Şimdi Ara

Aveada internet ücretsiz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ücretsiz net bana denk gelmedi, paketin bittiği ilk dakikadan itibaren kredim azalmış =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321
    SeTha bende onun belli bir tarihe kadar bedava olduğunu biliyordum ve o tarih geçti sanırım. mart ayı sonuna kadardı sanırım :) gene de haklı olabilirsin ama dediğini kanıtlayan bir sayfa adresi verebilirsen bizi mutlu edersin.

İlk cümleyi okursan ;) Ustelik sadece yükleme değil, bağlantı da ücretsiz.

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Interaktif_Bankacilik/IsCep/Genel_Ozellikler-221-127.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.R.E.S. -- 10 Mayıs 2010; 23:48:11 >

• saol dostum gerşçekten öyleymiş :) süper bir olay. işbankasını kullandığım için kendimi ayrıcaklı hissediyorum. ama avea interneti deneyeceğim bakalım yakın bir zamanda
  • Deneyn birşey kaybetmezsiniz en kötü ihtimalle birkaç tl gider ama başarılı olursanız kayıtsız şartsız internete girmiş olursunuz.
  • ben aveanın 100mb net paketi aldım ilk ay ücretsiz olarak fakat daha önce nodata programı ile gprsimi kapatmıştım .şimdi etkin hale getirdim ama bi türlü intenete bağlanamıyorum .bu konuda bi bilginiz varmı ??
  • bi bana denk gelmez şöyle şeyler ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasemenn

ben aveanın 100mb net paketi aldım ilk ay ücretsiz olarak fakat daha önce nodata programı ile gprsimi kapatmıştım .şimdi etkin hale getirdim ama bi türlü intenete bağlanamıyorum .bu konuda bi bilginiz varmı ??

NoData'da Avea IE 'enable' olacak, Ayarlardan da Avea Internet yapılı olacak.
  • 1 kere daha sms yapıyım param kalmasın öyle deneyeceğim
  • Aynı olay benim arkadaşımdada var oda bedava giriyor.

Bende bugün opera mini 4 ile dendim 40 kuruş gitti.
    Birde opera mini 5 ile denedim hiç gitmedi.(katlayan tarifenin verdiği hediyeler var belki ondan düşmüştür.Ama opera 4 ile denediğimde hediyeden düşmemişti.)
  • aynı şey bende de var. ben başta facebook giriyordum bu ücretsizdi daha sonra başka sitelere falan girdim bakıyorum 0.25 hala.sabahtan akşama kadar girdim bana mısın demedi :)
    bedavayken girelim bence :)
  • Benim ev arkadaşımda bedava giriyor internete yaklaşık bi haftadadır. Belki öncesi vardır ama yeni keşfettik
  • Bugün 3 kişide denedik 3ümüzde de paralı girdi.
  • 26 mayıs itibari ile bende ve arkadaşlarda bedava olayı bitti arkadaşlar . artık girmiyor bilgilerinize. galiba avea caktı kacak girdigimizi artık düzeltti sorun nerede ise...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Leopard
    26 mayıs itibari ile bende ve arkadaşlarda bedava olayı bitti arkadaşlar . artık girmiyor bilgilerinize. galiba avea caktı kacak girdigimizi artık düzeltti sorun nerede ise...

herkes vodafone cep net'e
  • Avea yeni hat aldım mesaj geldi 60 gün bedava 5 MB internet hattınıza tanımlandı diye.

5 MB değildi ama.2 gün boyunca 200 MB aşmışımdır bilgisayar ile.Şimdi bitti. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnsTz -- 29 Mayıs 2010; 14:34:33 >
  • Evet arkadaşlar aveadan Turkcell ayarlarıyla giriliyor Fakat her telde değil ...

ilk keşfettiğimde Bir çok model de denedim şunu anladım Direk olarak ip adresi girilen telefonlarda oluyor. Proxy ile bağlananlarda malesef olmuyor.

Denediğim Telefonlar :
    3510i = Çalıştı
    3120 = Çalıştı
    6100 = Çalıştı
    Çinmalı N97i = Çalıştı
    Çinmalı X6 = Çalıştı

Nokia 6600 = Çalışmadı
    Gigabyte i300 = Çalışmadı
    Samsung E250 = Çalışmadı

Sonuç şu ki eski model telefonlarda ve çin üretimi telefonlarda çalışıyor sadece oda bu telefonların direk ip adresi girişi olduğu için...
  • quote:

26 mayıs itibari ile bende ve arkadaşlarda bedava olayı bitti arkadaşlar . artık girmiyor bilgilerinize. galiba avea caktı kacak girdigimizi artık düzeltti sorun nerede ise...

bir kere de ben faydalandıktan sonra kapansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

herkes vodafone cep net'e

bitmedi hala kullanıyorum ben bir sorun yok :)
  • Dostum Bitmedi demişsin ayarları yazarmısın nokia 3120c ile giriyordum bende, zaten konuyu ben actım. Ama bende ve diger arkadaslarımda artık girmiyor. Ayarları iletirsen sevinirim...
  • En iyisi kontörü sıfırlayıp girmek arkadaş 1 aydır sömürüyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.