Şimdi Ara

Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
22
Favori
30.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen benim merak ettiğim konu da bu. Mesela Avea İn Touch Grup 3(prime mini) tarifesiyele ayda 11 tl ye geliyor
  • Demin aveadan arkadas geldi a180 mercedes avea prime arabasiyla , bilgilerimi aldi ve gitti bakalim hayirli olsun artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaslar simdi prime tarifesini indirimli aliyoruz ya bu telefoblari sitesinde yazan fiyat farklariyla alabiliyor muyuz net bilgisi olan var mi prime mini grup 3 diye geciyor mesela note 3 24 ay 69 tl fatkla yada in touch 3 11 tl fatkla dogrumudur lutfen yardim edin

• yanıyor gerçektende aveamı bana uzak olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

Arkdaslar simdi prime tarifesini indirimli aliyoruz ya bu telefoblari sitesinde yazan fiyat farklariyla alabiliyor muyuz net bilgisi olan var mi prime mini grup 3 diye geciyor mesela note 3 24 ay 69 tl fatkla yada in touch 3 11 tl fatkla dogrumudur lutfen yardim edin

Bu başlığın ilk mesajındaki linke bakarsanız Note 3 için 24 ay boyunca tarifeye ek ödeme miktarı 94 lira görünüyor.
    Benim anladığım kadarıyla bu tarifeyi indirimli sundukları için cihaz ücretleri artmış.
    Yani söylediğiniz fiyata alınamıyor.

• Ayrıca o sitede sadece 7-8 cihaz var. Her cihaz alınamıyor olabilir.

• Aveadan uzak durmak lazım. Kamu mega tarifem vardı 2 ay faturamı ödemediğim için bu ay hattı iptal etmişler 102 lirada fatura çıkarmışlar :) Bu da bana ders oldu avea pişmanlıktır!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpedo

Aveadan uzak durmak lazım. Kamu mega tarifem vardı 2 ay faturamı ödemediğim için bu ay hattı iptal etmişler 102 lirada fatura çıkarmışlar :) Bu da bana ders oldu avea pişmanlıktır!!!

turkcelde 1 ayda iptal olurdu gsm operatolerinin hepsi pismanlıktır o vakit
  • quote:

Aveadan uzak durmak lazım. Kamu mega tarifem vardı 2 ay faturamı ödemediğim için bu ay hattı iptal etmişler 102 lirada fatura çıkarmışlar :) Bu da bana ders oldu avea pişmanlıktır!!!

Avea'da Alpedo pişmanlık diyordur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpedo A kullanıcısına yanıt
    fatura ödemediginde şirketin ne yapmasini beklerdiniz

• @seyffullah

vodafone da bu tür şeyler yaşadım. 2 ay fatura ödenmedi diye hattım iptal olmadı. taahhüt bozulup tüm masraflar (Ödenmemiş 2 Aylık faturalarım hariç ) 100 tl fatura bana yıkılmadı.işte bu zihniyet farkı.Bugün bana yarın size nedir bu avea savunuculuğu onu anlamadım ?

@BilimveEdebiyat

Avea bundan sonra bana bırak bir şey demeyi ıslık bile çalamaz :)

@Mnr980

Beklentilerimi ve farkı yukarıda belirttim.

diğer bir nokta "Avea pişmanlıktır" yazmam sizi ne kadar rahatsız etti. Yalan mı ? her sayfada şikayetini,isyanını belirten kişiler pişman değilde nedir ? Siz memnunsanız nasıl ki memnun olduğunuzu belirte biliyorsanız bende pişman olduğumu yazmışım olay bu. Size dokunan bir durum yok ilginize...
  • quote:

@seyffullah

vodafone da bu tür şeyler yaşadım. 2 ay fatura ödenmedi diye hattım iptal olmadı. taahhüt bozulup tüm masraflar (Ödenmemiş 2 Aylık faturalarım hariç ) 100 tl fatura bana yıkılmadı.işte bu zihniyet farkı.Bugün bana yarın size nedir bu avea savunuculuğu onu anlamadım ?

@BilimveEdebiyat

Avea bundan sonra bana bırak bir şey demeyi ıslık bile çalamaz :)

@Mnr980

Beklentilerimi ve farkı yukarıda belirttim.

diğer bir nokta "Avea pişmanlıktır" yazmam sizi ne kadar rahatsız etti. Yalan mı ? her sayfada şikayetini,isyanını belirten kişiler pişman değilde nedir ? Siz memnunsanız nasıl ki memnun olduğunuzu belirte biliyorsanız bende pişman olduğumu yazmışım olay bu. Size dokunan bir durum yok ilginize...

