Şimdi Ara

Paycell'i daha başka nereye şikayet edebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, kartımdan paycell hesabıma para çekerken karta bloke atmış paycell. Aradım talep aldık dediler, internetten yorumları okudum 20 gün süren mi dersiniz 1 ay süren mi dersiniz zilyon tane. Paycel ile yazıştım ne yaparsanız yapın konu talebiniz açıldı başka şekilde işleme alınmayacak dediler bide kendine güvenerek.

Şikayetvar'a yazdım,

Twitter da yazdım,

Mail attım,

Aradım,

Google playden 1 yıldız verip talep numaramı ilettim.

Çözülmedi. Nasıl nereye şikayet edebilirim bunları?

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• Önemli değil, umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür Bu elektronik para kuruluşları için hakem heyeti de yeni çıktı, birkaç aydır var. Forumda linkini paylaşmışlardı ama kullanan olmadı sanırım. Başvurursanız geri dönüş aldığınız zaman paylaşabilirseniz sevinirim, forumdaki diğer kullanıcılara da yol göstermiş olur
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum çözüleceğini, çünkü hakem heyeti başvuru için 20 gün sonrasını işaret edip başvuruyu almıyor. İyide zaten paycell 22 de iade ediyor. Bunların hepsi anlaşmış. Tek dertleri paramıza çökmek

• Aynı sorun bende de var konuyu öne çıkarabilir miyiz? Benim 2000 TL paramı paycellden çekme talimatı verdim hesabıma. Para hesaptan düştü ancak banka hesabıma gecmedi. Gunlerdir ilgilendiklerini söylüyorlar. Her yere yazdım. Ancak ortada yapılan birşey yok. Resmen paramıza çoktuler. Ne gerekiyorsa yapalim lütfen konuyu öne çıkaralım. Ciddi bir sorun söz konusu.
  • tahirersan T kullanıcısına yanıt
    Benim 22 subatta yaptigim havale yok ortada. Paycell de işlem başarılı yazıyor. Bankada para yok. Zaten çağrı bile bizden para çıkışı olmamış dedi. Ama 22-23 subatta sistemlerinde arıza olmuş. İncelenecekmişte, bitince yatıracaklarmış. Tüm her yere yazdım bende, hatta o hakem heyetine de sikayet formunu da doldurdum. Ama hala bir ses yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykanarya -- 24 Nisan 2022; 17:25:11 >
  • Paycell hesabına havale ile para gönderdim. Açıklama kısmına telefon numarasını falan yazdım. 5 gün oldu. Paycell e para falan geçmedi. Dekont ile paycelle yazdım hiçbir sey yapmıyorlar sadece inceliyoruz diyorlar.
    Paycelle para yüklerken dikkatli olun. Sistemlerinde bariz sıkıntı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.