Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018 (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.174
Cevap
47
Favori
318.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: John Wick

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Adam warlock olmayacak gotg3 de göreceğiz ilk

Ulan yapacağınız filmin

Adam Warlock yok, Silver Surfer yok, Mephisto yok, Dr Doom yok, Galactus, Eternity, Death vb cosmic karakterler de olmayacak, eee? Bu nasıl Infinity War?

Ulan her şeyi geçtim Adam Warlock nasıl olmaz, bütün planı yapan bu adam zaten. Diğerlerinin hiçbi işe yaradığı yok ki, Strange ve Thanos dışında hikayenin en önemli karakterlerinden kimse yok

Sizin ben yapacağınız işin ta

İyi de şu anlık o karakterlere ihtiyaç yok zaten Infinity Gauntlet hikayesi değil daha bu. Thanos önce taşları toplayacak Thanos Quest'te olduğu gibi ve Infinity serisinde olduğu gibi de dünyada bir savaş olacak. Eğer olur da Thanos tüm taşları toplarsa o zaman yukarıdaki isimlerin olması lazım çünkü bu 2 seride de yukarıdaki isimler yoktu.

2 seride de yoktu derken? Infinity Gauntlet'da zaten var, Thanos Quest'i daha okumadım okurum bugün. Bu isimlerin olmadığı ikinci seri ne?

Edit: Seriden kastın issue mu?

Thanos Quest'in yanında Infinity'yi(IG değil) kast ettim 2. seri olarak.

Serinin adı sadece "Infinity" mi? Infinity Gauntlet ve Infinity War'dan ayrı olarak?

Sadece Infinity. Thanos ve Black Order dünyaya geliyor özetle. IG'de hatırladığım kadarıyla savaş dünyada olmuyor Thanos taşları toplayınca herkes Thanos'a gidiyordu sanırım okuyalı baya olmuştu çok hatırlamıyorum. Avengers 4 için IG uyarlanabilir ama şu anlık o karakterler şart değil onlar olsa zaten Thanos bu filmde direkt biter.

Hangi yılda çıkartılmış? Sadece Infinity diye aratınca milyar tane sonuç çıkıyo, tarihini falan bulabilirsen söylesene

Edit: Evet IG'de evrenin bi ucuna gidiyolar, Thanos'un mekânını basıyolar

O karakterler şart değil derken ne dediğini anlayamadım? Nasıl o karakterler şart olmuyo?
    Tüm hikaye ilk mesajımda yazdığım karakterler üzerinden yürüyo, BAŞ KARAKTERLER bunlar. Diğer karakterler aşırı pasif, çer çöp. Gidip ölüyolar başka bi halta yaramıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 22 Şubat 2018; 20:12:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ulan yapacağınız filmin

Adam Warlock yok, Silver Surfer yok, Mephisto yok, Dr Doom yok, Galactus, Eternity, Death vb cosmic karakterler de olmayacak, eee? Bu nasıl Infinity War?

Ulan her şeyi geçtim Adam Warlock nasıl olmaz, bütün planı yapan bu adam zaten. Diğerlerinin hiçbi işe yaradığı yok ki, Strange ve Thanos dışında hikayenin en önemli karakterlerinden kimse yok

İyi de şu anlık o karakterlere ihtiyaç yok zaten Infinity Gauntlet hikayesi değil daha bu. Thanos önce taşları toplayacak Thanos Quest'te olduğu gibi ve Infinity serisinde olduğu gibi de dünyada bir savaş olacak. Eğer olur da Thanos tüm taşları toplarsa o zaman yukarıdaki isimlerin olması lazım çünkü bu 2 seride de yukarıdaki isimler yoktu.

2 seride de yoktu derken? Infinity Gauntlet'da zaten var, Thanos Quest'i daha okumadım okurum bugün. Bu isimlerin olmadığı ikinci seri ne?

Serinin adı sadece "Infinity" mi? Infinity Gauntlet ve Infinity War'dan ayrı olarak?

Sadece Infinity. Thanos ve Black Order dünyaya geliyor özetle. IG'de hatırladığım kadarıyla savaş dünyada olmuyor Thanos taşları toplayınca herkes Thanos'a gidiyordu sanırım okuyalı baya olmuştu çok hatırlamıyorum. Avengers 4 için IG uyarlanabilir ama şu anlık o karakterler şart değil onlar olsa zaten Thanos bu filmde direkt biter.

