Şimdi Ara

AVEA Kamu Prestij Tarifesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
4.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea'nın Adelet Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çalışanlarına özel tarifeleri de var.

Özellike Herşey dahil Kamu Prestij Tarifesi ile 'Ayda 39 TL’ye her yöne 1200 DK, her yöne 2000 SMS, 5 GB cepten internet ve grup içi sınırsız konuşma' veriyor.Referans özellikleri EGM tarifesi ile benzer.

Yararlanmak isteyenler olabilir.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuPrestijTarifesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drak44 -- 25 Mart 2014; 21:12:47 >

• Buda fena sayılmaz ama benim hala favorim kullanmış olduğum kamu mega bu şartlarda temiz 5 yıl taahüt verebilirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kamu megalıyım.Bana yeterli.

Ama yetmeyen ve referans bulamayanlar gözden kaçırmasın istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Ben de kamu megalıyım.Bana yeterli.

Tarife oldukça güzel de anladığım kadarıyla bu tarifede de o kurumdan referans bulmak gerekiyor.Sanırım herkes geçemiyor tarifeye

• quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

quote:

Tarife oldukça güzel de anladığım kadarıyla bu tarifede de o kurumdan referans bulmak gerekiyor.Sanırım herkes geçemiyor tarifeye

Evet aynen öyle.
    Referans yönünden EGM ile farklılık yok.
    Bir de MEB çalışanları için var:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/HerSeyDahilMaksiPaket

Ama tabi avantajı yok.500dk+4 gb ı 35 lira demişler.Resmen dalga geçmişler.

Tabi ülke de devlet denince akla polis, asker, yargıç geliyor.Öğretmen kim ki aynı hakları alabilsin.Avea da gerçek devlete gereken tarifeyi yapmış.Herkese hayırlı olsun.Ayıp.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

quote:

Evet aynen öyle.
    Referans yönünden EGM ile farklılık yok.
    Bir de MEB çalışanları için var:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/HerSeyDahilMaksiPaket

Ama tabi avantajı yok.500dk+4 gb ı 35 lira demişler.Resmen dalga geçmişler.

Tabi ülke de devlet denince akla polis, asker, yargıç geliyor.Öğretmen kim ki aynı hakları alabilsin.Avea da gerçek devlete gereken tarifeyi yapmış.Herkese hayırlı olsun.Ayıp.

Öğretmenin kıymeti bilinmiyor hocam doğru maalesef en iyi seçenek yoksa pttcell gibi yada emniyetten bir polis bulup referans olması için anlaşmak.

• Ben tarifeyi beğendim. Taahütsüz 45 tl olarak geçtim. İnterneti ve çekimi denilen kadar sorunlu değilse bence çok iyi bir tarife.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Bilmem Beyin Bilir

Ben tarifeyi beğendim. Taahütsüz 45 tl olarak geçtim. İnterneti ve çekimi denilen kadar sorunlu değilse bence çok iyi bir tarife.

Operatörlerin her bölgede aynı hizmet vermediklerinden dolayı denemek iyi fikir.

Çekim kalitesi iyi ise tarife de güzel.En azından EGM tarifesi için polis filan arama gerekliliği kalmadı.Operatörlerin her bölgede aynı hizmet vermediklerinden dolayı denemek iyi fikir.

Çekim kalitesi iyi ise tarife de güzel.En azından EGM tarifesi için polis filan arama gerekliliği kalmadı.
  • bu tarifeyi kullanan var mi. internet hızı egm tarifesindeki gibi yavaş mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

bu tarifeyi kullanan var mi. internet hızı egm tarifesindeki gibi yavaş mi.

Bu tarifenin şartlarında hızı 1 mb e sınırlandırma var.pratikte nasıl bilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

bu tarifeyi kullanan var mi. internet hızı egm tarifesindeki gibi yavaş mi.

Bu tarifenin şartlarında hızı 1 mb e sınırlandırma var.pratikte nasıl bilmiyorum.

bu hiç iyi değil işte. egm ye devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarifeye 10 gün dayanabildim. İnternetin çektiği yeri mumla aramak gerekti benim için. Farklı yerlerde de olsam çekim gücü iyi değildi. Hayal kırıklığı yaşadım.
  • Ben Bilmem Beyin Bilir kullanıcısına yanıt
    Avea aynen söylediğininz gibi.Ben de diğer hatlardan iyi bir tarife bekliyorum.Gelirse çıkıp kurtulacam.
  • İnternetinde hız sınırı yok ya da çok yüksek olmalı. Samsun'da hafta sonu 21 küsür mbit hız gördüm. 1 mbit olayı ya yanlış, ya çekmeyen yerlerde alınan hız tutarı ya da iptal edilmiş bir sınırlama.
  • Aynen hız sınırlaması kaldırılmış gözüküyodu avea nın kendi internet sitesinde de. ancak şu an yine üst hız sınırlı gözüküyor.
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuPrestijTarifesi
  • arkadaşlar bu tarifeyi kullananlardan referans olabilecek arkadaş var mı?- bana referans olacak arkadaşa bende kamu mega referansı bulabilirim...
  • Bu tarifede hız 1Mbit mi gerçekten.. Samsundaki arkadaştan başka 20mbit hızlarında kullanan varmı.. Genel ortalama hızlarınız nedir?
  • Şu an Ankara'dayım, 18,31 mbit download, 2,77 mbit upload hızı almaktayım hız testi ile. Hız testi ölçü olamaz diyenler için akşama indirim de yaparım ama internette gezinmede hızı fark edebiliyorum.

Ben sadece iki fatura ödedim, Mayıs sonunda mı Haziran başında mı ne geçmiştim, şu an bu tarifeyi kullanan birisine sormanız gerek. Belki de Nisan'da hâlâ hız sınırı muhabbeti vardı. Sonra düzelttiler.

• Yarına kadar bilgi verebilecek olan varsa lütfen yardım. Çünkü 1 sene tahadüt vereceğiz..

@Nicholai Hel arkadaş dışında bu Prestij tarifesi kullanan yokmudur?

Yada 700dk HY bol internetli hesaplı bir AVEA tarifesi.. (Polis değilim EGM olmasın yani)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.