Şimdi Ara

Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
22
Favori
30.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kişinin eski mesajlarına bakınca anlaşılıyor. Sanırım kısa süre önce başka firmaya geçmiş. Bu durumda belli bir süre geçmeden firma değiştirilemiyor. 30 lira cezası varmış. Ancak bir şekilde bu cezayı da ödemeden geri dönüş yapmış.
    Umarım bu açıklamalarıma da tercüman gerekmez. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır avea kullanıyordum. Bugün turkcell hazir karta geçtim. Köyde, yol üstünde, çalıştığım yerde çekimi sorunlu idi. H+internet bağlantısı olduğunu soyledigi anlarda bile çok yavaş. Bakalım turkcell nasıl olucak.

• Arkadaşlar bu tarifeye geçen varmı aranızda bi sorum olacak ?
  • An itibari ile gectim suan hersey gayet iyi inetrneti test ettim 5mbit lokasyon sirinevler / istanbul insallah okulumdada ceker bu sekilde yalniz sorgulama yaptigimda internet 6 gb diyor acaba 2 gb hediye mi ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

Havataş kodu verebilecek var mi dostlar

Kardes nereden aliniyor ve im havatas ile isim yok verebilrim size

• Turkcell, Vodafone ve AVEA kullandım. Memnuniyet sıralaması değil de memnuniyetimi yüz üzerinden puanlayacak olursam;

1. AVEA: 80
    2. Vodafone 75
    3. Turkcell 20.

Sıralama budur. Neden mi:
    Turkcell müşterinin aleyhine olan bir uygulamasının reklamını yapabilecek kadar yüzsüzdür. Konbara'yı hatırlarsınız, normalde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz birikmiş liralarınıza kota getirdi ve buna aylarca reklam yaptı. Heryerde çeker denir, doğru da. Evet çekiyor ama diğer operatörlerle ahım şahım bir fark yok. Cebinden parayı da çekiyor. Benim sıklıkla gittiğim kendi köyümde ve birçok yerde çekmediğini gördüm. Göz göre göre alenen kazıklanmaktansa bir saat telefonsuz yaşayabilirim sorun değil.

Vodafone- internetli bir tarifem vardı çok memnundum ama süresi bitince bana yeni bir teklif vermedi ve geçilebilecek mantıklı bir tarifesi yoktu. Fiyat ikiye hatta üçe katlanacaktı ben de AVEA'ya geçtim.

AVEA ile 2 yıldır 2gb adil kullanım hakkı olan sınırsız internet kullanıyorum. 2 gb dolarsa whatsapp'a, facebook'a, donanımhaber'e takılmaya devam edebiliyorum. Telefonumun android 4.3'den 4.4'e güncellemesini geçen hafta AVEA internetiyle yaptım. Şehir merkezinden biraz uzaklaşınca hızı yerlerde sürünüyor orası doğru.

Operatörler ne dostum ne de düşmanımdır. Hangisi bana daha uygun tarife sunarsa ona geçerim. AVEA babamın şirketi değil, şu anda faturalarım çok geldiği için Vodafone'a geçmeyi düşünüyordum ki bu başlığı gördüm.

• Pttcelden vodafone geçiş yapıldı.

Bugün itibariyle aveaya tekrar taşıma talebi yaptım. cezalı filan bi şekilde geçer umarım..

3 ay muhabbeti olur mu diye geçen hafta müşteri hizmetlerine sormuştum. sorunsuz gecersiniz demişlerdi. bakalım görcez

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Ne kadar data harcadınız play den mac izlerken

Geçen sezon izledim 1 maça 600mb düştü.
    Bu sezon rize maçının ilk yarısında 500mb düştü 2 yarısını seyredemedim..

• bu tarifeye aradaşı gecirebilirmiyim faturasız kullanıyor avea htc one m7 var sorun yasarmı bizim burda avea 7-8mb çekiyor sorun yok ve 37.5tl ödermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_06_14

Aynen benim merak ettiğim konu da bu. Mesela Avea İn Touch Grup 3(prime mini) tarifesiyele ayda 11 tl ye geliyor

Yukarida mesajimda belirrtim tarife sistem uzerinde cihaz kampanyalarinda 1. Grup olarak gozukuyor yani cihaz almak isterseniz 1. Gruptan aliyosunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

Havataş kodu verebilecek var mi dostlar

sözünün eri hayrına kod verecek var mıdır ?

HAVATAŞ kullanımlarınızda, ayda 5 kez ücretsiz havalimanı transfer hizmetinden yararlanın.

Kampanyadan yararlanmak için 7580'e PRIME HAVATAS yazıp göndermeniz ve gelen şifre ile cep telefon numaranızı ödeme noktasındaki ilgiliye iletmeniz yeterli.
  • Bu tarifeye geçiş için dün akşam başvuru yaptım. 3-5 gün içerisinde aktif olur denildi. Konuşma süresi olarak 1000 dk yeteceği için önce EŞSİZ TARİFE(1000dk+1000sms+2gb int= 24,5tl) düşünüyordum fakat beni bu tarifeye çeken İSPARK, CEPKASKO ve HAVATAŞ avantajları oldu.

Edit : Hata olmuş, düzeltildi @artun56 'ya teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yldz85 -- 21 Eylül 2014; 2:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldz85

Bu tarifeye geçiş için dün akşam başvuru yaptım. 3-5 gün içerisinde aktif olur denildi. Konuşma süresi olarak 1000 dk yeteceği için önce EŞSİZ TARİFE(1000dk+1000sms+4gb int= 24,5tl) düşünüyordum fakat beni bu tarifeye çeken İSPARK, CEPKASKO ve HAVATAŞ avantajları oldu.

Eşsiz tarifede bildiğim kadarıyla 4 değil 2 gb internet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen herkese 6 GB vermis super 6 GB

Bu tarife bedava

Egm ye gectim ;-( icim yaniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben avea yıkılan kullanıyordum zaten bugün aveaya gittim form doldurdu 30dk sonra prime miniye 1 yıl taahhütlü olarak geçtim ve başladı. 6gb internet paketi gözüküyor.
  • Avea acil turkcell platinum ve vodafone avantaj gibi Avea Prime uygulamasi cikarmalidir..

Hala sms ile kampanya katilimi nedir ya..

Yaparsın uygulama oradan katilim alirsin.

• Bursa da yasıyorum.işim tel ve net le ilgili.vodafondan memnunum bursa da Avea kullananlar tavsiye ederlerim Avea ya geçmeye.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acaba her ay mı 6 GB ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

Vodafone'un Mutlu Ailem kampanyası daha iyi.

Eğer ailenizde bir üye Vodafone faturalı bireysel abonesi ise, Red Extra tarifesi yani 4000 dk her yöne, 4000 sms ve 4GB internet ayda 42,5 TL'ye geliyor.

Ben Avea'ya karşı önyargılı değilim ve kullandım da, ama Turkcell ve Vodafone'a göre bina içinde ciddi çekme sıkıntısı olabiliyor. Uydurmuyorsam Avea'nın kullandığı GSM frekansından kaynaklanan bir durum. Bu tabi Avea dairede hiç çekmiyor demek değil, ama Avea ile merkezi yerde olsanız dahi eğer baz istasyonu ile aranızda birkaç bina varsa sinyal sorunu yaşayabilirsiniz, aklınızda olsun.

Hocam mesela benim babamın vodofone faturalı hattı var ben onu referans gösterip kendi adıma red extra alabiliyormuyum 42.5 liraya

• Öyle diye biliyorum ama islem yapmadan yine Vodafone dan onay alin bence

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.