Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: qRueL

quote:

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

hak ediyor ama bir s2 degil

HE HE ONDAN

Makyaj yap iki katına sat millet alıyor tabi.

Araştır derim Photon 4G, Galaxy Nexus, Droid Razr. Eziklik bizim bu halimiz.

Siri
    AppStore
    iMessages
    Newsstand
    960x640 Retina Ekran
    A5 İşlemci
    IOS İşletim sistemi
    Gerçekten eziklik.
    iPad 3 Ekranına yorum yapmayan kalmadı. Yeni iPad'de 2048x1536 Çözünürlük ve Retina Ekran oldu ya Ekranı eleştirmeyen kalmadı. A5X İşlemci'ye bile laf atan oldu.
    Ne diyelim meyva veren ağaç taşlanır
    Daha apple iPhone 3GS desteğini sürdürürken Hala Apple'nin hizmetlerine laf atanlar var.
    Samsung Galaxy S Desteği şuanda veriliyormu
    Jailbreak'e laf edeceksiniz fakat zorunluluk olmadığınıda hatırlatalım. Allahtan Rom aramıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vahocan -- 15 Mart 2012; 23:26:07 >

• Numaramı Avea'ya taşısam; kredi kartı kurgusu ile kampanyaya katılabilir miyim?
  • Kendi sorumu kendim cevaplayayım:

Oluyormuş. İlk 1 senenin ücreti kredi kartından kesiliyormuş. Ancak kredi kartının World, Axess ya da bonus kart olması gerekiyormus ve adımıza düzenlenmiş olması gerekiyormuş. Bende sadece Maximum var
  • peki 12 aylık tutarı peşinmi çekiyorlar yoksa aylık olarakmı kredi kartından alıyorlar 12 aylık kısmı bloke yapıyorlarsa kartımda limit yok aylık alıyorsa sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

peki 12 aylık tutarı peşinmi çekiyorlar yoksa aylık olarakmı kredi kartından alıyorlar 12 aylık kısmı bloke yapıyorlarsa kartımda limit yok aylık alıyorsa sorun yok

12 aylik bedel atiyorum 1200 lira ise 1200 cekiyorlar karttan 12 taksitte oduyorsun, aylik 100 seklinde mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoorog

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

peki 12 aylık tutarı peşinmi çekiyorlar yoksa aylık olarakmı kredi kartından alıyorlar 12 aylık kısmı bloke yapıyorlarsa kartımda limit yok aylık alıyorsa sorun yok

12 aylik bedel atiyorum 1200 lira ise 1200 cekiyorlar karttan 12 taksitte oduyorsun, aylik 100 seklinde mesela

teşekkürler ozaman yattı o şekilde alacak olsam gider peşin alırım :)
  • Kartinizdan 12 aylik parayi cekiyorlar ama siz aylik oduyorsunuz karta anlamadoniz sanirim. Pesin almak bu sekilde cazip degil ki.

Taahhutlu almak istiyorsaniz otomatik odeme talimati verin 3 ay sonra avradan telefonunuzu alin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid

quote:

Orijinalden alıntı: Styric

Şu saatten sonra aveadan alınmaz.https://www.indirimmania.com/urunler/31231/en-ucuz-apple-iphone-4s-16-gb-cep-telefonu-siyah-beyaz.fiyati buradan alın daha iyi. Ben 17 aralık çıktığı gün almazsa idim buradan alırdım.

konuşma ve internet pakedini çıkınca aveanınki daha hesaplıya geliyor

Aveanın o paketi 16 lira mı neydi aylık. 12*16 = 192

Telefonu buradan alırsanız. 1768 + 192 = 1960 olur. Aveadan alırsanız 2364 oluyor. Nasıl daha hesaplı valla ben anlamadım arkadaşım.

Alıntıları Göster

Aveanın o paketi 16 lira mı neydi aylık. 12*16 = 192

Telefonu buradan alırsanız. 1768 + 192 = 1960 olur. Aveadan alırsanız 2364 oluyor. Nasıl daha hesaplı valla ben anlamadım arkadaşım.

Her Yöne 250 Dk+ 250 SMS+ 4GB Internet 16 tl'ye hangi kampanya. Geçmek istiyorum yardımcı olurmusun.

• Ben sormustum onu gecen gun faturali taraftar tarifelerinde var dedi ya da ayriyeten satilmiyor dedi tam hatirlayamadim ama o tarife 16 lira degil emin olabilirsin. ;)

Cok konustuk avea calisani ile hatirlayamadim simdi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbuldakiAYDINEFESİ

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-ilk-gelen-alir-s-i-phone-4s-zengin-isi-beyaz-renk-81973083/detay/

isteyen olursa PM atabilir ?

şaka mısın arkadaşım bu fiyata.

hiç güleceğim yoktu, hemde 16 gb lık model

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.