Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thevincent

alanların hepsi ingilizceyi ana dili gibi konuşuyordur o yüzden siriyi denemek istemişlerdir

İngilizceyi bilselerde bir şey değişmez ki, Siri uygulaması Amerika Almanya ve bir iki ülke içinde çalışıyor zaten.

Ayrıca Avea güzel bombalamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuY -- 17 Aralık 2011; 19:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

Stok nekadar gelmiş ki bitmiş öncelikle bunun bilinmesi gerekir sosyal mesaj verebilmek adına :) çünkü apple ürünleri bol bol gelmiyor ülkemize parti parti geliyor ve aveada diğerlerine göre uygun fiyat çektiğinden tercih edilmiştir ama sayılar önemli burada.

+1
  • Alan alır almayan almaz. Nedir bu alanları hor görme çabaları?
  • Arkadaşta var, siri ye how are you dedik, rehberde selin diye birini aradı.
  • nasıl bir tüketim krizi içinde olduğumuzun farkında değil kimse.insalar çıldırdı , sürekli tüketiyoruz , algılanan eskitme numaralarına hepimiz kanıyoruz.
    ne gerek var şimdi şu telefona 2 bin küsür lira vermeye
  • yOrumlari okuyunca 4s sahibi olarak kendimi inanilmaz zengin hissettim... ohh yeaa :D
  • Geçenlerde haberlerde çıktı bir yunan turist şöyle demişti:Türkler yarın yokmuş gibi harcıyor....
    Acısı çıkmasa bari yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cok insafsiz yorumlar yaziyorsunuz bence. Simdi size ufak bir ornek vermek istiyorum.

10000TL ye de araba var, 100000 euro ya da... ve ikisininde asil amaci bir yerden bir yere goturmek. Herkes ihtiyacina gore , veya maddi kuvvetine gore bir alim gerceklestirir. Birakin insanlarin maddi durumlarini yargilamayi.

Bence bir telefona X lira verilmesini degil, son parasini telefona verenlere kizin.
  • Beklenen durum voda ve Turkcell in de bitmistir
  • "en akilli" musterisi tabi tabi
  • :O 10 tane getirdilermi acep
  • Yok satmaları normal.Telefon daha hiçbir mağazaya gelmemiş.Haftaya gelecek diyorlar
  • cari açık neden sürekli büyüyor? sebebi belli oldu.. avealılar yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard Rock

O kadar ezik bir milletiz ki, ekmek alacak paramız yok; ancak sırf zengin görünmek, ezik egomuzu tatmin etmek için lüks telefonlar alıyoruz.

kimmiş o ekmek alacak parası olmayan adam?

bu ülkede fakirlik yok.dar gelirliliğin alemi hiç yok.1 saatte tükenmesi gerekirdi.

• Bazen acaba benmi yalnış düşünüyorum diye gelmiyor değil aklıma.
  • fandroidçiler başlamış trollüğe.. çekemiyolar onlarada hak vermek lazım kıskanç herifler
  • sonra vay efendim kredi kartı şeysini ödeyemiyoruz, ay sonu zor geliyor falan filan.
  • Millet ac yatarken bukadar para vermek akil isi degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu duruma bile bu kadar tepki varken, yurtdisindakilere ne demeli o zaman, hongkong ta 300 bin adet ilk 10 dakikada internetten satildi, Apple Store a 3 gun oncesinden gidip kuyrukta bekleyenlerde bi o kadar almislardir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hard Rock

O kadar ezik bir milletiz ki, ekmek alacak paramız yok; ancak sırf zengin görünmek, ezik egomuzu tatmin etmek için lüks telefonlar alıyoruz.

ne alalaka? ekonomi dediğin böyle işliyor zaten. milleti borçlandırıp bişiler satarak. milletin aldığı sizi ne geriyorsa. asıl para harcamadıkları zaman korkun, doğrudan ekonomik kriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 17 Aralık 2011; 22:15:55 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.