Şimdi Ara

AVEA 'yı şikayet edelim!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IPHONE kampanyası ile ilgili yaşanan stok sıkıntısı, cihazın geleceginden bı haber tutumları vs yüzünden rekabet kuruluna şikayet etmeliyiz bence.

Cihaz yok, cevap veremiyorlar ama reklamlarını yapıyorlar.Bu durum rekabet kurallarına aykırı.Artik nereye şikayet etmek gerekiyor sa topluca şikayet edelim.Bir çözüm olur düşüncesindeyim, ne dersiniz?

Vermiyorlarsa açık açık söylemeleri ve reklamları kaldırmaları gerekir..En azından süre vermeli Avea....

• Kurumsal iletişim diye bişey var, yaparsın sitenden bi açıklama olur biter. Bunlar harbiden çok gayri ciddi ve rahat adamlar. Olmayan cihaz için kampanya düzenlemek banker bakoyu ve akşam gazetesinin kuponla tv kampanyasını hatırlattı bana. Avea ile ilgili tüm şikayet dilekçelerinin altına ISLAK imzamı atarım. Gıcığım adamlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medunax -- 11 Ocak 2012; 22:24:22 >
  • Yarın dilekçemi hazırlıyorum...Böyle olmaz!
  • Biraz önce rekabet kurumuna web üzerinden şikayet ettim.

Sizde şikayetinizi iletin hemen bence...
  • Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi
  • Sikayetiniz yersiz bence. Sonucta sizden bunun karsiliginda ucret alinmadi. Cihazi su zamanda vericem diye tahhutte yok.

Beklemekten baska careniz yok.
  • Ama reklam yapılıyor, cihazı satıyoruz diyor.Ancak ortada verilen cihaz yok! Hikayeden 3-5 tane cihaz sür piyasaya ondan sonra stok yok de beklet milleti!
    kandırmaca degil de nedir bu? Daha Hic cihaz gitmeyen bayiler bile var! Nasil kampanya bu? Stok yoksa reklamını yapamazsın rekabet kurallarına aykırı bu durum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.