Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atilla037

quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

müşteri hizmetleri otomatik iptal olur o başka tarifeye geçtiğiniz için dedi , bende o yüzden iptal etmedim şuanlık ama ederim olmassa birde bu superuclüde tarifeniz otomatik olarak yenilenecektir felan diye bir şey demedi ama yıkılan pakette diyordu sadece 1 aylık felan olmasın bu :D

quote:

Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.

quote:

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

eyvallah .. yıkılan paketi iptal etsem miki bi faydasını dokunur mu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Nundina1st

müşteri hizmetleri otomatik iptal olur o başka tarifeye geçtiğiniz için dedi , bende o yüzden iptal etmedim şuanlık ama ederim olmassa birde bu superuclüde tarifeniz otomatik olarak yenilenecektir felan diye bir şey demedi ama yıkılan pakette diyordu sadece 1 aylık felan olmasın bu :D

ilk sayfada verilen linki incelerseniz orada 30 günde bir yinelecektir diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok fena tarife avea öğrencinin halinden anlıyor

• eski yıkılan paketi (1000sms+500dk+1gb) iptal etmeden gectim hatta 13tl vardı, 10 yükledim 23 oldu. olur da ilk 50bin e girememissem 28tl cekmesin diye daha fazla yüklemedim. 28tl cekecegine yıkılan pakette kalsın daha iyi diye düsündüm ama 23tlye sms ve net i arttırmıs oldum :)
  • Woops üyeliği nedir ya

• Bende bağlan 150 paketi vardı 20 TL , 17 . sinde yeniledim şimdi bu tarifeye geçsem dakikalarım ve internet paketi mb lar nasıl olacak?
  • Yikilan paketi iptal ediyor musunuz bende kardeşimin TC nosu ile geçtim

Bu kampanyada kaça yolluyoruz nr kadar kaldigini

• Woops'a üye oldum mesaj yolladım 23 tl olması gerekiyormuş hatta yarın yukliycem ve yıkılan paketi iptal edicem

• bugun saat 16 gibi geçiş yaptım 23 tl'ye.

50 bin daha dolmamamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Bende bağlan 150 paketi vardı 20 TL , 17 . sinde yeniledim şimdi bu tarifeye geçsem dakikalarım ve internet paketi mb lar nasıl olacak?

o paketi bitimine kadar kullanırsın dakikaları vs. sonra o kampanya biter. bende super 3 lu paket vardı. bu 23 tl lik pakete geçince eski paketi iptal ettim. eski kampanyadan haklarım duruyor. yenilenme tarihine kadar kullanabilirim yani.

• Numara taşıdım. Bayideki kız süper3lu yazıp 5555'e yolla dedi ve yazdı da. Yanlışlık var, bu o değil di mi ?

İzlemem gereken yol ne olacak ? Numara taşıma daha tamamlanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

1500 dk - 1500 sms - 2 gb 35 TL'ye kullanıyorum.

İkinci hattımı bugün taşıdım POCell'den Avea'ya. Ancak 10 TL yedek sim ücreti aldılar. MH'den teyit ettim Serbest Piyasa Koşullarıyla alabiliyorlar dedi. Bayi ise Avea tabanlı bir hattan geçtiğim için bu ücreti ödediğimi söylediler. Turkcell'den deseydim alacaklar mıydı acaba? Ya da birşey farkedecek miydi? En azından micro sim aldım bu parayı verip.

Bende bimcell'deyim, direk geçiş yapılabiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xprens123

Beyler gözünüz kapalı girin :) Teşekkürler konuyu açan arkadaşa...

1.25 Yaşın üstünde iseniz : başka birisinin tcsini yazıp 4545 'e yollayın
    2.Aktif olabilmesi için 23 tl kesin yüklü olmalıdır.
    Dikkat TELSİZ kullanım ücreti kesiliyor telefonlardan siz en iyisi 30 lira yükleyin :) (ben yükledim 25 lira kesildi tekrar 10 lira attım)
    3.00:16 İtbarı ile daha 50 k dolmamıştır biraz önce ben yaptım

TC gönderiminden sonra ne yapmamız gerekiyor paketi almak için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Numara taşıdım. Bayideki kız süper3lu yazıp 5555'e yolla dedi ve yazdı da. Yanlışlık var, bu o değil di mi ?

Hayır yanlış söylemiş sana da keşke bi ilk sayfayı okuyupta öyle soru sorsaydın orda bütün ayrıntıları var zaten nasıl alınacağına dair
    TC yaz 4545 'e gönder önce sonra da SUPER FIRSAT yaz 4545'e gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 27 Aralık 2013; 19:38:36 >
  • bimcellden geçene var mı varsa nasıl yapabiliriz. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Numara taşıdım. Bayideki kız süper3lu yazıp 5555'e yolla dedi ve yazdı da. Yanlışlık var, bu o değil di mi ?

Hayır yanlış söylemiş sana da keşke bi ilk sayfayı okuyupta öyle soru sorsaydın orda bütün ayrıntıları var zaten nasıl alınacağına dair
    TC yaz 4545 'e gönder önce sonra da SUPER FIRSAT yaz 4545'e gönder.

Yanlışlığı o şekilde farkettim zaten. Avea bayii olunca da arada kaldım, sorguladım.

Buranın kullanım amacı bu değil midir zaten arkadaşım ? Yani böyle şeylere gerek yok kanımca, istemediğinize veya uygun bulmadığınıza cevap vermezsiniz olur biter.

Cevabınız için çok teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

gerçekten güzel teklif kişiye özel mi bu teklif acaba?

faturalı/faturasız ayrımı yapmazlarsa herkes geçebiliyorsa yıkılır bence..

2gb net yok bu paraya hiç biyerde..

İnternet kotası önemli değil, o kotayı ne derece kullanabildiğin önemli. Bende Vodafone kullanıyorum, internet hızı çok iyi değil. Bu konunun en iyisi Turkcell ama o da çok pahalı.

bende 500mb var hızından memnunum..
  • Arkadaşlar bana 23 tl diye bilgi mesajı gelmedi nasıl öğrenebiliriz bunu ? Dediklerinizi yaptım sıraları değişik ama kayıtlısını yararlanıyorsunuz artık vs dedi :S
  • Arkadaşlar ben dün sorunsuzca üyeliğimi gerçekleştirdim fakat buguün avea dan aynı özellikte bir paket işte size özel falan filan diyor anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb bitince hız 96 kb mi oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.