Şimdi Ara

Avea Prime Mini Tarifesi Bombası 37,5 TL... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
481
Cevap
22
Favori
30.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur1155

Arkadaşlar şu anda vodafone faturasız kullanıyorum.Bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum lakin hattımda liralar var.Bu liralar akıbeti ne olur acep,geri alabilir miyim?

Bi ara geçince bilmem kaç kuruş bakiyeniz kalmış onu iade edelim gibisinden mesaj gelmişti. Önemsememiştim az diye.
    Şimdi aynı şekilde mi oluyor bilmiyorum ama iade ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onur1155 kullanıcısına yanıt
    hocam vodafone a gidip dilekçe veriyosun. banka iban felan. yatırıyolar 15 günde.
  • EGM
  • Valla süper.
  • avea ya kızgınlığımı size yansıttı isem özür dilerim amacım bu değildi. ama mesajımda belirttim, çekmediğini defalarca bildirdim avea ya sonuç olarak hiç birşey yapamayacaklarını yatırım planlarının bu bölge olmadığını söylediler. bölge deyince aklınıza kırsal bir alan gelmesin 500000 lik bir şehirin en merkezi noktası. neyse tahhüdüm var dedim başka operatöre geçicem hizmet veremiyorsunuz taahüut iptal parası almayın bari dedim, tabiki istediğiniz operatöre geçebilirsiniz ama taahhüt iptalini alırız dediler. yani saçma sapan işler. dahada yazardım bunlar hakkındada yazmaya bile değmezler. berbat bir operatör benim nezdimde.
  • Az once bayiye gidip bu tarifeue gectim bakalim nasil daha once avea woopstaydim interneti ve cekimi gayet iyi idi basaksehir ve bagcilarda daha sonra yazin koyumde turkcell cektigi icin tirkxell yildiz tarifeye gectim fakat her ne hikmetse 500 dk heptarifemin bitimine 1 hafta kala bitti bu aldim bende simdi vuna gectim dk oldukca yeterli interneti ise digiturk play den mac izledigim icin super oldu gecen gun dugun vardi alubeykoyde avea ile kesintisiz Trabzon ve malum takimin macini izledim hic takilma olmadan

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Ne kadar data harcadınız play den mac izlerken

• Bakmadim bir daha ki sefere bakarim

• 1 adet havataş kodunu 5 liraya alabilirim aylık kotasını dolduramayacak arkadaslardan
  • merak ettiğim konu şu.

avea hattımı kapatsam (taahhüt falan yok,49tl + 5 tl ödüyorum 1200dk,1000 sms,4gb net için),sonrasında bu tarifeden yeni bir hat alsam.zaten telefon numaramı değiştirmem gerekiyor.
    10 numara da tarife olmuş maşallah.
    sıkıntı olur mu?

ve daha da merak ettiğim bir şey daha var.
    bu tarife ile tarifeye ek telefon alsak. o sitede prime mini ye ek olarak gösterilen fiyattan mı ödeme alınır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dış kapının iç mandalı -- 17 Eylül 2014; 2:04:50 >
  • arkadaşlar ben pttcell kullanıyordum avea alt yapısını kullanıyormuş. fakat ankaranin merkezinde bile çekmiyor kopmalar oluyordu. nalet olsun dedim hattımı vodafoneye taşıdım 500 dk 2 gb 5000 sms olana.

Şimdi avea hiç kullanmadım Bu tarifede tam bana göre acaba avea geçsem gene başıma pttcell'in çekmediği gibi sıkıntılar gelirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

merak ettiğim konu şu.

avea hattımı kapatsam (taahhüt falan yok,49tl + 5 tl ödüyorum 1200dk,1000 sms,4gb net için),sonrasında bu tarifeden yeni bir hat alsam.zaten telefon numaramı değiştirmem gerekiyor.
    sıkıntı olur mu?

bu tarife ile tarifeye ek telefon alsak. o sitede prime mini ye ek olarak gösterilen fiyattan mı ödeme alınır?

37,5+ yeni hat vergisi yansır ayrıca cihaz kampanyalarında 1. Grup olarak değerlendiriliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

merak ettiğim konu şu.

sıkıntı olur mu?

37,5+ yeni hat vergisi yansır ayrıca cihaz kampanyalarında 1. Grup olarak değerlendiriliyor.

yeni hat vergisi ne kadardır?aylık ne kadar olur?
    58 lira ödüyorum şu an.

• umityasar kullanıcısına yanıt
    Cihazı avea bayilerinden alma şartı var ama
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyildiz07

quote:

merak ettiğim konu şu.

sıkıntı olur mu?

yeni hat vergisi ne kadardır?aylık ne kadar olur?
    58 lira ödüyorum şu an.

Yeni hattın vergisi artırıldı 6 6,5 arası ek olarak geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar benim hattım ayın 20de türkcellden avea prime tarifesine geçicek aveadada 26da hesap kesim 6 gün kullanıp 1 ayımmı gidicek?
  • Fiyat sabit mi ,belli olmadı değil mi arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

arkadaşlar benim hattım ayın 20de türkcellden avea prime tarifesine geçicek aveadada 26da hesap kesim 6 gün kullanıp 1 ayımmı gidicek?

Hayır, 6 günlük fatura gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

arkadaşlar ben pttcell kullanıyordum avea alt yapısını kullanıyormuş. fakat ankaranin merkezinde bile çekmiyor kopmalar oluyordu. nalet olsun dedim hattımı vodafoneye taşıdım 500 dk 2 gb 5000 sms olana.

Şimdi avea hiç kullanmadım Bu tarifede tam bana göre acaba avea geçsem gene başıma pttcell'in çekmediği gibi sıkıntılar gelirmi?

Olur. Bende ankaradayım pttcell kullanıyorum memnunum. Ekstra telefon alınıyor mu bu tarifeye gecersek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu konuya her gözüm çarptığında prima (bebek bezi) sanıp giriyorum.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.