Şimdi Ara

Avengers: Infinity War l 27.04.2018

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
6.180
Cevap
52
Favori
303.820
Tıklama
Giriş
    478 Mesaj
    Yeni fragman tahminen ne zaman gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu fragman daha iyi olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: CaptainErturan

https://youtu.be/sG6uekF1xpo

Cok iyi olmus ya

|
    |
    Furiosa

quote:

|
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    807 Mesaj
    quote:

Muazzam ya
    |
    |

Filmde Mephisto ve Adam Warlock olacak mı acaba ? Olmazsa baya baya orijinal hikayeyi değiştirmiş olacaklar. Hadi diyelim AW var bu sefer de kimse bu karakteri tanımadığı için malum yere konan kelebek gibi olacak filmde.

2:50 ' deki Disney taşları çok iyi ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Furiosa

Adam warlock olmayacak gotg3 de göreceğiz ilk
    |
    |
    Wally-West kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    628 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Yogun elestiriler uzerine thanosa zirh eklemisler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1394 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Ulan yapacağınız filmin

Adam Warlock yok, Silver Surfer yok, Mephisto yok, Dr Doom yok, Galactus, Eternity, Death vb cosmic karakterler de olmayacak, eee? Bu nasıl Infinity War?

Ulan her şeyi geçtim Adam Warlock nasıl olmaz, bütün planı yapan bu adam zaten. Diğerlerinin hiçbi işe yaradığı yok ki, Strange ve Thanos dışında hikayenin en önemli karakterlerinden kimse yok

Sizin ben yapacağınız işin ta

• Binbaşı
    1394 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Adam Warlock konusunda bir şey diyemem ama onun haricinde saydığınız karakterler Marvel evreninde değil zaten. Hakları şu an Fox'ta. Disney satın alma konusunda Fox ile anlaşmış olabilir ama henüz ortada sonuçlanan bir anlaşma olmadığı için malesef henüz kullanamayacaklar. 2020 sonrasında ancak görebiliriz.

O zaman ben Fox'un da ta a
    |
    |

|
    |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
    System.out.print("Beşiktaş JK");
  • Yarbay
    2935 Mesaj
    Beyler black panther'dan yeni çıktım.Bu avengers fragmanı aklıma geldi. wakanda topraklarında geçen savaş sahnelerinin anlamı ne?Thanos vibranium metalini mi istiyor?

Wakanda'da son bir taş var. Galiba onu için geliyor.

|
    |
    K.can.tas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

Wakanda'da son bir taş var. Galiba onu için geliyor.

Black Panther'da görmedik Soul Stone'u fakat Infinity War'da, Wakanda'da çıkarsa artık bayar. Neredeyse bütün taşlar dünyada oluyor anasını satayım ki bunlarda Infinity Stones yani. Sözde evreni genişletiyorlardı. Umarım farklı bir yerde karşımıza çıkar.
    Intel Core i7 7700K 4.2GHz / MSI GeForce GTX1080 Ti Gaming X / GSKILL 16GB RipjawsV DDR4 3200MHz / MSI Z270 GAMING M5 DDR4 3866MHz / Samsung 970 PRO NVMe M.2 512GB / Cooler Master MasterCase H500P / Corsair Hydro H115i / Corsair RM1000x 1000W 80 Plus GOLD / SAMSUNG 28" LU28E590DS /UF 1 MS ULTRA HD 4K GAMING MONITOR / Thermaltake TT eSPORTS Shock One / Razer Sabertooth Elite / Logitech Z-506 5 1 75W Speaker / Thermaltake Tt eSPORTS Theron / Thermaltake Tt eSPORTS Challenger / Razer Goliathus Speed Cosmic Medium
    MSI GE72VR Apache Pro / iPhone X 64 GB / SONY PS4 Pro 1 TB
  • Binbaşı
    1587 Mesaj

Ruh taşı Guardians of the Galaxy vol.2 filminde Adam Warlock'un kapsülünün üstünde değil miydi ya. Neden bu kadar tartışılıyor hala ben mi yanılıyorum yoksa çözemedim

|
    |
    UberkS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

benim teorim
    Black Panther de Kauer mi ne yüzyıllardır kazıyorlar daha yüzeyine bile ulaşamadılar tarzında bir şey demişti oradan yola çıkıp o meteorun içinde çıkabilir diye düşünüyorum o orduyla wakanda'ya sadece vibranyum için saldırması mantıklı gelmiyor bana açıkçası.
    |
    |
    K.can.tas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: John Wick

quote:

Ulan yapacağınız filmin

Adam Warlock yok, Silver Surfer yok, Mephisto yok, Dr Doom yok, Galactus, Eternity, Death vb cosmic karakterler de olmayacak, eee? Bu nasıl Infinity War?

Ulan her şeyi geçtim Adam Warlock nasıl olmaz, bütün planı yapan bu adam zaten. Diğerlerinin hiçbi işe yaradığı yok ki, Strange ve Thanos dışında hikayenin en önemli karakterlerinden kimse yok

İyi de şu anlık o karakterlere ihtiyaç yok zaten Infinity Gauntlet hikayesi değil daha bu. Thanos önce taşları toplayacak Thanos Quest'te olduğu gibi ve Infinity serisinde olduğu gibi de dünyada bir savaş olacak. Eğer olur da Thanos tüm taşları toplarsa o zaman yukarıdaki isimlerin olması lazım çünkü bu 2 seride de yukarıdaki isimler yoktu.

• Binbaşı
    1394 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: John Wick

quote:

Ulan yapacağınız filmin

İyi de şu anlık o karakterlere ihtiyaç yok zaten Infinity Gauntlet hikayesi değil daha bu. Thanos önce taşları toplayacak Thanos Quest'te olduğu gibi ve Infinity serisinde olduğu gibi de dünyada bir savaş olacak. Eğer olur da Thanos tüm taşları toplarsa o zaman yukarıdaki isimlerin olması lazım çünkü bu 2 seride de yukarıdaki isimler yoktu.

2 seride de yoktu derken? Infinity Gauntlet'da zaten var, Thanos Quest'i daha okumadım okurum bugün. Bu isimlerin olmadığı ikinci seri ne?

Edit: Seriden kastın issue mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E184FE49 -- 22 Şubat 2018; 18:22:35 >

Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.