Hangi yılda çıkartılmış? Sadece Infinity diye aratınca milyar tane sonuç çıkıyo, tarihini falan bulabilirsen söylesene

O karakterler şart değil derken ne dediğini anlayamadım? Nasıl o karakterler şart olmuyo?
    Tüm hikaye ilk mesajımda yazdığım karakterler üzerinden yürüyo, BAŞ KARAKTERLER bunlar. Diğer karakterler aşırı pasif, çer çöp. Gidip ölüyolar başka bi halta yaramıyolar.

2013-2014 arası çıkmış Hickman yazmıştı.

Thanos bu filmde taşları toplayacak filmin başında taşlara sahip olmayacak. IG'nin hikayesinde Thanos tüm taşlara sahipti ama filme bakarsak anca sonunda hepsini toplamış olur o yüzden o OP karakterler bu filmde gereksiz. O karakterler IG hikayesinin baş karakterleri ama Infinity'de hiçbiri yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ulan yapacağınız filmin

2013-2014 arası çıkmış Hickman yazmıştı.

Thanos bu filmde taşları toplayacak filmin başında taşlara sahip olmayacak. IG'nin hikayesinde Thanos tüm taşlara sahipti ama filme bakarsak anca sonunda hepsini toplamış olur o yüzden o OP karakterler bu filmde gereksiz. O karakterler IG hikayesinin baş karakterleri ama Infinity'de hiçbiri yok.

Infinity War part 2'de tüm taşları toplayabilirse ki comic storyline'ına göre toplayacak, işte o zaman tüm OPların filmde olması lazım.

bu arada comic hakkında pm atıyorum bi baksana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 22 Şubat 2018; 21:30:39 >

• Film 2 part mı olacak? Konuya hakim değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ruh taşı olmadan Adam Warlock, Adam Warlock olmadan da Infinity War hikayesi çok eğreti duruyor benim gözümde. Umarım düşündüğüm gibi çıkar

• Valla yavaş yavaş kokmaya başladım, film "hatta 2 film için de " dünyada geçecek diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Hocam bir dus alin gecer kokmaniz

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Hocam bir dus alin gecer kokmaniz

Ben de diyorum ne diyor bu arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Valla yavaş yavaş kokmaya başladım, film "hatta 2 film için de " dünyada geçecek diye.

Ya nerede geçecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

quote:

Valla yavaş yavaş kokmaya başladım, film "hatta 2 film için de " dünyada geçecek diye.

Ya nerede geçecek?

Kaç tane kozmik karakter olacak bu filmlerde.Eee büyük savaşın dünyada geçmesi biraz saçma geliyor bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LannisTargaryen

quote:

Ya nerede geçecek?

Kaç tane kozmik karakter olacak bu filmlerde.Eee büyük savaşın dünyada geçmesi biraz saçma geliyor bana.

Aslında son fragmanda böyle bir şey vardı.belki sürprizler görebiliriz.

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

• Messi sana birşey sorcam, sen 1-1.5 sene öncesine kadar bu kadar paylaşım yapmıyodun :)
    Noldu birden sana ? Hergün bir konuya yorum atıyosun, vahiy falan mı geldi :D
  • fragman ne zaman hocam onu soyleyin hele

• https://youtu.be/oha_ZGkSHFw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Kalitesi tartışılır belki ama müthiş gişe yapıyorlar.

Batman serisinde bazı entellerin çok eleştirdiği Nolan serisini çıkart 1 milyarı zor buluyor hasılat..

Bu arada hızlı ve öfkeli serisi en çok kar eden seri muhtemelen..

• O kadar gişe yapmasının en büyük nedeni çocuk izleyicinin aşırı olması bence, Yüzüklerin efendisi(Hobbit tam bir fiyaskodur), Karayip korsanları, Yıldız savaşları ve James bond'la karşılaştırmak yanlış olur bence Potter'da eklenebilir bu listeye diğerleri daha çok çocukların ilgi gösterdiği filmler bence gişedeki başarının en büyük nedeni bu bana göre.
  • Bugün bir arkadaşım sordu bana cevap verebilecek var mı?

Tony Stark Iron Man 3'te Iron Man olmayı bırakıyorum falan ayağı yapmış mıydı? Yaptıysa neden Age of ultron'un girişinde direk kovalamaca başlıyor?
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Hayır yapmadı.
    Hatta 1. filmin sonundaki gibi "I am Iron Man" ile bitirdi.
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Ama kendi canavarlarimizi kendimiz yapariz vs dedi sonra butun zirhlari yok etti milletin oyle sanmasi normal bence

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.