Şimdi Ara

Aveada internet ücretsiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet Yapılandırma ayarlarını paylaşırsanız; sonuca daha çabuk gidilir. Opera varsayılan yapıandırma ayarlarını kullanır.
  • Yazdım ya yapılandırma : avea internet . Genelde sonuca vardığım teller nokia operalı olanlar. Sıfır tl ile zorlarsaniz başarılı olma ihtimali yüksek . En azından denemeye değer .
  • O şekil değil ip adresleri varsa proxy ve dns adresleri. Bağlantı türü bağlantı şifresi ile beraber. Telefonun ayarlar bölümünde internet ayarlarında vardır.
  • Avea mb basina 5krs kesiyor bizzat deniyirum
  • deneyenler bilgi versin xD
    K750i opera mini 4.5 var
  • evet baglanti ayarlari paylasilsin
  • Konuyu açan benim ben sadece yapılandırma ayarlarından avea interneti seçtim o şekilde 4 aydır giriyorum . Bir kez telefonumu kaybettim . Yine aynı telden aldım ve yeni hat aldım . Aynı şekilde giriyor .. Bütün attığım cevaplara bakarsanız detayları öğrenirsiniz.
  • Bugün sabah 4gb lık 3g paketime baktım 30 mb kullanım hakkınız kaldı diyordu.Sabahtan beri bağlanıyorum yaklaşık 180 mb veri kullandım hala daha internete bağlanabiliyorum paketimin süresi bitmedi.Bir alakası var mı acaba arkadaşlar?
  • Al ışte girdiğini söyleyen benim dışımda ikinci kişi . Sende de oluyor bedava internet kardeş . Normalde bende yapıyordum haftalık mb ama bitince tık diye kesiyorlardı . Iyi sende bizim tayfa gibi beleşe takıl :).
  • Ben bilgisayardan bağlanıyorum ama ne farkı var pekde bilmiyorum tek bildiğim 30 mb da takıldı normalde her saat kullanım tutarım güncelleniyordu 200 mb çektim şuana dek hala giriyorum maşaallah
  • Birde teli pcye bağlayıp pcden mi girdin.
  • Yok hp minibook tan giriyorum 2 haftadır 4GB lık paketiim vardı ama 30.12 MB lık kullanımım kalmıştı dün kapattığımda şimdi hala bakıyorum aynı. Sabah bağlandım 80 MB gitmişti şimdi bakıyorum 158 MB da şimdi var hala devam ediyor
  • Hala 30 mb ım kalmış gösteriyor saat 2 de bitiş olması lazım maşaallah devam ediyor:) 162 MB şuanda ekran kullandıgım tutar son 5 saattir
  • Dostum birde ben girebilsem o şekilde keşke . Bende pc suite ile teli pcye bağlayıp 3g hızında giriyordum ama bedava girdim gireli bu şekilde bağlantı kuramıyorum . Tabi pcyi yaktım o yüzden zorlamaya fırsat bulamadım . O yüzdendir ki ful mobilden netdeym :).
  • bluetooth cihazınız varsa bu şekilde de telefonun modemini kullanarak pc den nete bağlanabilirsiniz.
  • Aynısı benim arkadaşımdada olmuştu 1 kontürü kala internete giriyordu bi daha hiç çıkmıyordu netide kesilmiyordu.1 saat falan takılıyordu ve çıktığında 0 kontürü kalıyordu
  • Bende operaminide avea internet kullaniyorum
  • Arkadaşlar sanırım bu olay doğru :)
    bugün telefonuma "cep anahtarlı işcep"i indirmem gerekiyordu. yaklaşık 206 kb boyutu. internet paketi almaya değmez dedim gitse gitse 1 TL gitsin dedim indirirken :)

Neyse telefonuma avea internet ayarlarını kurdum. sonra dosyayı indirdim. işcep i indirdim. 206 kb sadece dosya için kullandım birde aktivasyon falan için baya kullandım. ama ne kontor gitti ne de başka birşey xD

ayarları da yaptığım sayfayı ekliyorum xD

http://forum.donanimhaber.com/m_17038129/tm.htm

denemek bedava.

Unutmayın ki riske girmeden kazanılmaz xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321
    Arkadaşlar sanırım bu olay doğru :)
    bugün telefonuma "cep anahtarlı işcep"i indirmem gerekiyordu. yaklaşık 206 kb boyutu. internet paketi almaya değmez dedim gitse gitse 1 TL gitsin dedim indirirken :)

Neyse telefonuma avea internet ayarlarını kurdum. sonra dosyayı indirdim. işcep i indirdim. 206 kb sadece dosya için kullandım birde aktivasyon falan için baya kullandım. ama ne kontor gitti ne de başka birşey xD

ayarları da yaptığım sayfayı ekliyorum xD

http://forum.donanimhaber.com/m_17038129/tm.htm

denemek bedava.

Unutmayın ki riske girmeden kazanılmaz xD

İscep indirmek zaten tüm operatörlerde bedava.

• SeTha bende onun belli bir tarihe kadar bedava olduğunu biliyordum ve o tarih geçti sanırım. mart ayı sonuna kadardı sanırım :) gene de haklı olabilirsin ama dediğini kanıtlayan bir sayfa adresi verebilirsen bizi mutlu edersin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.