori
93.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekle beni de hocam avira antivir premium kullanıyorum hep
  • Galiba imza kurallarına uygun değil resim.

Ayrıca o ses kapanabiliniyor. Ayarlardan Scanner diye bir kısım olması lazımdı ve orda bir yerde "Acoustic Alert" yanındaki tiki kaldırıyordum.

Scanner değilse bile tüm ayar sekmelerine tek tek bakın , mutlaka bulacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 21 Kasım 2008; 17:50:44 >
  • Avira Antivir Güzelmi? Ben Nod32 Kullanıyorum ama hangisi daha iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx52 -- 21 Kasım 2008; 17:53:44 >
  • ekle benide
  • bende key arıyordum önceden aldığım 90 günlük key bitti bu iyi oldu saolasın
  • ekle ekle avira ya tam destek
  • ekle canım ekle.
    ev, iş, laptop avira free kurulu.
    (trojan için bkz. spybot)
  • Hem evde hem işyerimde kullanıyorum. Kaspersky nin bulamadığı virüsleri bulduğu bile oldu Ekleyebilirsiniz.
  • Herkes eklendi, hoşgeldiniz. İnanın ilgisizlikten kapatacaktım klübü. Girip yazdığınızı gördüm sevindim.

NOT: İmza Kurallara Uygundur. İmzayı koyanlara teşekkür ederim.
  • Yaz benide...
  • beni de ekle, avirasız olmaz
  • Gelecek yokmu
  • Benden size tavsiye bu Avira'ya fazla güvenmeyin. Bizzat kendim test ettim Kaspersky'la bunun yakalayamadığını Kaspersky havada götürüyordu.
  • hocam ekle
  • 2 yıldır avira kullanıyorum.
    Benide eklermisin hocam.
  • Hoşgeldiniz aßc MaMy.eXe satoyama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 22 Kasım 2008; 13:06:52 >
  • kanka benide yaz başka tanımam
  • 3 kişiydiniz ne zaman 20 oldunuz ya
  • @Far-Cry
    E ne var bunda birinin kaçırdığını diğeri yakalar.Açın test sonuçlarına bakın.2 tane virüsle test olmaz

@dephyr
    1.Onun için her testte 1.(av-comparatives ve av-test.org a göre ki bu siteleri bilmeyen yoktur.Varsa da bi google amcaya sorsun)
    2.O dediğin eskidendi.Artık okadar yanlış alarm vermiyor.
    3.Beni 1 yıldır bıktırmadı çünkü öyle bir durumla hiç karşılaşmıyorum
    4.Buna katılırım evet başarısız.
    5.Tam aksine Hepsiburada da kampanya ile Avira Premium 30 liraydı uzun süre boyunca ve şu an bile hala alınabilecek seviyede.Abarttığınız kadar pahalı değil.(şuan KIS 2009 ,70 Lira,Avira Security Suite 67 lira.KAV 55 Lira ,Avira Premium 47 lira.Yani atıyorsunuz hala)
    6.OZaman diğerleri de yavaş.Sadece kaspersky e bakarak kıyas yapmışsınız bu da fanatizm demektir.Yani değerlendirmelerinizin hepsi kaspersky e göre neredeyse.Objektif karşılaştırma yok.
    7.2009 da Türkçe dil seçeneği eklenecek.
    8.Avira da da keylogger koruması var.Sadece ayrı modül olarak gösterilmiyor.Yanlış bilgi vermeyin.
    9.Evet parental control yok.
    10.Bence gayet yeterli düzeyde konfigüre ediliyor.O sizin görüşünüz.Kullanım kolaylığı sağlanmış ayarlar minimum a düşürülerek.Kullanıcı dostu diyoruz bu tip yazılımlara.
    11.Evet hips yok.Olmak zorunda da değil.Kaspersky de hips var çünkü o olmadığında firewall u zayıf kalıyor.Firewall a destek çıkması için hips eklenmiştir.
    12.Hatalı sonuçları bu kadar fazla ise son zamanlardaki bütün VB100 testlerinde neden hala sertifika alıyor?
    13.Proaktif koruması nasıl yok.Menü olarak yok.Hala kaspersky ile karşılaştırıyorsunuz.Ozaman mühendisleri arayalım kaspersky e benzetsinler.Güldürmeyin.Proaktif korumada en yüksek koruma ve yakalama oranına sahip çünkü heuristic taraması çok kuvvetli.Hala yanlış bilgiler veriyorsunuz.Bence program hakkında bilginiz yok.Kaspersky nin tek olduğunu ıspatlama çabası içindesiniz.

Son 1 yıldır bütün uzman ve bağımsız test sonuçlarında Avira ve G-Data açık ara öndedir.Kaspersky ürünleri son testlerde düşüşe geçti ama Avira hep daha ileriye gidiiyor.Hatta beğenmediğiniz Avast ın son sürümü bile Kaspersky e hatta özellikle nod32 ye oldukça güzel şekilde kafa tutup geçiyor.Çünkü o beğenmediğiniz avast taki boot tarama özelliği neredeyse hiçbir antivirüs te mevcut değil.Avira ayrıca malware testinde de lider durumda.Bence kişisel yorumu kenara bırakıp biraz profesyonel ve bağımsız testlere göz atın.Yanlış iblgi vererek insanların aklını çelmeyin.

Yani uzun uzadıya yazdığınız yazı tamamen yanlış bilgilendirme içeriyor.O yok bu yok dediğiniz çoğu şey avira da mevcut.Avira forumlarını gezerken bir de özelliklerini derinlemesine inceleyin ve yanlış bilgi vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 22 Kasım 2008; 15:59:09 >

• Arkadaşım biz bu başlığı Avira'nın eksiklerini, kötü olduğunu anlatmak için açmadık. Avira'yı sevenler ve kullananlar için açtık. Bu başlığa başka firmaların propagandasını yapmak için gelmeyin lütfen.

Edit: Yazı için teşekkürler BrooklynZU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 22 Kasım 2008; 16:03:18 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.