Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.184
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunun adı süper üçlü değil, süper fırsat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    DonanımHaber candır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once uye oldum 23'ten. Bilgi veren arkadaslara tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yaş sınırlı kampanyalara kılım. Ailemdeki en küçük kişi benim benim de yaşım 31. Minnetim olması istemediğim akrabaya da bulaşmak istemem açıkçası. 23TL'ye 4000SMS ve 1GB internet eksik olarak yıkılan pakete devam... Vodafone'a geçmek istiyorum onlarda da gene bu genç muhabbeti... Arkadaş hiç mi yok bu ülkede 26 yaş üstü. Onları da kapsayan bir kampanya yapsanıza!
  • Şişli Mecidiyeköydeki işyerimden bu da

http://www.speedtest.net/my-result/i/721647136

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS!

• Yıkılan paket kullanıyorum 23 TL ye 1 gb internet 1000 sms 500 dakika

Buna geçeyim diyorum da bunda şöyle bir olay olur mu? Hani bir süre sonra derler mi kampanya bitti bundan böyle 30 lira ödeyeceksiniz gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

kullanırsınız. sadece yenilenmesini iptal etmiş oluyorsunuz.

Ben daha demin yeniledim yıkılan paketimi. Şimdi woopsa üye olsam bi 23 lira daha mı yüklemem gerekecek?
  • Bilgi olsun diye yazıyorum. Dün gece itibarıyla faturalı seç 500'den geçiş yaptım.

Önce müşteri hizmetlerine full artı full 500 e geçmek isteidğimi söyledim. daha sonra taahhütü de aldı. böylece 57 Tl'lik tarife 47 ye düşmüş oldu. Görüşme sonrası da 4545'e mesaj atarak tarifeye geçmiş olduk. Yine aynı şekilde eşimin hattını da başka bir tarifeden bu şekilde tarifeye geçişini sağladım (Bu da faturalı).

Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi britony -- 27 Aralık 2013; 17:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Şu yaş sınırlı kampanyalara kılım. Ailemdeki en küçük kişi benim benim de yaşım 31. Minnetim olması istemediğim akrabaya da bulaşmak istemem açıkçası. 23TL'ye 4000SMS ve 1GB internet eksik olarak yıkılan pakete devam... Vodafone'a geçmek istiyorum onlarda da gene bu genç muhabbeti... Arkadaş hiç mi yok bu ülkede 26 yaş üstü. Onları da kapsayan bir kampanya yapsanıza!

25 yaş üstü insanlar bu ülkede sömürünün en yoğun olduğu basamakları oluştururlar. O nedenle bu beklentiniz hiç bir zaman karşılanamayacak
  • evet şuanda gördüm bende bu ara numaramı taşımayı düşünüyordum isabet oldu direk buna geçerim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

Yıkılan paket kullanıyorum 23 TL ye 1 gb internet 1000 sms 500 dakika

Buna geçeyim diyorum da bunda şöyle bir olay olur mu? Hani bir süre sonra derler mi kampanya bitti bundan böyle 30 lira ödeyeceksiniz gibi

Aynı tarifedeydim. Ben dün geçtim. Bakalım neolacak

• quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

quote:

Hocam peki geçmek için 23 tl mi yüklüyorsun?

Ben şuan paketimi yeni yeniledim hatta 2 saat önce yeniledim ben bu pakete geçmek istesem yine mi 23 lira vericem?

• Böck kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Evet.

Ah ya şansa bak 2 saat önce görseydim konuyu keşke şimdi bir 23 lira daha yükleyemem
  • quote:

quote:

quote:

Ben şuan paketimi yeni yeniledim hatta 2 saat önce yeniledim ben bu pakete geçmek istesem yine mi 23 lira vericem?

Kardeşim bende yıkılan paketteydim . ayın 9 unda yüklemiştim bende woopsa kayıt oldum , sonra 4545 e superfırsat yzdım gönderim hattında yeterli bakiye yok dedi sonra bi 30 tl aldım 23 tl i hemen çekti ve suan kalan dakika sms ve internet önceki kalanlara eklendi ve daha yıkılan paketimi iptal etmedim bilerek ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

quote:

quote:

quote:

Kardeşim bende yıkılan paketteydim . ayın 9 unda yüklemiştim bende woopsa kayıt oldum , sonra 4545 e superfırsat yzdım gönderim hattında yeterli bakiye yok dedi sonra bi 30 tl aldım 23 tl i hemen çekti ve suan kalan dakika sms ve internet önceki kalanlara eklendi ve daha yıkılan paketimi iptal etmedim bilerek ..

Yikilan paketi iptal etseniz bile paket icindekiler silinmez. İptal ederek sadece yenilenmesini iptal edersinizz

• quote:

quote:

Evet.

Ah ya şansa bak 2 saat önce görseydim konuyu keşke şimdi bir 23 lira daha yükleyemem

Eski paketini 1 ay daha kullanıyorsun. Yeni pakete de geçersen 1 ay boyunca 6000 mesaj 1000 dk. 3 gb internetin olacak

• müşteri hizmetleri otomatik iptal olur o başka tarifeye geçtiğiniz için dedi , bende o yüzden iptal etmedim şuanlık ama ederim olmassa birde bu superuclüde tarifeniz otomatik olarak yenilenecektir felan diye bir şey demedi ama yıkılan pakette diyordu sadece 1 aylık felan olmasın bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

yikilan paketteyim once iptal edip mi geciyoruz yoksa direk kayit mesajimi atiyoruz birde yas 25 ustu benim. kardesimi mi kaydediyorz woopsa

cevabını aldın mı bilmiyorum ama ben iptal olmadan kayıt oldum 23 tl i çekti dk sms 2 gb i verdi , üzerine eklendi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

müşteri hizmetleri otomatik iptal olur o başka tarifeye geçtiğiniz için dedi , bende o yüzden iptal etmedim şuanlık ama ederim olmassa birde bu superuclüde tarifeniz otomatik olarak yenilenecektir felan diye bir şey demedi ama yıkılan pakette diyordu sadece 1 aylık felan olmasın bu :D

quote:

Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.

quote:

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.