Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcbilisim

2 gb bitince hız 96 kb mi oluyor?

Faturalı pakette 96 kb oluyor, faturasızda ücretli kullanmaya devam ediyorsun.
  • Şimdi yıkılan paketim var onu iptal edip gecmeyi düşünüyorum iptal ettikten sonra.bu pakette almazsa sap gibi kalırım ortada diye düşünüyorum. İptal etmeden gecebilirmiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Şimdi yıkılan paketim var onu iptal edip gecmeyi düşünüyorum iptal ettikten sonra.bu pakette almazsa sap gibi kalırım ortada diye düşünüyorum. İptal etmeden gecebilirmiyim

Paketi her türlü alabliyorsun alamama gibi bi olay yok. Sadece bir aydan uzun süredir avealı olanlar için 50000 kişi kontenjanı var onlar için 23 ondan sonra 28 lira.
    Ben paketimi iptal etmeden geçtim birşey olmadı, netten baktığımda da kendi kendine iptal ediğdliğini gördüm ama sen emin olmak isterim dersen bun aldıktan sonra iptal edeblirsin.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    woopsa kayıt oldum ama sonra kayıt oldum şimdi de faydalanıyorsunuz diyor. 23 tl olduğunu nereden bileceğim ? 2 gb vermiş bana tamam da
  • quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Şimdi yıkılan paketim var onu iptal edip gecmeyi düşünüyorum iptal ettikten sonra.bu pakette almazsa sap gibi kalırım ortada diye düşünüyorum. İptal etmeden gecebilirmiyim

Paketi her türlü alabliyorsun alamama gibi bi olay yok. Sadece bir aydan uzun süredir avealı olanlar için 50000 kişi kontenjanı var onlar için 23 ondan sonra 28 lira.
    Ben paketimi iptal etmeden geçtim birşey olmadı, netten baktığımda da kendi kendine iptal ediğdliğini gördüm ama sen emin olmak isterim dersen bun aldıktan sonra iptal edeblirsin.

Peki iyi o zaman bir şey daha sorayım 2 ay sonra kampanya bitti derler mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Peki iyi o zaman bir şey daha sorayım 2 ay sonra kampanya bitti derler mi ?

Deme hakları var bildiğim kadarıyla ama demezler müşteri memnuniyeti açısından. Deselerdi yıkılan paket için derlerdi. Zaten faturalılar 12 ay kalcaklarına dair taahhüt vererek alabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamboi

BU bana direkt mesaj olarak geldi gençler...belki de kişiye özeldir bilmiyorum..Woops falan olarak değil bana gelen mesaja evet yazıp 1708 e göndermem istendi

BANADA GELDİ BUNU YAZMAK İÇİN GİRMİŞTİM.
  • Yarın para atayım o zaman nasıl olsa yıkılan 4 ocakta yenileniyor pakete geçtikten sonra yenilenmesini iptal ederim yikilanin 3 gb net cepte kar kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: HG_FOTO

quote:

BU bana direkt mesaj olarak geldi gençler...belki de kişiye özeldir bilmiyorum..Woops falan olarak değil bana gelen mesaja evet yazıp 1708 e göndermem istendi

BU ARADA 19 LUK YIKILAN TARİFEDEYDİM MESAJI YOLLADIM ARARLARSA YAZARIM.
  • Tam aveadan Turkcelle gectim kampanya geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

BU ARADA 19 LUK YIKILAN TARİFEDEYDİM MESAJI YOLLADIM ARARLARSA YAZARIM.

Aramalrını beklemeize gerk yok:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubat1910

Tam aveadan Turkcelle gectim kampanya geldi

Turkcell'de hangi kampanyayı seçtiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

1 gb sinirsiz 14.9 Tl

• quote:

quote:

quote:

1 gb sinirsiz 14.9 Tl

Hangi tarife bu daha iyiymiş ama sınırsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcbilisim

quote:

quote:

quote:

1 gb sinirsiz 14.9 Tl

Hangi tarife bu daha iyiymiş ama sınırsız.

Turkcelle yeni gecenlere veya geri donenlere 6 ay boyunca sinirsiz internet 14.9 TL Adil Kullanim Noktasi 1 Gb. Ben begendim ve gectim hattim sabah 06.55te aktif olucak ve denicem ve arkadaslar 96 kps hiz nasil neler yapabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Avea müşteri hizmetlerini aradım ilk 50bin kişi için 23 tl imiş 50bin kontenjanı dolmuş şu an 28 tl.

Edit:Yanlış bilgi vermiş müşteri hizmetleri akşam itibariyle ben geçtim.

interneti nasil hizli mi??

• Faturalıyım.Avea seç 500 tarifesindeydim taahhütsüz. Müşteri hizmetleri ile görüştüm.Söylediği aşağıdaki işlemleri yaparak tarifeye geçiş yaptım.

1)Whoops üyeliği için 25 yaş altı birinin TC'sini 4545 e mesaj atarak whoops a üye oluyoruz.
    2)Full+full tarifesine geçiş için ARTI FULL 500 yazarak 6363 e yolluyoruz.(57 tl tarife ücreti)
    3)YENIYIL YAZIP 4545 e yolluyoruz. (24 tl indirim ve ek 1 gb hattınıza tanımlanıyor)
    4)SOZ YAZIP 5555 E yolluyoruz.Gelen mesajı ONAY yazarak cevaplıyoruz. (12 ay taahhüt ile 57 tl olan tarife ücreti 47 tl ye düşüyor.)

Bana gelen mesajlardaki bilgiler bu şekilde.Online işlemlerde bilgilerim bu şekilde gözüküyor.Geçiş yapan arkadaşlar sizde de bu şekilde mi?Bir de internet 2 gb sonrası 96 kps sınırsız mı yoksa ücretli mi?Müşteri hizmetleri ücretli olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YEK -- 27 Aralık 2013; 21:32:39 >

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    aktif oldu mu şimdi
  • Arkadaşlar ben şimdi gidip avea hat alacagim bu paket için..bir ay kullandıktan sonra memnun kalirsam avea kalitesinden polis hattina geçebilir miyim? Faturalı 12 ay taahhütlü 27 liraya 4gb+1000dk+1000sms veriyor.yani bir ayda hattımı faturaliya tasiyabilir myim? Ya da aksi oldu diyelim, aveadan hiç memnun kalmadan bir ayda vodafone geçebilir miyim?

• Yeni hattı faturasız açtırırsan en az 30 gün sonra EGM tarifesine geçiş yapabilirsin; ama 90 günden önce numara taşıma yapamazsın.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.