Şimdi Ara

Avea: iPhone 4S yok sattı, iki günde tükendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.192
Cevap
1
Favori
67.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar ezik bir milletiz ki, ekmek alacak paramız yok; ancak sırf zengin görünmek, ezik egomuzu tatmin etmek için lüks telefonlar alıyoruz.
  • kimse de çıkıp demez ki aga sen piyasaya kaç ürün sürdün.. sürdüysen 5000 tane tabii biter, onlar zeki biz aptalız, ilahi avea not: l.a noire demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin9103 -- 17 Aralık 2011; 16:39:49 >
  • Yeri geldimi param yok param yok derler ama neyse

Not: Hepsi Reyting Oyunu İnanmayın Bunlara
  • Alanda haklı biz daha telefon için android yazılım güncelleştirmesi bekleyelim işlemci türünden oyun açmasın alan adamda haklı param olsa bende alırım.
  • ayda 4-5 bin lira para alan adam ne alacak başka tabiki iphone alacak
  • Vodafone'un 2. parti ipad2 stokları da 2 günde bitti, en azından benim yakınımdaki bayilerde... Millet para yok diye ağlamasın, ayranı yok içmeye, tahtrevanla gider ......... Teknoloji marketlerde stok kalmamış adam gibi, aç gibi saldırıyorlar.
  • Stokta kaç tane vardı acaba? 100 tane getirip satmışlarsa şaşırmam.
  • ekonomi çok kötü millet işsiz açlıktan ölüyor
  • beyazından alacam iki gün içinde
  • Kazığa oturmanın keyfi paha biçilemez
  • Donanımhaber güvenilirlik konusunda CHIP ' in yolundan ilerliyor. Reklam kokan haberler ile güvenilirlik kaybediyorlar.
  • Parasal durumu iyi olan alır niye bu kadar hazımsızlık yaratıyor milletimizde anlamak güç.

Bana göre kazıktır fiyat ama ayda 30 milyar kazanan adama 2.5 milyar mı koyacak ? Yani bazen yorum yaparken geniş düşünün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 17 Aralık 2011; 16:56:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

Vay beee Ne diyeceğimi bilmiyorum inanın.

Hayırlı uğurlu olsun o zaman zaten telefon resmen peynir ekmek gibi satılmış.. iki gün bile çok çok az bir süre.. normalde bu telefon o kadar süreye satılamaz hatta benim ilkokul arkadaşımdada bu telefondan var aynısı.. Daha yeni alınmıştı telefon bunun normalde piyasa fiyatı 2750 Civarı o fiyatlarda geziyor.. Görünüş olarak iphnone 4 ten daha ince bir kasa yapısına sahip,işletim sistemi ile kemarası farklı sadece o kadar diğer özellikleri aynı olduğuna göre bu telefona o kadar para vermeye değmiyor ama alacaksanız 4 ü alabilirsiniz yani o örnekten sayabilirim.. Kemara ve işletim sistemi en son planda düşünülebilir hız olarak çok az farkeder o yönden düşünüyorum daha iyi bilen arkadaşımız varsa belki daha iyi ve aydınlatıcı bilgi alabiliriz.. Genel olarak aynı tasarım ve özelliklerle bire bir sadece farkedecek şey isletim sisteminin sürümü ve serisi farkeder ayrıca kameradada optik lens yada kulllanılan optiğin boyutu etkiler...

Ayrıca ben bu telefona o parayı verene kadar 700 verip Nokia E72 alırım Hatta öyle yüksek derecede paralar vererek dokunmatik ve büyük telefon almakksanda vatanda 600 liraya iki ay ödeme kampanyalı E72 aldım ve çok memnunum telefondan ama bu iphone 4 tarzında telefonlar dokunmaktik olduğu halde hava katar millete ama.. tek şunu unutmayın yere düştüğü takdirde masrafı yarım telefon kadardır hemen hemen o parayı ona verene kadar süper bir tane bir bilgisayar ile FULL HD LCD televizyona tercih ederim..

E72 mi :))

Sen iphone u kullanmayi gectim, youtube tan videosunu bile izlemedin sanirim

Parasi olan adam alir. Turkiyede durumu iyi olan cok.

Hayirlisi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

yalana bak

• quote:

Orijinalden alıntı: TeksasStyLe

maşallah güzel ülkemde kimse para lafı yapmasın artık bu ülkede bu türlü insanlar olduğu sürece kdv ötv allah vergi leri çok olması hiç şaşırt mi yor beni :D

%300 kdv koy gene yok satar. millet para basıyor.
  • burada ilginç cevaplar var. vuuuvvv
  • kimse çıkıpta bu ülkede açlıktan fakirlikten bahsetmesin...
  • çenemizi yormanın alem yok
  • Beklenen bir şey bu zaten.
  • O kadar fakiriz ki gidip iPhone 4S alabiliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.