Kusura bakmayın ama düşünce tarzınızı anlayamadım, iki ay fatura ödemedim kapatıldı diyorsunuz, bu şirketler hayır kurumu mu size bedava hizmet versin, tabiki kapatılır bundan doğal ne olabilir ki, bu aveaya mahsus birsey değil ki, ayrıca sözleşme imzaliyorsunuz en başta, söz verip tutmayan siz oluyorsunuz burda

• quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

quote:

Avea'da Alpedo pişmanlık diyordur

• Havataş kodu verebilecek var mi dostlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Kusura bakmayın ama düşünce tarzınızı anlayamadım, iki ay fatura ödemedim kapatıldı diyorsunuz, bu şirketler hayır kurumu mu size bedava hizmet versin, tabiki kapatılır bundan doğal ne olabilir ki, bu aveaya mahsus birsey değil ki, ayrıca sözleşme imzaliyorsunuz en başta, söz verip tutmayan siz oluyorsunuz burda

Kopyalayıp yapıştırıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lost.shoot

11 yillik avea kullanicisiyim halen sunu duymak garibime gidiyor( sehirde yasiyorsaniz avea kullanilir) avea cekmiyor diye bisey yok arkadasim oldugun noktada cekmiyor ise 10 adim yuru muhakkak cekicektir (sirketin sahibi gibi konustum ha )

çekmiyor arkadaşım, çekmiyor işte. kendi kullanımımıza mı inanalım yazdığına mı? şehir sınırlarını çıkıyorsun 3g'den eser kalmıyor, konuşmaya çalışsan kopuyor geri geliyor. bu dediklerim istanbul ve ankara için dahi geçerli olan şeyler. alt katlarda çekmiyor, metroya biniyorsun çekmiyor. kısacası çekmiyor. eğer adam gibi çekiyor olaydı zaten diğer operatörlerden ucuza sunmasına gerek kalmazdı. 2006'dan beri avea kullanıyordum, 3 ay önce turkcell'e geçtim, oldukça da memnunum.

• Dün aveadan temcilci geldi basvurumu aldı , bugun aveadan aradılar 60 günlük süre dolmadı diye 30 TL ödemeniz lazım dediler , bende düşüneyim o zaman dedim . 1 asaat sonra yeniden aradılar ve 30 TL nin gerek olmadığını söyledi aynı temsilci neden dedim siz daha önce başvurmuşsnuz filan falan dedi ben zaten numaram eski dedim gerek olmadığını biliyordum dedim filan falan vb , eski hat sahipleri dikkat edin yani . geçişim haftaya filan olur sanırım .

Birde yalıkavakta bazı bölgelerde aveanın internetin zorlandığını söyledim not aldı gelen temsilci ilgileneceğiz dediler , yani ne bilim prime olmak farklı bir şey gibi , fiyatta uygun umarım sorun çıkmaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Dün aveadan temcilci geldi basvurumu aldı , bugun aveadan aradılar 60 günlük süre dolmadı diye 30 TL ödemeniz lazım dediler , bende düşüneyim o zaman dedim . 1 asaat sonra yeniden aradılar ve 30 TL nin gerek olmadığını söyledi aynı temsilci neden dedim siz daha önce başvurmuşsnuz filan falan dedi ben zaten numaram eski dedim gerek olmadığını biliyordum dedim filan falan vb , eski hat sahipleri dikkat edin yani . geçişim haftaya filan olur sanırım .

Birde yalıkavakta bazı bölgelerde aveanın internetin zorlandığını söyledim not aldı gelen temsilci ilgileneceğiz dediler , yani ne bilim prime olmak farklı bir şey gibi , fiyatta uygun umarım sorun çıkmaz .

ilk paragrafı tercüme edecek biri var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Dün aveadan temcilci geldi basvurumu aldı , bugun aveadan aradılar 60 günlük süre dolmadı diye 30 TL ödemeniz lazım dediler , bende düşüneyim o zaman dedim . 1 asaat sonra yeniden aradılar ve 30 TL nin gerek olmadığını söyledi aynı temsilci neden dedim siz daha önce başvurmuşsnuz filan falan dedi ben zaten numaram eski dedim gerek olmadığını biliyordum dedim filan falan vb , eski hat sahipleri dikkat edin yani . geçişim haftaya filan olur sanırım .

ilk paragrafı tercüme edecek biri var mı

Ciddiysen tercüme edeyim? 2vin karaktere kadar 15 TL

• alemsinizzz hocalar yahu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.